In het zwemmen kan ik nog het meest verbeteren, en dat zie je ook aan mijn trainingstijden. Waar ik een maand geleden 27 seconden nodig had om van kant naar kant te zwemmen, is dat nu 25 seconden geworden!
In het fietsen heb ik mijn goede benen hervonden. Ik maak me sterk dat ik ongeveer op het niveau zit van 2 jaar geleden, waar ik top 100 reed in de Trois Ballons. Binnen anderhalve week weten we of we dat nog eens kunnen overdoen, 11 juni: Trois Ballons!
En uit de resultaten van Triathlon Geel bleek verrassend genoeg dat lopen, en niet fietsen, mijn beste onderdeel is. Ook daar voel ik dat er een stapje in de goede richting werd gezet: duurtrainingen (lagere hartslagzones) gaan aan 12 a 13 km per uur. Voor de Gentenaars onder ons: rondjes watersportbaan aan hartslagen rond de 135 a 140 in 24 a 25 minuten.
Superbenieuwd wat dat gaat geven in de triathlon van Brugge, we kijken er alvast naar uit!
Juni wordt een boeiende maand, met de Trois Ballons (11 juni), Triathlon Brugge (18 juni, supporters trouwens heel welkom in het centrum van Brugge, start is zaterdagavond rond 18 u) en de Triathon van St-Laureins (2 juli).
groetjes, Davide
Reacties op bericht (0)
E-mail mij
Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek