Cedric kon afgelopen zaterdag zijn eerste overwinning boeken bij de aspiraten te Egem. Dit is een prachtprestatie voor Cedric die jaren geleden terug vocht van een zware ziekte. Cedric die de afgelopen jaren het veld met de weg combineerde zal zich vanaf nu eerder gaan toeleggen op de weg.
06-08-2012, 12:31 geschreven door kvcdezeemeeuw
Brons voor Thibault Plysier op het BK voor aspiranten
Thibault Plysier werd gisteren 3de tijdens de wegrit van het BK te Deinze bij de 13-jarige aspiranten. Een dikke proficiat!!!
Eerder op de dag eindigde Lennert Vandemeulebroucke knap 10de bij de 12-jarigen.
Bij de 14-jarigen waren Mathieu Bogaert en Jordy Plysier onze vertegenwoordigers. Zij eindigden in het pak.
06-08-2012, 00:00 geschreven door kvcdezeemeeuw
Jaarlijkse BBQ
Vanaf heden zijn er kaarten te koop voor de jaarlijkse BBQ op vrijdag 31/8. Kaarten te verkrijgen bij Bernard Dedeckere. Telefoon 059/507678 of kvcdezeemeeuw@gmail.com Volwassenen 15 EUR; Renners en kinderen 12 EUR. We hopen op een massale opkomst!
Met 6 renners gingen we van start in Reningelst: Laurens,Niels,Diego,Jonas,Quinten en Manu. Om 14.30u startten we voor 122km 10x12.2km, in een temperatuur van 30 graden celcius. Meteen werd er een hels tempo gereden, van in de eerste kilomter werd er ingevlogen, iets wat sommigen fataal werd in deze hitte, na de eerste ronde op de smalle wegen kwamen we met ze allen nog mooi door. Voor Manu die aan zijn terugkeer werkt door blessure was het werken geblazen, na enkele ronden en valpartijen werd Manu voortijdig afgevlagd, ook Niels geraakten we kwijt. Niels kreeg een klopje van de warmte en moest een klein half uurtje wat terug op zijn positieven komen in de schaduw, hij was niet de enige die door de warmte geveld werd. Voor Quinten was het na een goeie 70 tal kilometers ook teveel, nu hadden we nog drie renners in koers en voor een ploegenklassement is dit nodig, wat ook onze doelstelling was. Acht man waren al vroeg in den aanval getrokken, elke tegenaanval werd teniet gedaan. Laurens werd mooi 24ste op dit parcours een mooi resultaat. Diego werd 77ste, de warmte was zijn grootste tegenstander. Jonas die juist terug kwam van een weekje klimtraining werd nog 83ste. Als club werden we 14e van de 25 ploegen die starten. Als club klimmen we op naar 13de plaats van de 28 ploegen, niet mis mijn gedacht voor een bescheiden ploegske. Proficiat aan de renners en allen die hier aan meegewerkt hebben. VG De Ploegleiding
Met 6 renners gingen we van start om 14.00u onder een stralende zon te Boekhoute, op een vlak parcours met in totaal 5.950km kasseien te verdelen over een 10 tal stroken. Er stond weinig wind en de zon was van de partij, het beloofde een snelle wedstrijd te worden met internationale deelnemers. Onze renners: laurens, niels, diego, brecht, machiel en quinten. Klaar voor 116.8km 1x49km +8x8,5km in die 8 plaatselijke ronden telkens een strook van 700m kasseien. Na een 15tal km een kapot achterwiel voor Niels, Niels op achtervolgen nu tussen de wagens ,en wat voor achtervolging langs smalle wegen op een op hol geslagen peleton ,na zowat een 18tal km kon Niels weer de aansluiting maken met het peloton, daar heeft niels diep geweest in zijn reserves ,intussen waren we machiel gepasseerd, het ging er iets te snel, toch fijn om zien hoe die jongen zich telkens verweerd en inzet, in de plaatselijke ronde een valpartij waardoor brecht de aansluiting met het peloton verloor, na de examen periode en pas weer in competitie kon brecht niet meer terugkeren naar het pak, nu was het de beurt aan quinten ,ander achterwiel voor quinten cassette was volledig los gekomen, quinten als een crosser tussen de wagens duidelijk geen schrik kon terug keren in het peleton, maar het beste was eraf, zo werden Machiel, Niels, Brecht en Quinten voortijdig afgevlagd. Nu een oproep voor Laurens,zijn bidon houder was los gekomen en daarwij niet mogen sleutelen vanuit de wagen,konden wij enkel wisselen van fiets of gewoon doorrijden,er werd voor doorrijden gekozen. Zo hadden we nog twee renners in koers. Aan de bevoorrading merkten we Giovanni en famillie op, die kwamen supporteren voor zijn ploegmakkers,e en steun die geapprecieerd werd, merci! Na enkele ontsnappingen werd het toch een peloton spurt, wetend dat er in de laatste kilometer nog twee verkeers wisselaars lagen werd het hectisch Diego die de ganse dag waakzaam was werd mooi 14de in dit internationaal gezelschap, chapeau Diego. Laurens met zijn losse bidonhouder werd nog mooi 29ste, bravo Laurens. Aan iedereen die hier aan mee werkte: proficiat, op naar een schitterende tweede helft van het seizoen. VG De Ploegleiding http://www.cyclingnews.nu/uitslagen/2012/Boekhoute22-07-2012.pdf
24-07-2012, 00:00 geschreven door kvcdezeemeeuw
22-07-2012
Zilver voor Thibault Plysier
Gisteren behaalde Thibault Plysier zilver op Vlaams kampioenschap voor 13-jarige aspiranten. Thibault is duidelijk goed op dreef want vorige week was hij nog de primus te Oostkerke-Damme.
Proficiat!!!
22-07-2012, 22:44 geschreven door kvcdezeemeeuw
21-07-2012
BVB Juniores te Borlo op 15.07
Met 5 renners trokken we naar Borlo waar men met 6 mag starten, sommige door blessure anderen met te weinig lef bleven thuis. Het werd een kletsnatte tijdrit, de regen viel met bakken uit de hemel, maar niet getreurd met 5 man gingen we van start om 12.13u renners: Jonas, Laurens, Sander, Brecht en Machiel. De bochten werden in kletsnatte omstandigheden perfect aangesneden door Jonas en Laurens de grote motoren van deze tijdrit. Na half wedstrijd hadden we de 3de tussentijd met een gemiddelde van 43.7 km/u, iets wat we nooit hadden durven dromen. In de tweede helft verloren we Machiel en daarna ook Brecht, verder met drie man en wetende dat de tijd van de derde man telt. Nu mochten we geen renner meer verliezen, Sander deed wat hij kon om dicht in het wiel van onze tijdrijders te blijven en slaagde daar perfect in, al was de laatste kilometer zwaar. Mooi werden we 14de van de 26 ploegen, juist na grote ploegen en ook voor grote ploegen met een gemiddelde van 42,48km/u. Proficiat jongens!
Eli Iserbyt zal naast het BK op de weg ook het BK Mountainbike voor nieuwelingen rijden in Beringen a.s. zondag. We wensen hem een mooie uitslag!
18-07-2012, 00:00 geschreven door kvcdezeemeeuw
16-07-2012
Selecties door Wielerbond West Vlaanderen
Voor het VK aspiranten zijn Mathieu Bogaert, de broers Plysier alsook Lennert Vandemeulebroucke geselecteerd. Voor het BK nieuwelingen is Belgisch kampioen cyclocross Eli Iserbyt geselecteerd.
We wensen hen veel succes en bedanken hen om onze blauw witte kleuren te verdedigen!!!
16-07-2012, 00:00 geschreven door kvcdezeemeeuw
Programma Piste Challenge Patrick Sercu van 18/7 te Oostende
Op 18 juli is er GEEN training voor miniemen en aspiranten. Op 25 juli is er WEL gewoon training te Ettelgem. Op 1 augustus is er terug GEEN training voor miniemen en aspiranten. De reden waarom die trainingen niet doorgaan zijn de pistemeetings in juli en augustus, waarop jullie van harte uitgenodigd zijn!!!
