Heb je tips nodig omdat het niet altijd zo goed lukt op school volg dan zeker deze tips. En helpen deze tips niet dan mag je mij een persoonlijke e-mail sturen en dan zal ik je helpen.
*Als een leerkracht je niet mee zit en ze blijft je het leven zuur maken. doe dan al het werk dat ze zegt te doen en probeer altijd in orde te zijn voor die juf dan zal ze je meeer apriciƫren.
*Als je gepest word meld het dan derekt aan de juf of meester. Want anders word het pesten erger en erger dus meld dit derekt aan mmester juf of ouders.
*Als er iets is waar ze je altijd opnieuw en opnieuw mee uitlachen. Zorg er dan voor het er de volgende dag niet meer is of weg is want anders zllen ze je elke dag blijven uitlachen.
*Durf je niet te vertellen aan die speciale persoon dat je iets voor haar voelt doe dan dit. Probeer zo veel mogelijk met haar te spelen scheld haar niet uit en verdedig haar en mischien voelt ze na een paar dagen/weken ook iets voor jou. Maar het kan natuurlijk ook een hem zijn lees dan de haar als hem deze tips dienen voor zowel een meisje als een jongen.