Ziezo, het startschot is gegeven. We waren vandaag met 22 kleuters in onze klas. Jammergenoeg kon Zenzi er nog niet bij zijn omdat ze nog een beetje ziek is. ( Veel beterschap hoor ! ) Er waren ook 5 nieuwe vriendjes. Mauro; Layton; Kyan; Brian en Keano. Ik was héééééééééél blij om al mijn kindjes ( terug ) te zien hoor. We hebben al allemaal ons symbool gekozen en onze agende meegekregen Daarna zijn we hard beginnen werken om een mooie kleurplaat op te vullen . ( daar gaan we morgen mee verder )
Ik hoop dat al mijn bengeltjes zoete dromen hebben deze nacht, zodat ze morgenochtend fris en monter naar de juf kunnen komen. Slaap zacht allemaal. Vele grtjs , juf Annick ,
Sinds dit schooljaar starten wij op woensdag om 8u45 met de lessen. Daarmee hopen wij geen laatkomertjes meer te hebben. Hihi De andere dagen blijft het gewoon 8u30.
Joepie, nog één nachtje slapen en het is weer 1 september.
Dan mogen heel veel kindjes terug ( of voor de eerste keer naar school ). Omdat het voor de ouders niet altijd even gemakkelijk is om hun oogappeltjes achter te laten, wil ik (en mijn collega's ook) er voor zorgen dat jullie zo goed mogelijk op de hoogte worden gehouden van wat we in de klas allemaal uitspoken. Maar je zal hier veel meer terugvinden dan dat hoor. Weetjes , vraagjes,.... enz komen allemaal hierop te staan.( in de agenda vind je het ook nog uiteraard ). Hopelijk kan ik op deze manier een beetje tegemoetkomen aan jullie noden en wensen.