Volgende wedstrijd: zie kalender
WELKOM op de site van minivoetbalploeg DE VAGANT (Chromage Carlier - De Groene Kikker).....PRONOSTIEKEER - SCROLL NAA

                                STAND     
     Reeks B KMVV
           lente 2014

                   
1 ZAKOUZKYS       
2 DE VAGANT  
3 GARFIELD       
4 DE WITTE RAAF  
5 JVA SYSTEMS  
6 KRISTAL BOYS  
7 CVT A DECO          
8 DE SMISSE BELLEGEM  
9 DRANKEN PAUWELS  

10

11

THERY

LA SQUADRA

           
   

              update 15/02
Nuttige links
  • LHERFST 2013 kalender
  • FOTO'S Chromage
  • KMVV
  • KV KORTRIJK
  • SPORZA - één
  • YOU TUBE
  • Provinciaal Voetbal
  • Andere minivoetbalclubs
  • Garfield'85
  • Cafe DUDU
  • Los Galacticos
  • Dranken Pauwels
  • Deco Car Systems
  • Don Bosco Kinderland
  • Alles over MINIVOETBAL
    Interessante sites
  • Data 2011- De Spatjes
  • De Snijders
  • De Ruiter 2e provinciale
  • Coiffure Mattelaer
  • Rondvraag / Poll
    Waar eindigt DE GROENE KIKKER dit seizoen ?
    kampioen
    vice kampioen
    derde
    vierde
    vijfde
    zesde
    zevende
    achtste
    negende
    laatste
    Bekijk resultaat

    Foto
    Foto
    Zoeken met Google


    PC Overleie
    St Amandsplein
    Overleie


    De Groene Kikker

    St Amandsplein
    Overleie

    Revue
    'De Spatjes'

    Data 2012 volgt...!


    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    mvc 'DE VAGANT' sedert 1998
    Sponsors: Revue 'De Spatjes' - PC Sint-Elooi Overleie - De Vagant Kortrijk
    Nieuwjaarsreceptie 15 feb 2014 Nieuwjaarsreceptie 15 feb 2014 Nieuwjaarsreceptie 15 feb 2014 Nieuwjaarsreceptie 15 feb 2014 Nieuwjaarsreceptie 15 feb 2014
    19-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.3e speeldag: Chromage Carlier - BISSEGHEM UNITED: 4 - 4

