Op vrijdag, 10 oktober, wandelen wij richting het Vrijbroekpark. We genieten met al onze zintuigen van de natuur in de herfst. We gaan op zoek naar diertjes, we stappen met onze laarsjes door de afvallende blaadjes, we luisteren naar de stilte,... De gids laat ons de wondere wereld van de paddenstoel ontdekken, a.h.v. beeldmateriaal, spelletjes en enkele 'levende ' voorbeelden!
Met de inzet van iedereen wordt dit vast een leerrijke voormiddag!
Mijn verslagje gaat over Sandra haar spreekbeurt. Ze vertelde over Gana, het land van haar oom. In dat land dragen de vrouwen altijd lange kleedjes, die ze bijna altijd zelf naaien. Ze zijn heel kleurrijk en met mooie patronen. Gana heeft 40 steden in 10 provincies. In Gana dragen alleen de rijke mensen een dure ketting. Het is niet zon rijk land. In Gana is zingen hééél belangrijk in kerken, buiten, eigenlijk overal. Sarah (4a)
Luka deed vandaag een heel mooie spreekbeurt. Ze vertelde over haar hond. Ze had haar golden retriever bij. Ik vond de hond heel mooi. We hebben veel bijgeleerd. Ik wist niet dat als je hond ziek wordt, hij een paspoort moet hebben. De hond kan tot 15 jaar oud worden. Hanna (4a)