allez we kunnen vertrekken let s go papa!! (kijk mijn tandjes eens blinken!) amai hier hebben ze ferm auto's!! papa zo wil ik later ook ene! brave Sam ik en den Dave op schoot bij Eveline Ik (8 maand) en Anna (3 maand), al twee dikke vriendjes
tot de volgende keer!!
08-01-2010
nergens beter dan thuis...
Op de creche is het nog een beetje moeilijk met al die kleine lawaaimakertjes die door de speelruimte flitsen, thuis ben ik lekker de baas! :)
gelukkig kon oma mij in de namiddag komen halen zodat ik thuis even op adem kon komen
heerlijk in mijn eigen bedje ssssst
06-01-2010
de eerste dag in de creche
dit is Steffie, toen begon mijn eerste dag in het apeneilandje en was ik nog blij... het heeft 3 dagen geduurd en nu begin ik me al een beetje op mijn gemak te voelen, ik heb al heel flink mijn best gedaan ondertussen!
03-01-2010
familiebezoek!
bomma, tante Francine, Stefanie en nonkel Jos op bezoek
oh een leuk cadeautje!
dank u bomma, die kaart lust ik wel :)
01-01-2010
happy 2010
Kusje hier en kusje daar, GELUKKIG NIEUWJAAR
30-12-2009
Weihnachten bij oma en opa
oma en ik
de ogen van mijn tante Cecile???
zo kan ik ook kijken hoor
Weihnachten bij oma en opa
enkele leuke sfeerbeelden Baby Finn is drie weken oud, ik vond hem direct leuk! behalve als hij weende...
mijn opa en ik hier is ook een POES!!!!
oma Liesl en ik de hoed van oma past mij ook goed ik voel me super! lekker ingepakt naar de kerstmarkt hier hebben ze leuke karretjes!
op de Braunschweiger Weihnachtsmarkt
7 jaar geleden woonden we nog in Braunschweig
Fröhliche Weihnachten
Eerst een lekkere familiedrink en daarna Bescherung! (pakjes openen)
25-12-2009
Sofie on the road
op weg naar oma en opa in Duistsland en op weg naar huis, ons Sofie heeft de 1200 km fantastisch afgelegd!
23-12-2009
ho ho ho
de kerstman van de carrefour :)
22-12-2009
pink lady
ons kerstfeestje op 20 december
wij hadden een witte kerst!
21-12-2009
mama en ik
18-12-2009
sneeuw
de eerste keer in de sneeuw
14-12-2009
tuutuut in de auto
07-12-2009
ons sofie kan zitten zonder steun!
weer een mijlpaaltje erbij! Ze kan flink zitten en rondbewegen, een hele nieuwe beleving, ze weet niet met wat het eerst spelen rondom haar!