Inhoud blog
  • Oh.... wat mis ik haar!!!!
  • Waarom?
  • Dit gedicht schreven wij voor onze moeder
  • Maandag 15-12-2008
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Blog voor mijn lieve moeder
    blogmoeder
    Geschreven door Daniella de Vos
    22-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maandag 15-12-2008
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Op Maandag 3 November, hebben we de uitslag gekregen dat je ernstig ziek was, op Maandag 15 December heb ik je moeten laten gaan.

    Alles leek normaal, je was ziek dat wisten we, we hoopte nog dat we een tijd bij elkaar zouden zijn, dat het maar 6 weken mocht duren heeft niemand geweten.

    je was omringt door je man en kinderen, iedere dag. Op maandag avond zei je nog tegen je kleinkinderen: tot morgen schatjes. Daarna ging je na de toilet, je vroeg me nog om een shaggie te draaien, dat heb ik nog voor je gedaan. Maar had nooit gedacht dat dat je laatste shaggie zou zijn.

    Ik was er vanaf het begin tot het eind bij, het laatste wat ik van je heb gezien en herinner, is met geen pen te beschrijven. Dat zal me eeuwig bij blijven. Je had me nog iets willen vertellen, ik zag het in je ogen. Zag je lippen bewegen en hoorde dat je iets wilde zeggen. Maar door alles kon je dat niet meer, Vraag me af wat je me nog wilde zeggen. ben bij je gebleven tot de laatste seconde. Ik wilde je redde maar dat ging niet meer. Uit eindelijk ben je in mijn armen gestorven.

    Mama het doet me zo verdriet dat jij er niet meer bent. Wat moet ik zonder jou? Tegen wie moet ik nou de dingen zeggen die ik jou vertelde? Het afscheid nemen doet me verdriet, mama waarom ben je er niet? Ik weet dat jij me gelukkig wilt zien, maar lieve mama het word zo moeilijk zonder jou!

    Oh mama ik mis jou zo.....

    22-12-2008 om 21:12 geschreven door Daniella  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 22/12-28/12 2008

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto

    Gastenboek
  • Hallo
  • /hallo/

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Over mijzelf
    Ik ben Daniella
    Ik ben een vrouw en woon in Breda () en mijn beroep is .
    Ik ben geboren op 21/09/1977 en ben nu dus 48 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Dansen, zingen, winkelen.

    Blog als favoriet !

    Blog als favoriet !

    <a href="http://photobucket.com" target="_blank"><img src="http://i283.photobucket.com/albums/kk286/thefox_2008/untitled.jpg" border="0" alt="Photobucket"></a>



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs