Voor ons is het normaal dat we de kraan open draaien en dat er zuiver water begint te lopen. Maar in Niger is dat niet zo gewoon. Er zijn maar enkele dorpen die water kunnen zuiveren en het dan verdelen via een kraantje. Je kan dit bekijken op het filmpje door op onderstaande link te klikken:
Ik ga nu verder op stap naar de Wodaabe en laat jullie iets weten zodra ik er ben!
Hebben jullie al veel sponsors gevonden voor jullie vastenvoettocht op vrijdag 30 maart? Je mag me gerust al iets laten weten via dit blog ( rechts bovenaan kan je klikken op het gastenboek en daar kan je een reactie achter laten, ik ben al benieuwd!!! ).
Groetjes, Hugo
23-03-2012
Niger, een land in Afrika.
Dag iedereen, ondertussen ben ik veilig op Afrikaanse bodem geland. Het is hier tropisch warm, wel 35° C ! En het gaat nog warmer worden! Om jullie een beeld te schetsen over dit land, heb ik een filmpje gepost. Klik op onderstaande link en dan zie je hoe Niger eruit ziet: een droog en dor land!
Wat was het leuk om te zien dat Lola naar ons wuifde! En inderdaad, dankzij haar raam kan ze naar de wereld kijken: DAG WERELD!! Tuur had de krant bij en hij zei ons dat het vandaag 22 maart, WERELDWATERDAG is, maar dat er ook nog heel veel waterproblemen zijn in de wereld. Daarom trek ik nu naar NIGER, ik ga daar de handen uit de mouwen steken en de Wodaabe helpen om waterputten te bouwen.
HELPEN JULLIE MEE? * 23 - 29 maart: Help de WODAABE aan WATER * Vrijdag, 30 maart SPONSOR-VASTENVOETTOCHT
Via mijn blog houd ik jullie op de hoogte van mijn reis naar Niger. Regelmatig zet ik er een berichtje op en plaats ik er enkele foto's op!
Tot binnenkort, Hugo
26-02-2012
Dag wereld!
Welkom op deze blog!
Hier stappen we mee in de voetsporen van Hugo.
Na de boodschap van Tuur gehoord te hebben, heeft Hugo veel nagedacht over de natuur... Hij is veel te weten gekomen over de Wodaabe en hun zoektocht naar water. Hugo heeft beloofd om de handen uit de mouwen te steken om hen te helpen met hun zoektocht naar water.
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek