Hier kan je alles zien wat ons boeit:: foto's, teksten, leuke verhaaltjes, Het leven is meer een "Ach" dan een "Lach" ...hebben we beiden al ondervonden en toch trachten we onze "savoir vivre" er niet onder te laten lijden.
Geniet van elke dag...!!!
Op 27 juli '07 gebeurde het allemaal: hun gevel werd versierd door Leens broer, Romain en diens vrouw, Patricia en ik natuurlijk. De dag nadien was het feest in " 't vieremmershof" ! En plezier dat we op het feest hadden!!!!!
Onze pa stierf op 7 december 2007. Als we samen op pad gingen, droeg hij steeds zijn pilotenpet.. vandaar dat achterkleinzoon Vienzo hem " den ouwen piloot" noemde.
Neen, uw blog moet niet dagelijks worden bijgewerkt. Het is gewoon zoals je het zélf wenst. Indien je geen tijd hebt om dit dagelijks te doen, maar bvb. enkele keren per week, is dit ook goed. Het is op jouw eigen tempo, met andere woorden: vele keren per dag mag dus ook zeker en vast, 1 keer per week ook.
Er hangt geen echte verplichting aan de regelmaat. Enkel is het zo hoe regelmatiger je het blog bijwerkt, hoe meer je bezoekers zullen terugkomen en hoe meer bezoekers je krijgt uiteraard.
Het maken van een blog en het onderhouden is eenvoudig. Hier wordt uitgelegd hoe u dit dient te doen.
Als eerste dient u een blog aan te maken- dit kan sinds 2023 niet meer.
Op die pagina dient u enkele gegevens in te geven. Dit duurt nog geen minuut om dit in te geven. Druk vervolgens op "Volgende pagina".
Nu is uw blog bijna aangemaakt. Ga nu naar uw e-mail en wacht totdat u van Bloggen.be een e-mailtje heeft ontvangen. In dat e-mailtje dient u op het unieke internetadres te klikken.