crocovelo

23-10-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rough tracks

Vandaag voor het eerst echt aan het mountainbiken geweest: net na de start volgde een strook van goed 15km met vele rotsblokken, vele losliggende stenen, diepe geulen en voor velen dan ook vele platte banden. Een eindje met een Australiër gefietst, een Luxemburger en een Antwerpenaar. Eenmaal de eerste depot voorbij werd op een brede gravel baan gereden; De rode kleur deed me denken in Burkina Faso te zijn. Die tour is voor een andere keer. Eerst de Croco waar naar ik hoor nogal gekoerst wordt. Voor de tweede opeenvolgende keer wint Jeroen Boelens de rit. De jonge Nederlander had me gisteren een paar tips gegeven om mijn (geleende) pomp alsnog niet te verliezen: ducktape waardoor de pomp aan de binnenkant van het shirt plakt. Mijn support team haalde ondertussen een nieuw zadeltasje en een pomp. Nu maar hopen dat deze wat langer blijft hangen  De volgende dagen moeten we meer en meer over corrugations : die rotdingen die je het gevoel geven over de kasseien van Wallers te rijden. Hier echter lopen de corrugations dwars over de weg het water en de wind trekt lange sleuven in de brede wegen.  Het weer is momenteel goed in de streek waar we nu zijn,  geen regen af en toe zon en warm. Gerda wacht nog steeds op Skippy: de dode die ze naast de weg vond telt niet mee !



Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail *
URL
Titel *
Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (1)

23-10-2011
Eindelijk!!
Marc,
Ik heb de indruk dat de Crocodile echt begint voor jou: zon, warmte, toffe fietscollega's uit alle windhoeken en een sportief gevoel. Nu nog de droom van Gerda in concrete vormen gieten met skippy in het verhaal en 't zal dan allemaal dik in orde zijn.
Hou je goed en nog veel sportief succes! Groeten aan Gerda!
Sportieve groeten,
Toon

23-10-2011 om 22:32 geschreven door Toon




Inhoud blog
  • Mémé
  • Terug
  • Rough tracks
  • Bingoeroe
  • 1964
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Archief per week
  • 31/10-06/11 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs