Beste collega's,
Hieronder plaats ik een mailing i.v.m. een workshop over pH meetapparatuur.
Groetjes Nicole Dumarey
------------------
Geachte heer, mevrouw,
Hanna Instruments is één van de grootste fabrikanten ter wereld van meetinstrumenten voor pH, geleidbaarheid, zuurstof, redox en ISE. Wij hebben meer dan 30 jaar ervaring in ons vak.
In België hebben we meer dan 3.000 tevreden klanten en om u wat meer uitleg te verschaffen omtrent elektrochemie organiseren we op donderdag 18 maart vanaf 12h30 in Hotel Van Der Valk te Beveren-Waas(langs de N70) een gratis workshop ( een gratis broodjeslunch wordt voorzien ).
Praktisch alle labos en bedrijven gebruiken een pH meter maar hoe moet ik die pH meter correct kalibreren? Hoe moet ik een pH elektrode bewaren, onderhouden en reinigen?
Welk type pH meter en/of elektrode is het best voor mijn toepassing?
Hoe verleng ik de levensduur van mijn elektrodes? Hoe verhoog ik de responstijd?
Op al deze vragen zullen wij u een duidelijk antwoord geven tijdens de uiteenzetting met praktische demonstraties met de laatste nieuwe meetapparatuur voor pH, geleidbaarheid, zuurstof, redox etc
U krijgt van ons dus veel tips en trics, to dos and not to dos omtrent elektrochemie.
In bijlage inschrijvingsformulier. Na ontvangst van uw inschrijving per fax of per mail sturen wij u een bevestiging met het adres en routeplan.
Bezoek onze website voor ons volledig gamma aan meetapparatuur: www.hannainst.be
Met vriendelijke groeten,
Ing. Bruno Degryse
General Manager
Hanna Instruments BelgiumBijlagen: retourfax.doc (106.5 KB)
01-03-2010, 20:42 geschreven door Nicole Dumarey 
|