Cyclo crosser Robin Delaere ging al voor de 3de maal het veld in als 1ste jaars belofte . Dat ging niet zonder slag of stoot. Met een sterk deernemersveld van 61 crossers , ondermeer 5 profs en een mengeling van elites en beloftes kon Robin beslag leggen op de 35ste plaats.
Doe zo voort Robin!!!
28-09-2013, 21:29 geschreven door kvcdezeemeeuw
15-09-2013
Sterke seizoensstart voor Bert Eeckman
Junior Bert Eeckman heeft het cyclo cross seizoen sterk ingezet. Vorig weekend te Kessel behaalde Bert een zesde plaats. Gisteren een schitterende vierde plaats in Zemst. Doe zo verder Bert!
15-09-2013, 11:29 geschreven door kvcdezeemeeuw
Pasdag
In tegenstelling tot het bericht van eerder deze week zal de pasdag toch doorgaan op 28 september. We hebben wel de locatie aangepast. Midden volgende week krijgt iedereen zijn persoonlijke uitnodiging in de bus.
Mvg
Het bestuur
15-09-2013, 11:19 geschreven door kvcdezeemeeuw
11-09-2013
Pasdag
De pasdag kan niet doorgaan op 28 september. Er wordt zo snel mogelijk een nieuwe datum meegedeeld.
Het bestuur
11-09-2013, 20:05 geschreven door kvcdezeemeeuw
Nieuws uit de ziekenboeg: Jebbe Maene
Jebbe is al een poosje gekwetst. Hij heeft een blessure aan beide kniëėn (peesontsteking). Hij heeft al kine gehad. Nu ook nog een fietspositionering gedaan en hopelijk kan hij binnenkort zonder pijn trainen voor het crosseizoen.
Veel beterschap!
11-09-2013, 20:03 geschreven door kvcdezeemeeuw
Nieuws uit de ziekenboeg: Robbe Cordy
Robbe Cordy is nog steeds ziek. Hij is begonnen met een sterke antibioticakuur. Hij heeft neus-keel en oorontsteking, zeer veel koorts enz...Wellicht zit zijn seizoen erop, mits een klein mirakel eventueel nog een paar keer komen trainen rond half september maar koersen zal er waarschijnlijk niet meer inzitten. Erg spijtig , hij is er het hart van in vooral omdat hij de laatste tijd goed aan het fietsen was.
Veel Beterschap Robbe!
11-09-2013, 19:59 geschreven door kvcdezeemeeuw
03-09-2013
Noteer nu alvast in uw agenda
De pasdag zal doorgaan op 28/9/2013. Meer info volgt per brief.
03-09-2013, 22:07 geschreven door kvcdezeemeeuw
Miniemen en aspiranten: zomertraining
Omdat trainer Peter met verlof is zijn we met een begeleider minder. Daarom starten de wegtrainingen voor miniemen en aspiranten op volgende data aan de piste te Stene ipv te Ettelgem. op 4/9/2013 op 11/9/2013 op 18/9/2013 ( zoals gewoonlijk 3de woensdag pistetraining) op 25/9/2013 . starten om 15uur einde omstreeks 16,30uur.
Vgr. de begeleiders.
03-09-2013, 22:06 geschreven door kvcdezeemeeuw
23-08-2013
Nieuwelingen en juniores aandacht
Volgende week woensdag vindt de tweede crosstraining plaats op de schorre om 15h00.
R. Vyncke.
23-08-2013, 22:40 geschreven door kvcdezeemeeuw
Miniemen en aspiranten: wintertraining
Hallo,
Hierbij vinden jullie het schema van de wintertrainingen voor miniemen en aspiranten.
Het wegseizoen is nog volop bezig maar toch staat de crosswinter al voor de deur. Omdat onze club heel wat crossers heeft is op woensdag 21 augustus om 15h00 de eerste crosstraining voorzien voor nieuwelingen en juniores. Deze gaat door op de Schorre.
We rekenen op uw aanwezigheid!
13-08-2013, 00:00 geschreven door kvcdezeemeeuw
01-08-2013
Podiumplaats voor Robbe Verhelst te Veldegem
Robbe komt stilaan op dreef en begint steeds meer in zijn mogelijkheden te geloven. In veldegem kon hij voor het eerst dit jaar een podiumplaats veroveren. Ondanks het feit dat hij al op kop zat tijdens de laatste 500 meter en de sprint dan ook maar meteen van ver is aangegaan kon slechts 1 renner hem nog passeren. De rest van het 18-tallige peleton kon enkel proberen te volgen en mocht het nog verder uitmaken voor de 3de plaats. Robbe werd dus knap 2de.
Proficiat en doe zo verder
01-08-2013, 21:20 geschreven door kvcdezeemeeuw
Miniemen en aspiranten te Veldegem
Robbe fietste zich afgelopen zondag naar een prachtige 2de plaats, een plaatst waar hij thuis hoort in zijn categorie 1ste jaar aspirant!Proficiat en doe zo voort Robbe.Overigens deden onze miniemen het lang niet slecht, met als opvallendste prestatie die van Ruben bij de 11 jarigen.Hij domineerde en controleerde de wedstrijd van begin tot einde, enkel in aan de meet moest hij de sterkere sprinters laten voorgaan.We weten waar op getraind moet worden Ruben.Ook Ibe liet zich opmerken in zijn wedstrijd. Hij verraste iedereen door op 2 ronden van het einde de sprint te winnen, maar daar hebben we al iets tegen gevonden Ibe
De begeleiders.
01-08-2013, 21:10 geschreven door kvcdezeemeeuw
12-07-2013
Podiumplaats voor nieuweling Tijn Decock
Tijn zijn eerste volle seizoen op de weg mag geslaagd genoemd worden! Na enkele mooie Top 10-plaatsen dwong Tijn nu een mooie 3e plaats af te Heule. Na amper 3 van de 15 ronden koos Tijn het hazepad, waarop 2 man kwamen aansluiten en ze samen een mooie voorsprong op het peloton uitbouwden. De 2 metgezellen waren niet van de minste, want beiden hadden reeds wat overwinningen op hun naam... 2 man bonden nog de strijd aan en trokken in de tegenaanval maar Tijn en zn medevluchters lieten ze niet dichter komen. Integendeel, ze bouwden verder aan hun voorsprong van 1min30", om na 15ronden samen de spurt aan te gaan... Tijn ging aan vanuit 3e positie en kon ze net niet remonteren ! Uit deze ervaring zal 2e jaars nieuweling en tevens crosser Tijn ongetwijfeld moed putten voor het nakende cross seizoen... Tijn neemt nu even rust, om er in augustus weer in te vliegen op de weg en vanaf 01 september bij de juniors in het veld ! Mooie prestatie Tijn ! Doe zo voort !
Junior Bert Eeckman is ieder jaar goed voor enkele overwinningen en ereplaatsen in de cross. Maar de talentvolle Wenduinenaar kan ook aardig uit de voeten in de triathlon. Zo werd hij vorig weekend te Brugge 10de op 280 deelnemers bij de trio's. Proficat en doe zo verder! En bedankt voor de mooie reclame voor onze sponsors
Deze foto van miniem Fran Vanhoutte met haar prachtige zelfgemaakte knuffel verscheen een tijdje geleden in de Jommekeskrant van het Nieuwsblad. Proficiat! En bedankt voor de reclame voor onze sponsors
Miniem Pieter Debeuckelaere van de Westkust (Leffinge) heeft zich aangesloten bij onze club. We wensen Pieter veel succes!!!
18-06-2013, 20:10 geschreven door kvcdezeemeeuw
Cyclo cross te Stene - Vlaamse cross cup
De cyclo cross te Stene zal niet doorgaan op 29/9 maar wel op 11/11. De reden is dat er op 29/9 een maratonwedstrijd in Oostende plaatsvindt.
18-06-2013, 00:00 geschreven door kvcdezeemeeuw
16-06-2013
VK voor aspiranten
Op zondag 21 juli vindt in Arendonk het Kampioenschap van Vlaanderen op de weg voor aspiranten plaats. Tot 7 juli kunnen aspiranten zich kandidaat stellen voor deelname. Uit de ingeschreven kandidaten worden de provinciale selecties gekozen. Inschrijven kan via de website van WBV
op 29 mei werd de pistemeeting afgelast wegens de regen. De vzw wedstrijd organisatiecomité wielerpiste Defraeye-Sercu heeft besloten dat de wedstrijd ingehaald wordt op 16 juli. Inschrijven hiervoor kan tot en met 8 juli bij Kris Hanne (kris.hanne1@telenet.be). Daarnaast is er ook de meeting van 2 juli waar je dient in te schrijven tegen 24 juni.
Het programma voor beide meetings is als volgt : 14 tot 15u : Initiatie voor miniemen aangeslotenen 10 en 11-jarigen 15 tot 16u : Initiatie voor niet-aangesloten jeugd van 12 tot en met 16 jaar 16u : Challenge aspiranten deel 1 : Baanronde + Scratch 17 tot 17u30 : Pauze 17u30 tot 19u : Challenge aspiranten deel 2 : Puntenrit + 500m (stilstaande start) 19 tot 20u : Pisterit voor recreanten