De eerste kampdag begint meteen met een denkmomentje. Wie of wat is een cybernaut. Mauro en Michiel krijgen dan ook meteen een moeilijke vraag voorgeschoteld.
Na een korte speurtocht op internet en eens diep nadenken kwamen we op het volgende antwoord:
MAURO: "Een cybernaut is een mens die altijd op de computer bezig is." MICHIEL: "Een cybernaut is iemand die vaak op het internet surft."
Om te tonen hoe zij een cybernaut zien mochten ze meteen een digitale tekening maken. Benieuwd hoe die eruit zien, hou deze cybernautenpagina dan zeker in het oog!
Welkom op de enige echte blog van de nieuwe kandidaat-cybernauten. De selecties zijn ondertussen achter de rug en na een lange deliberatieronde kunnen we u met trots meedelen dat we tegen het einde van deze week maar liefst drie (3!!!) nieuwe cybernauten mogen welkom heten in de geheimzinnige wereld van het internet. De vraag is natuurlijk of ze allemaal deze bikkelharde avonturen kunnen overleven ... Want het is een feit: het leven van een cybernaut is zeer gegeerd doch veeleisend en
Maar voor het zover is volgt er natuurlijk nog een uitputtende opleiding om aan alle valkuilen en gevaren in deze duistere wereld te kunnen ontsnappen. Wat we allemaal zullen beleven kan je op onze blog volgen.