Inhoud blog
  • Proficiat!
  • mening gevraagd over relaties algemeen , ervaringen welkom
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Welkom en laat je gevoelens spreken , deel je ervaringen en wat je nog meer kwijt wil
    Zoeken met Google


    Wat is Liefde en wat hoort er allemaal bij
    bedankt voor je bezoek
    04-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.mening gevraagd over relaties algemeen , ervaringen welkom
    Dit lijkt misschien een raar onderwerp , maar ik zou graag eens meningen hebben van iedereen die er eentje heeft !
    Wie kan me zeggen hoe een relatie werk vanuit je eigen ogen of gevoel of standpunt, ervaring
    of zelfs vanuit je eigen hart .

    OPGELET sommige mensen schrijven hun reactie per vergissing in het gastenboek , dit kan je bekijken door te klikken op VOEG TOE , dus voor de mensen die hun vergist hebben je hoeft gewoon onderaan op reageer te klikken en typen maar .
    Toch bedankt ook al staan sommige reacties dan per vergissing in het gastenboek , hartelijk dank.

    Een voorbeeld waar ik graag antwoorden op zou hebben .
    1. Kunnen buitenstaanders en familie invloed hebben op een beginnende of een bestaande relatie, indien ja wat kan er dan gebeuren ?
    2. Zou jij een relatie die door omstandigheden tijdelijk onderbroken is (zeg maar op pauze staat) ineens van partner kunnen veranderen terwijl je vele jaren bij die persoon was, meer dan 5 j.
    3.zou jij je ex partner verbieden contact te hebben met andere leden uit je familie (per uitzondering moest het om zware feiten gaan niet omwille van simpele dingen) zoals een relatie breuk .
    4. zou jij je eigen mening tegen je familie uiten of eerder zwijgen .
    5.wie kan mij hier zeggen of je nog zelf mag bepalen met en tegen wie je praat of contact houd al is het de ex van een familielid van jouw .
    6. Een nog een belangrijk punt , wie kan zeggen op minder dan een maand dat hij/zij reeds weet wat echte liefde is , terwijl het in de vorige relatie ook zo was zogezegd maar dan toch gewoon tijdens de pauze verbroken wordt .

    Je mag ook rustig je relatie of ex relatie neerpennen , raad vragen , alles kan wanneer meer mensen hier gaan op bloggen , zeg maar reageren .

    Aan iedereen die hier zijn mening over kwijt wil kan gelieve zich duidelijk uit te drukken om misverstanden te voorkomen .
    Graag massale en eerlijke reactie
    indien mogelijk antwoorden met  1  2  3  4  5  6 de punten waarover het gaat
    Bedankt op voorhand.
    Daniël

    04-01-2009 om 00:00 geschreven door Daniël  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (11 Stemmen)


    Archief per week
  • 29/12-04/01 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs