Beste vrienden, Op dit moment zelf nog bezoek en nog aan het brainstormen over hoe we de zaken nog kunnen opblazen.... alsof we het nog niet groots genoeg zagen. Een goed glaasje wijn en de ideeën vloeien, the sky is the limit! Wow wat als ik euromiljonair zou zijn dan zouden jullie heel wat beleven..... Was weer even aan het zweven. Even terug met de voetjes op de grond maar wat als we niet meer zouden kunnen dromen. John lennon zingt het zo mooi "some say I'm a dreamer, but I'm not the only one". Wie droomt er mee met ons op 9 november. By the way vandaag van het eerste koppel vernomen dat ze wensen in te gaan op het aanbod voor de vriendenzondag. We hebben al keuze uit 2 activiteiten: iets spannends (30 per uur) en iets ontspannends.(35/uur). Allebei even uniek maar vraagt wel reservering mannen en vrouwen. Laat ons daarom iets weten per mail of sms. Jullie weten ons wel te vinden. Ladies and gentlemen nog een kleine boodschap voor het slapengaan om de vrienschap en het leven te vieren:
THANKS TO THOSE WHO LOVED ME you made my heart go founder THANKS TO THOSE WHO CARED you made me feel important THANKS TO THOSE WHO LEFT you showed me that nothing lasts forever THANKS TO THOSE WHO ENTERED INTO MY LIFE you made me who I am today THANKS TO THOSE WHO STAYED uou showed me true friendship THANKS TO THOSE WHO LISTENED you made me like i was worth it
HOU VAN JEZELF, VAN DEGENEN DIE JE LIEFHEBBEN ;;;; Love is beautiful!
It's friddddddddddayyyyyyyyy en ik ben pompaf? Nog iemand dat gevoel? De countdown gaat veel te snel als jullie het mij vragen..... Eigenlijk hadden we wat meer mensen in het complot moeten steken dan hadden we het nu wat makkelijker gehad. Dat komt ervan hé van al dat geheimzinnig gedoe. Nog steeds geen posts. We gaan dan toch niet de geschiedenis ingaan als het koppel dat hun vrienden leerde bloggen. Als jullie hier verandering willen in brengen weten jullie wat jullie te doen staat. Kijk al uit naar morgen, verstand op nul en de voorbereidingen verder zetten. De feestneuzen klaarleggen, de toeters gaan aanhalen en vooral veel drank, drank en nog eens drank. Ik ga geen marktonderzoek houden naar het aantal pintjes dat de gemiddelde Vlaming drinkt maar Carlos zijn inschatting moet ik ook met heel veel korrels zout nemen zenne. Ik ga het jullie besparen maar degene die denkt te kunnen drinken wat Carlos kan dat is nen echten hero.Enfin ik hoop dat iedereen zijn weg nog terugvind naar zijn slaapplaats en niet in het water sukkelt .... heeft iedereen zijn brevet ijsberen? Zoniet resten jullie nog een 2 tal weken om te oefenen want anders is de shock de 9e wel verschrikkelijk groot. Goed zo ijsberen van me, ik laat jullie nog wat in het ongewisse, er komt binnenkort een eind aan de lijdensweg! Nog heel even geduld ....... persoonlijk één van mijn negatieve eigenschappen (ongeduldig zijn) maar bij deze schrijf ik ze op een papiertje, verbrand het en weg ermee. Tot morgen, toedeloe, Cindy en Carlito
Beste vrienden, Long time nothing written. Foei! De drukke werkweek eindigt alweer morgenavond en dan werken we .... ja inderdaad weer lekker verder aan de voorbereidingen. De ideeën blijven stromen en het werk blijft dus maar komen. Wat zegt de gelukskalender vandaag: "Je bent op een punt in je leven waarop het je niets meer kan schelen wat mensen over je denken. Wat telt is wat je over jezelf denkt" quote van Evel Knievel (°17/10/1938), Amerikaans stuntman. En een opdracht: Schrijf drie negatieve dingen op die iemand over jou zou kunnen denken. Verbrand het op een papiertje.
Hmmm.... wat kunnen jullie wel van slecht over ons denken! Punt 1/ Dat we verdomd goed kunnen zwijgen maar het leuke is dat het de moeite waard zal zijn. Punt 2/ Dat we veel te veel fantasie hebben en jullie gaan overdonderen.... zorg dat je er klaar voor bent mentaal Punt 3/ Dat we jullie tot het uiterste gaan laten gaan .... what did you expect? Insmeren die beentjes ! Klaarhouden die zakdoeken!
Kortom, vandaag een herinnering aan de opdracht van het neerpennen ... hopelijk hebben jullie intussen inspiratie. Ook een warme oproep voor het toezenden van de filmpjes ... we zouden er ook graag een paar van jullie tonen ... WAT ALS iedereen nu eens een filmpje zou zenden (ons e-mail adres is jullie bekend dus aarzel niet)!
Nog een heel fijne avond ladies and gentlemen ! C-you tomorrow, Groetjes C&C