het school begint bijna terug ik vind het spijtig want we krijgen toch geen les van jou maar ja de grote vakantie begint toch bijna leuk want nu krijgen we maar 1 of 2 weekjes vakantie en de grote vakantie duurt 2 maanden dat vind ik leuker groetjes: cedric
wie dit leest zet dan a.u.b hier een smilie (ps lachend gezichtje) je zet er èèn druk op wijzigen hier vlak onder
liefste juf elke ik dacht dat jij niet meer op de blog kwam maar nu weet ik waarom: "je was gaan skieen" ik dacht dat je computer kapot was en jij nooit meer op de blog zou komen of dat je ons gewoon vergeten was! maar ik hoopte echt dat je ons niet vergeten was ("gelukkig ben je ons niet vergeten") groetjes: !!! cedric !!!
voor: de beste juf : !!! elke !!!
iedereen die dit gelezen heeft plaatst hier onder een LACHEND gezichtje dus je plaatst het en je drukt op wijzigen zo dus!
Ik heb al een zeer toffe vakantie achter de rug. Ik ben een weekje gaan skieën. Nu ben ik volop bezig met mijn volgende stage voor te bereiden. Druk druk ! Niks aan de hand met de blog maar beter voor de blog. Ik heb de foto's die op de blog staan allemaal naar een ander formaat omgezet. Jullie zullen dat niet zien met jullie blote oog maar ze hebben nu minder pixels voor degene die iets van computers kennen. Geniet nog een beetje van jullie vakantie.