Inhoud blog
  • Wat gebeurde er?
  • 75 ste hongerspelen
  • Opstanden
  • Wij gaan op stap!
  • Bewijs u liefde!!!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Hunger Games
    Jonas De Weer
    03-02-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bewijs u liefde!!!

    Peeta en ik hebben de 74ste hunger games gewonnen. Met deze winst waren we enorm blij. We moesten op winnaarstoer door alle districten. Ik mis het contact met Peeta. Na de spelen hebben we elkaar niet zoveel meer gezien. Enkel wanneer we bij Haymitch zijn. Dan zie ik haar nog eens. Nu hebben mij familie en ik het veel beter wij zijn mogen verhuizen en we wonen nu in een winnaarswijk. Ik moet nu niet meer gaan jagen dus heb ik veel tijd gekregen.

    Het jammere is wel dat ik daardoor Gale niet zo vaak meer zie. Vroeger gingen wij samen jagen en dat was altijd tof. Stiekem ben ik een beetje verliefd op Gale maar dat zeg ik tegen niemand. Gale zie ik nu enkel nog op zondag als hij niet moet werken.

    Ik heb gevoelens voor Gale en voor Peeta. Wat moet ik nu toch doen?

    President Snow geloofd niet in de liefde tussen Peeta en mij en kwam op een dag bij mij en hij bedreigde mij. Later kwam ik te horen dat hij mijn familie ook bedreigt. Ik moet het land van onze relatie overtuigen.

    Wat moet ik nu toch doe???

    03-02-2014 om 15:21 geschreven door Katniss Everdeen  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 03/02-09/02 2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs