Hoi, Kben eigenlijk in de voormiddag heel druk bezig geweest. Kheb men pony gekuisd en verzorgd, khad echt werk, 't nadeel van een wit pony :D. Om 12u was ik klaar en heb ik opgezadeld en naar tstrand geweest met haar, tdee echt deugd. 's avonds ben ik naar de cinema geweest met S. N. en S. We hebben de film KING KONG bekeekn, echt super filmtjeuh, Tduurde 3u en 10min. Kging normaal nog na de pit gaan, maar tis er niet van gekomen. Maar ja volgend weekend krijg ke ne druk weekend met het feestje en men verjaardag :) Dat was zo bikkeuh men dag é. alé Tjow é !
Heyla, M'n dag begon dus laat, khad lekker uitgeslapen :p. In de namiddag ben ik naar men pony gegaan, kheb de stal uitgemest. Om 16u moest ik dus in Veurne zijn om mijn rijles praktijk met de auto. We hebben 2uur besteed aan het leren parkeren. Nog niet zo simpel eigenlijk! M'n zus heeft ook gepasseerd. En nee ze wist niet dat ik daar ging zijn, twas een toeval. In de avond ben ik dan met k. en y. naar de bowling geweest. Y. heeft dan haar cadeautjeuhs gekregen voor haar verjaardag, we zijn wel paar maanden te laat maar ja. Tis niet simpel om contact te houden met vriendinnen die veranderen van school enzo. Achter de bowling zijn we naar de viking geweest, twas echt gezellig. Later in de avond kwam K. ook, kvond echt tof om hem eens te zien. Er waren ook nog veel andere van me school, Jammer dat Y. een uur had om naar huis te gaan, anders heeft ze dat nooit. K. moest de volgende dag vroeg op voor te gaan werken :D ze ga schone zien :p. We hebben nu afgesproken om elke maand minstens 1keer af te spreken om naar de viking te gaan drinken, zodat we onze vriedschap niet kwijt geraken. Toen men ouders achter me kwamen waren ze ook niet meer al te gezond. M'n vader zat al te slapen in de auto en als hij iets zei was het niet om aan te horen :D Toen ben ik lekker in men bedje gekropen en was ik weg naar dromenland.
Dag men dagboeksjeuh Twas een dag waar men feestje het doel van was. Ik en L. hebben heel Veurne afgelegd om alles te hebben, we hebben dus balonnen :D slingers :D en bonnetjeuhs voe den drank. Toen we naar m'n moeders winkel ging zag L. opeens dat men eigen moeder balonnen verkoopt, en ja I KNOW, ken na de concurentie gewist. Maar ja niets aan te doen é, ik wist dat niet é. Anders heb ik niet veel speciaals gedaan.
hey In de voormiddag ben ik gaan werken, niets speciaals eigenlijk. In de namiddag heb ik rijles gehad, ik doe het echt niet graag é, kan gewoon niet tegen commentaar. Om 18u ben ik naar de winkel geweest naar men moeder, we gingen normaal boodschappen halen, maar ze geraakte niet weg door twerk. Kwas eigelijk ferm moe die avond, kheb american pie bekeekn en ben dan direct in slaap gevaln.
Men dag was niets speciaals eigenlijk, kheb lang gelsapen, ben J. geweest en moest om 16u bij de rijles zijn. De rijles was wel vermoeiend, ik doe het eigenlijk niet al te graag, ik kan gewoon niet tegen mensen die hele tijd commentaar geven, goed bedoeld of niet, ik kan er gewoon niet tegen. Achter de rijles heb ik gewoon filmtjeuh bekeken en gaan slapen, kmoeste vroeg op de volgende dag. Ik zat te denken aan een vriend, een collega van mij, vroeger gingen we een tijdje veel weg samen, maar e tijdje geleden vroeg hij om nog es af te spreken (na de cinema ) omdat hij me mist, en terug wou monchn. Ik heb er niet op in gegaan, ik zei dat ik niet kon, maar ik kon eigenlijk wel, maar wou geen ruzie met men vriend, als hij daar iets van hoord, zal hij denken dat er meer is tusn ons. Maar nu zit ik de hele tijd in men hoofd te denken van had ik best niet es af gesproken, tis lang geleden dat ik me nog eens goed geamuseerd heb met een jongen, men vriend kijk niet echt achter me, 't enigste was hij doet is werken :'( kvind echt jammer dat zo is tusn ons. Ik denk wel dat ik es ga af spreken met hem, maar niet naar de cinema, dat moet je met je lief doen of met een hele bende, want als ik met K. alleen ga is dat anders, en zullen er roddels rond gaan, alhoewel er niets zou gebeuren, maar ja de mensen van tegenwoordig. Kben door Tjow é XxX
Dag dagboekskeuh, M'n dag was goed gevuld. In de voormiddag ben ik naar oostende geweest naar de kliniek voor m'n knie. Ik was er niet met men gedachten bij, zelf de dokter zag het en vroeg ook of er iets was. In de namiddag ben ik met K. op stap geweest. We hebben cadeau gekocht voor e vriendin haar verjaardag, we zijn wel al 2maandn te laat , maar beter laat dan nooit é :) We hebben dan nog winkels gedaan voor ons zelf :). Na dat we rond gevendeld hebben, hebben we onze nagels gedaan, ja kweet het , ik en van die nagels dat klopt echt niet maar ja K. zit in zo'n school waar je kei ard vele make-up aandoet en die stufkeuhs. We hebben ook veel domme foto's van ons zelf getrokken, hoe dommer hoe cooler dat was. We hebben ook afgesproken om vrijdag iets te gaan drinken in de bowling, het gaat weer iets zijn :) Dat was m'n dagskeuh!
de nacht (oudejaars) was dus super, ik was dus om 7u30 in me bed gegaan en om 10u was ik terug op. N. was ook al op toen ik uit de badkamer kwam zat hij daar op een stoel, ik verschoot me dood. E. was keiard verkouden en kreeg ook niesbuien :). L. heeft achter chocolakoekn geweest voor heel de bende M'n vader is dan achter mij gekomen om naar de familie te gaan. Hij heeft hem eerst e kartje gezet en vroeg een koffie, ze en keiard gesukkeld om de koffie klaar te maken :) twas echt funny :p Toen zijn we door gegaan achter men moeder en naar carnac geweest. We hebben daar dan gegeten bij men oma, opa, tante van m'n oma (94j.). Toen zijn we naar boven t'prive van 't resaurant van men tante geweest. Ik ben daar in slaap gedommeld toen ik terug wakker was heb ik niet direct men ogen geopend, omdat ik hoorde dat het over men peter ging het gesprek. Ik ben paar dingen te weten gekomen, khad echt al spijt dat ik een kaartje in z'n bus gedaan had voor gelukkig nieuwjaar te wensen zonder dat men ouders het wisten, maar ja ik bekijk het aan 2 kanten 1) hij is en blijft men peter, ik heb al geen meter meer ik wil ook m'n peter niet kwijt :'( 2) hij heeft lelijke dingen gedaan ten opzichte van m'n ouders vooral men moeder en tenopzichte van mij (peterkind). Toen ik in het ziekenhuis lag van m'n accident is hij nog noois komn opdagen :( M'n nicht zat daar met haar lief, ze vroegen ook de hele tijd waarom ik mijn lief niet meegepakt heb, maar ik zou da echt willen, ik ben gewoon jaloers op andere koppels die zoveel mogelijk tijd naar elkaar besteden :( Ik weet gewoon niet wat ke moe doen, hij deed weer raar via smsjes, als ik hem zie is alles koek en ei, maar als we niet bij elkaar zijn is het anders, ik wil er gewoon niet aan denken. M'n ouders waren dan dronken die avond, we moesten nog met de auto naar huis, ik was wel bang. Ik ben niet meer zo voor auto's met een dronke achter het stuur of iemand die niet kan rijden, vb. men oma die verongelukt was in een auto, en ik heb ook al een accident gehad door een auto :s Toen ben ik gaan slapen, ik lag direcht in slaap, geen boek gelezen ofzo, kwas gewoon doodmoe!!!