Ik ben luc, en gebruik soms ook wel de schuilnaam cox.
Ik ben een man en woon in knokke heist (belgie) en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 28/07/1963 en ben nu dus 61 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: fietsen en wandelen, natuur en stiltes opzoeken.
cox aan zee
wat waren mijn ervaringen vandaag ?
15-09-2009
dinsdag 15 september
- Zeg niet altijd 'ik doe het wel' - Van jouw werkelijkheid bestaat er maar één - Zolang je praat, doe je niets.
- Gelukkig worden is een beslissing. - Je hoeft niet perfect te worden. Je bent al perfect geboren. - Om hoger te reiken, hoef je niet op anderen te staan.
- Gebruik wat u overkomt om dichter bij uzelf te komen. - Vecht niet tegen onzichtbare krachten maar benut ze. - Vertrouw je gedachten. Je hoeft ze niet te sturen.
Bezoek van vrienden en hun zoontje. Koffie met taart !!! Lekker !!!
- Van hoeveel kanten hebt u het probleem al bekeken ? - Niets kalmeert zozeer als een genomen besluit. - Iets loslaten is niet hetzelfde als het laten vallen.
- Geluk over de rug van anderen bestaat niet. - Wat nu waar is hoeft dat morgen niet te zijn. - Gedachten blijven komen. Het is wat je ermee doet... of niet doet.
- waarom moeten anderen u geven wat u uzelf niet geeft ? - de kortste weg door een probleem is erdoorheen. - handel altijd in overeenstemming met het nu.
- als je het leven als een reis ziet, sta dan regelmatig stil. - wanneer je niets kunt doen, wat kun je doen ? - wat vandaag waar is hoeft dat morgen niet te zijn.
- zekerheid vind je door acceptatie van veranderingen. - je hoeft niets te doen om te zijn wie je bent. - alles willen controleren is zwaar werk. geef ook eens een ander de beurt.
- Genieten heeft niets te maken met later en alles met nu. - Ga in de dingen op, niet eraan tenonder. - Streef nergens naar en alles ontvouwt zich vanzelf.
het weer : zonnig met nu en dan bewolking,veel wind.
gewerkt in de namiddag. avondje gezellig thuis,mediteren en een boek lezen !
- Heet uw angsten welkom dan zullen zij terstond afscheid nemen. - Denk in mogelijkheden, niet in beperkingen. - Je ervaart de meeste stress bij de dingen die je het minst kunt loslaten.
Het weer : bewolkt met nu en dan een opklaring.
's morgens de strijk gaan ophalen.
's namiddags gewerkt, was redelijk druk en leuk !
Iets gegeten in Mc Donalds.
Naar het vuurwerk met 11 bewoners en 11 begeleiders. Was tof !