De jeugdbegeleiders van de miniemen en aspiranten.
15-07-2012, 00:00 geschreven door kvcdezeemeeuw
10-07-2012
Spoedig herstel
Junior Vanmassenhove Giovanni is voor een drietal weken buiten strijd. Hij heeft een spierscheur in de bil opgelopen. Wij wensen hem veel sterkte toe en een spoedig herstel!
10-07-2012, 21:30 geschreven door kvcdezeemeeuw
29-06-2012
VK voor aspiranten op 21/7
Voor het VK moet men zich kandidaat stellen bij Wielerbond West Vlaanderen. De selectie wordt na het PK gemaakt. Wie zich nog geen kandidaat gesteld heeft en dit toch wil doen, gelieve dit dringend aan ons te melden.
Het bestuur
29-06-2012, 21:53 geschreven door kvcdezeemeeuw
Nieuwelingen en juniores aandacht
Tijdens de maanden juli en augustus is er geen training op woensdagnamiddag te Ettelgem. Voor de miniemen en aspiranten verandert er niets.
29-06-2012, 21:40 geschreven door kvcdezeemeeuw
PK voor aspiranten op 8/7 te Zwevezele
Wij willen erop wijzen dat iedere aspirant verplicht is om deel te nemen aan het PK. Zoniet krijgt men een schorsing door WBV. Hieronder vind je de gegevens over het PK. Het PK bestaat uit een tijdrit in de voormiddag en een wegrit in de namiddag.
Aspiranten 12 jaar: 19,2 km. Aspiranten 13 jaar: 22,4 km. Aspiranten 14 jaar: 32 km. - I: ´T Damberd, Marktplein 18, 8750 Winegen - Zwevezele - U: Aspiranten 12 jaar: 08:30/09:30/10:00 - Aspiranten 13 jaar: 08:30/09:30/10:00 - Aspiranten 14 jaar: 08:30/09:30/10:00 - K: Sporthal, Kasteelstraat, 8750 Winegen - Zwevezele - Contact: Mortier Peter, (peter.mortier-vermeersch@telenet.be) - Extra info: Tijdrit eerste start om 10u / Wegrit meisjes om 14u / Jongens 12 j: 15u15 / Jongens 13j: 16u15 / Jongens 14j: 17u15 / alle info zie website - Website: www.dewielervriendenzwevezele.tk
29-06-2012, 21:04 geschreven door kvcdezeemeeuw
27-06-2012
Piste Defraye Sercu in Rumbeke
De nieuwelingen, juniores en dames jeugd worden uitgenodigd voor de 1ste omnium baanmeting a.s. zondag 1 juli te Rumbeke. Alle Zeemeeuwers ontvangen een startpremie van minstens 20 EUR. Wie wil deelnemen gelieve u in te schrijven bij onze voorzitter Bernard Dedeckere 059/507678 of e-mail kvcdezeemeeuw@gmail.com, met vermelding van uw kadermaat. (Reden: op de piste wordt gereden met pistefietsen en uw maat wordt dan klaargezet.) ps breng ook uw pedalen mee.
De gloednieuwe piste bevindt zich in de Kwadestraat 13 te Rumbeke en de omnium start om 14h30.
27-06-2012, 20:50 geschreven door kvcdezeemeeuw
17-06-2012
Crosstage in 'De Lork' 16/8 -19/8 2012
Alle kandidaat deelnemers voor de cross-stage, dienen zich uitdrukkelijk in te schrijven voor 15 juli 2012. Via e-mail naar delaere-deknaep@telenet.be of via GSM 0486109008. De deelnameprijs bedraagt 65 EUR voor het ganse verblijf.
17-06-2012, 11:42 geschreven door kvcdezeemeeuw
15-06-2012
Spaghetti avond tvv juniores Dejonckheere Jonas en Desmedt Manu