Vandaag met Gianni naar
Stassegem in het verre west vlaanderen (sorry Tonia twas echt ver)een crosske
gaan rijden. 36 deelnemers slechte start van
gianni ,maar kwam al in de eerste ronde vooraan aansluiten. Een snelle
wedstrijd, aan het einde van de tweede ronde nog tien kans hebbers op de eerste
plaats. De papa zag dat het goed was, en vroeg om de 3 ronde de gas volledig
open te draaien. Dat deed gianni ook en ze waren nog met vier. Laatste ronde
gianni mooi geplaatst maar de overwinning was toch voor de sterke Mais Aiden en
Gianni werd zeer mooi tweede.Proficiat
Gianni!! Met dank aan patrick en dirk
verbestel voor de wekelijkse trainingen die jullie voor de Young Cycling Renners
geven. Van een fiere
papa, Sportieve
groeten Roel
Siebens
Laatste wegtraining! jongens bedankt voor jullie inzet We gaan deze weg verder zetten en goede winter doormaken dat we volgend jaar de kleuren van onze sponsors eer aandoen en geef nog maar gas in de koers tijdens weekend.
Vandaag onze laatste echte training gedaan Vrijdag nog met zijn allen toereke gaan rondfietsen en in het weekend er nog ééns volle bak tegenaan gaan, dat we met goed gevoel de winter ingaan Dan komen de crossen eraan. We gaan supporteren
voor onze renners in het veld, wie we ook verder gaan ondersteunen! Jongens en
meisjes VEEL SUCCES het ganse team van YCT staat achter jullie !!!!!!
Koerske van de aspiranten met overwinning van Nils Verheyen en Lotte Rotmans. Podiumplaats met op 2e plaats Stijn Deherderen en 3é plaats Dries De Weerdt! De supporters waren weer alle goed op post, en met het warme weer smaakte de
drank ook goed. We gingen weer met de glimlach naar huis Er' werden vele vragen gesteld over het Derapro Young Cycling Team vzw nog vele willen toetreden maar jammer ploeg zit vol met zijn 39 gaan we er volgend jaar volle bak invliegen!!!!!!