Dhr Lejeune heeft zijn werk gedaan. Een zware crimineel is na 2/3 van zijn straf vrijgekomen. Er wer niet gekeken naar welke feiten hij had gepleegd, welke vriendenkring hij had, nee , gewoon vrij onder voorwaarden. De opvolging door justitie is blijikbaar heel goed gebeurd want de man heeft zich terug verrijkt met wat granaten en vuurwapens. En dan nu? Een onderzoek zodat een zondebok kan gevonden worden? Uiteraard gaat dit weer een kleine ambtenaar zijn die gewoon op zijn bureel heeft gedaan wat hem gevraagd werd door hogerhand. Wordt het verdomme geen hoge tijd dat we die zwaar veroordeelde allochtonen terug naar hun land sturen? Ah, nee want dan komt het centrum van gelijke kansen en rascismebestrijding weer op de bres gesprongen samen met de linkse partijen, en waarschijnlijk nu ook met de vroegere centrumrechtse partijen die nu onder de vleugels van Mijnheer Di Rupo schuilen. Blijkbaar heeft justitie nog niets geleerd de laatste jaren , blijft laks toekijken en schuift alles voor zich uit. Het wordt hoge tijd dat de Belgen op straat komen en gaan eisen dat ons land terug een land wordt waar men veilig op straat kan komen. Maar met deze regering , met alle linkse groeperingen en met de" laat-de-vreemdelingen-maar-doen" cultuur zijn we daar nog ver vn af. Drastische maatregelen vragen een krachtige leider en geen groepje watjes die vasthouden aan hun zo dierbaar postje. Heb je de uitzending op RTL gezien waar De Wever werd geinterviewd? Dat noem ik nu een krachtige leider. Hij heeft tenminste duidelijk realiseerbare plannen, die hij krachtdadig wil uitvoeren en niet zoals die voddebalen van Beke, Dedcroo en Dewael die niet kunnen antwoorden op de meest simpele vraag als: hoe wil je dit realiseren. Vlamingen : met wat zijn we bezig??
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen) Tags:luik , justitie, de wever , regering , lejeune , nva, cd&v , open vld ,
13-12-2011
Splitsing Belgie door Walen
Het was een schamele vertoning in de Senaat. De Vlaamse regeringspartijen die niet konden antwoorden op een simpele vraag van Bart De Wever. De enigste repliek van Decroo en vooral Beke was een al bij al beleefde scheldpartij. Hun grote baas, de PS vond dat het genoeg was, kwam tussenbeide met een nietszeggend antwoord en gedaan was het beschamende gedrag van de 2 jonge blaaskaken. Je moet niet vragen hoe erg deze 2 partijen zich aan de macht vastklampen, als ze alles doen wat de PS hen opdraagt. En dan nog weten dat de Walen nog een geheime agenda hebben geopend in september waarin de voorbereidende gesprekken voor een splitsing van ons land voor te bereiden. Inderdaad, de Walen zijn slimmer dan wij : eerst een akkoord waarbij zij zich een tijd kunnen verrijken op onze kap en dan zelf voor de afscheiding gaan. Er zijn reeds enkele grote tenoren van beide Vlaamse partijen die er ook stilaan genoeg van krijgen. Bogaert begint reeds wat te plooien naar de kant van NVA. Ik had nog liever de oude krokodillen dan deze twee melkmuilen die ons land in naam van CD&V en Open VLD vertegenwoordigen. Ik, begin zowaar sympathie te krijgen voor Tobback die nog niet begint mee te huilen met deze 2 Waalse welpen. Arm Belgie en vooral arm Vlaanderen. Het wordt hoge tijd dat de splitsing een feit wordt, maar dan niet op onze kap.
De eerste koopzondag in de ergste crisis ook. Terwijl de besparingen en extra belastingen ons overal rond het hoofd vliegen gaat de Belg vrolijk winkelen. Alle records inzake electronische betalingen werden gebroken en het geld wapperde overal rond. Alle zelfstandigen hielden hun hart vast voor wat er komenging, of liever op wat er niet kopen ging. Blijkbaar had de modale Belg toch niet alles uitgegeven aan de staatsbons van Leterme en had nog heel wat overgehouden om onze economie te steunen. De grootbanken zien dit met lede ogen aan want de spaarrekeningen worden geplunderd om geinvesteerd te worden in I-Phones , tablets en playstations. De mensen hebben gelijk want geld op de bank betekent meer kosten voor zichzelf en grotere bonussen voor de Dehaenes van deze tijd. Onze buurlanden moesten een voorbeeld aan ons nemen : wij, de grootste spaarders van de wereld, gaan de crisis te lijf met Playstations en staatsbons. Elio, een woordje van dank is hier wel op zijn plaats en het mag deze keer ook in het Frans. En hoe zou het zijn met Dewael? Awel, hij ploegt voort , strooit de christelijke zaden in zijn versgetrokken voren en stapt fier rond in zijn glanzende Ambiorixschoenen.