Ziezo! De eerste week zit er al weer op!
We namen een vliegende start! We 'proefden' van alle spiksplinternieuwe lessen in het 6de, legden onze eerste echte lesoverhoring af, we kubbden er op los en kregen een heuse zwemtraining. De week sloten we in schoonheid af met knappe zeesterretjes uit klei. Neem zeker eens kijkje op de fotowebsite!
Ook volgende week staan er ons heel wat activiteiten te wachten! Zo starten we maandag de week al experimenterend en lerend. We gaan met het 6de leerjaar op wetenschappelijk onderzoek uit in Technopolis!
We sluiten de week af met een bezoek aan het deltapark Neeltje Jans op donderdag en vrijdag springen we onze fiets op en/of trekken we onze sportiefste 'basketsloefkes' aan voor... de sportdag!
Verder zou ik graag de ouders bedanken die aanwezig waren op de infoavond. Bedankt voor de interesse en het luisterend oor. Ouders die zich verontschuldigden of niet aanwezig konden zijn, mogen steeds contact opnemen bij vragen of eventuele problemen.
In bijlage nog het agenda van de komende week!
Groetjes,
juf Nathalie
|