Mats werd woensdag 3 jaar! Dank je wel mama en papa van Mats voor de lekkere cake!
18-02-2012 om 11:31
geschreven door 1KC
12-02-2012
Het circus komt eraan!
Hard werken aan het maken van clownkleertjes, circuspuzzels maken, memoryspel van Bumba spelen,... op het einde van de week was onze pijp uit!
12-02-2012 om 16:37
geschreven door 1KC
06-02-2012
Paulien
Vandaag kwamen Niels zijn mama, papa, en klein zusje Paulien op bezoek. Wat vonden onze peuters dat fijn! Ze keken naar Paulien, aaiden haar haartjes, gaven kusjes op haar voetjes,... We kregen een lekker cakeje en chocomelkje als geboortetraktatie. Dank je wel mama en papa van Niels!
Naar aanleiding van Lichtmis mochten we de hele week met knuffelberen spelen, dansen, zingen,... We dansten met onze knuffelbeer op het liedje 'Biebelbeertje', kleurden een beer met wasco, potlood of stift of stempelden een beer met verf, aten een berencake (dank je wel mama van Lotte voor de bakvorm!) en speelden natuurlijk heel veel met de knuffelberen. Wat een berekoude maar leuke week!
05-02-2012 om 18:11
geschreven door 1KC
30-01-2012
Hatsjie! Hatsjoem!
De dag na Annefiens verjaardag zagen we iets vreemds op Jules' gezichtje. Allemaal rode stippen! Oh nee, Jules had windpokken! De dokter kwam langs en schreef medicijntjes en veel rust voor. Wauw, wat leek ons dat leuk, dokter zijn! We werden zelf een beetje dokter in de poppenhoek: met onze "dokterstas" gaven we spuitjes, plakten we pleisters, luisterden we naar het hartje met de "stethoscoop" (wat een moeilijk woord!)... We maakte een mooie tekening voor zieke Jules, zetten rode stipjes op een Julestekening, dachten goed na over wat er in de dokterstas zit en wat niet, kleurden een kleurplaat, en leerden het versje 'Rode vlekjes'. De week vloog voorbij en wat zagen we vrijdag? Jules' stippen waren bijna allemaal verdwenen. Gelukkig maar, dan kon Wissal Jules meenemen naar huis!
30-01-2012 om 12:18
geschreven door 1KC
29-01-2012
Hiep hiep hoera voor Annefien!
Annefien werd 3 jaar! Dank je wel mama en papa van Annefien voor de lekkere koekjes, en de leuke Anna-boekjes!
29-01-2012 om 16:20
geschreven door 1KC
22-01-2012
Dit ben ik (mijn lichaam)
Afgelopen week werkten we verder aan dit thema. We mochten met vingerpoppetjes spelen, moesten het door de juf gezegde lichaamsdeel met de juiste kleur inkleuren, probeerden zo goed mogelijk een lichaamshouding na te bootsen, en leerden een leuk liedje en versje kennen.
22-01-2012 om 13:49
geschreven door 1KC
Hiep hiep hoera voor Caitlin!
Caitlin werd vorige week 3 jaar! Dank je wel mama en papa van Caitlin voor de lekkere cake en sapjes!
22-01-2012 om 13:44
geschreven door 1KC
15-01-2012
Dit ben ik (mijn lichaam)
Nadat de meeste traantjes weg waren konden we donderdag beginnen aan het thema 'Dit ben ik (mijn lichaam)'.We kriebelden onszelf met een pluimpje, en leerden zo de verschillende lichaamsdelen beter kennen. We maakten een puzzel van Jules waarbij we zijn voeten, hoofd, benen,... op de juiste plaats moesten kleven. In de ontdekhoek konden we in spiegels kijken, elkaar kriebelen, en in een groot prentenboek rond het lichaam kijken. En de rest van de tijd? Dan leerden we alle hoeken van ons klasje wat beter kennen!
15-01-2012 om 16:43
geschreven door 1KC
05-01-2012
Welkom instappers
De vakantie loopt op zijn einde,... maandag is het weer school!
We verwelkomen dan 16 nieuwe peuters. Het wordt opeens heel wat drukker in ons klasje
Ruben en Wout verjaren allebei op de eerste dag van het nieuwe jaar, maar wij vierden dat alvast deze week! Bedankt mama's en papa's voor de lekkere cupcakes en cake!
22-12-2011 om 20:38
geschreven door 1KC
18-12-2011
Kerstsfeer
Vorige week zijn we begonnen met het thema 'Kerstsfeer: experimenteren met het uitprikken van een kerstboom, een kleurplaat inkleuren, ons klein kerstboompje zetten (wat werd er ruzie gemaakt om te mogen helpen Afgelopen week gingen we verder met dit thema en hadden we ook het gezelschap van 9 kleuters van juf Rita, die spijtig genoeg ziek was. We mochten de hele week in onze klas eten, want "de grote kindjes" hebben examens. Dat vonden we wel leuk. We zijn begonnen aan het maken van ons kerstcadeautje, maar dat is nog een beetje een verrassing hoor mama en papa! In de poppenhoek mochten we rendieroortjes opzetten, en samen met juf Karen hebben we regelmatig een klein werkje gemaakt zoals het sorteren van kerstballen van groot naar klein. En voor de rest? Heel veel gespeeld, en heel veel ons nieuwjaarsversje geoefend! Nog één week en het is alweer Kerstmis, wat gaat de tijd snel.