    Bisseghem United was de derde tegenstander in deze competitie. Een toch niet te onderschatten ploeg want in de voorbije 2 seizoenen lieten zij geen punten liggen. Vital nam Stefans plaats in doel over en Björn en de beide Davids zorgden voor de verdediging.  De aanval werd getrokken door Angelo , Dimitri en Frederik. Jürgen, nog steeds in de lappenmand kon het verslag gedetailleerd noteren.
    De wedstrijd startte aanvallend en het was de tegenstander die de eerste kans kon afdwingen. Chromage reageerde direct met een schot in het zijnet van onze-in-vorm-spits Angelo. Chromage bleef de openingstreffer zoeken met aanvallend voetbal. United probeerde wel maar kwam in de eerste helft niet verder dan enkele pogingen 'net' naast. Bij het begin van de 2e periode had Chromage reeds 3 corners veroverd en zocht direct de 4e op. Lang bleef die niet uit en de openingstreffer was een feit. Vital schepte vlekkeloos, grote David werkte af, 1-0. Even later dropte naamgenoot David N een balletje richting Dimi die onbesuisd over schoot. United counterde razendsnel maar faalde in de afwerking door een goed keepend Vital. Chromage speelde de bal goed rond en creeërde veel kansen. Maar benut werden die niet. United was niet onder de indruk en kwam er telkenmale goed uit met vlijmscherpe counters. Halfweg de 2e periode kon Fred de bal overmeesteren en besloot direct op het lege doel te trappen. De bal draaide miraculeus het doel binnen die er vervolgens traagjes weer uit rolde. Een pareltje dat mocht gezien worden! Op het eind van de 2e periode kreeg United een vrije trap die werd geblokt door onze muur. Weliswaar met de kleine ongelukkige hulp van een verdedigende hand. De scheids floot niet. 2-0 was dan ook de stand bij de kampwissel. Chromage werd in de 3e periode wat weggedrukt wat al snel resulteerde in een tegengoal. Een mooi plaatsballetje waar Vital enkel maar naar kon kijken. Nu loerde Chromage op de counter. Angelo kapte en kapte, schoot richting doel maar de bal werd telkens perfekt gered door Uniteds keeper. Deze was overigens heel sterk bezig. Chromage bleef zijn combinaties maken maar de afwerking lukte niet, integendeel. Het was United dat mocht juichen na een keihard schot,2-2. De match kon opnieuw beginnen. Maar opnieuw kwam Chromage op voorsprong, ditmaal zette Dimi zijn maat41 er tegen,3-2. In het begin van de laatste speelhelft probeerde Chromage United op hun eigen veld te houden. Toch weten de oranje-mannen op balverlies de gelijkmaker te maken. 3-3 en 3-3 in de corners, spanning te snijden. De bal gaat nu goed over en weer en beide teams zoeken hun ‘overwinningsgoal’. Chromage kon als eerste hun 4e corner verzilveren. Deze maal nam Björn, die zijn halve liter niet kon schenken, de verantwoordelijkheid. Opnieuw gaf Vital de assist perfekt. 4-3 en United werd terug op achtervolgen gezet. Lang duurde onze voorsprong niet want ook United mocht hun eerste hoekschop binnen koppen. De gelijkmaker was een feit. Het werd nog enkele malen lekker warm voor Uniteds doel maar andermaal redde hun keeper de meubelen. 4-4, het eerste puntenverlies voor beide ploegen

    Een juiste uitslag zou je zeggen maar toch met één wrange nasmaak. Volgende week wacht Rosseeuw.

    Noot:  Nigel, Björns neef, speelde niet mee..maarja, dan ging Björn nog scherper staan..

    Goals: David Denys: 1  Fred:  1  Dimitri:  1  Björn:  1

    Supporters:  Nageltjes werden her en der wat kapot gebeten...

    19-09-2008 om 13:26 geschreven door chromini  


    15-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STORACON
    De uitslag van de wedstrijd tegen Storacon wordt een 0 - 10 in het voordeel van Chromage. Dit door het opgeven van 2 spelers in de laatste speelhelft na het krijgen van een gele kaart. Chromage Carlier stond toen reeds voor met 2 - 6.

    15-09-2008 om 16:12 geschreven door chromini  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Angelo viert zijn verjaardag !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

     Wij wensen Angelo een heel gelukkige verjaardag toe. Chromage Carlier schenkt hem deze rodeo stier waar hij een tijd geleden zijn ander talent mocht tonen.
    Procficiat !
    De leveringskosten zijn voor de ontvanger..

    15-09-2008 om 16:08 geschreven door chromini  


    12-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kastanjefeesten: Hakkaarting 12-13-14 september
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Dit weekend, startende vanavond is er de start van de kastanjefeesten. Naar jaarlijkse gewoonte is er de gekende hakkaarting. Dit gaat door in de bar van het PC te Overleie. Spelers van Chromage gaan zaterdagavond en zondagmiddag aperitieven.
    Vrijdagavond al starten de Tinekesfeesten in Heule. Het weer zal niet echt meezitten voor de avondmarkt maar daar zit een Heulenaar niet mee in. De pastoor stelt terug zijn woning ter beschikking en de cafés hebben ruimte genoeg. Zaterdagavond ook moet KV Kortrijk naar Standard, wedstrijd is te volgen in de verschillende supportersclubs. Zondagavond geeft Stoffel nog eens het beste van zichzelf in Zwevegem. Een massaspektakel "Amantine, een heksenverhaal" gevolgd door de artiestenfoor.

    Maak u keuze....

    12-09-2008 om 09:20 geschreven door chromini  


    09-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2e speeldag: STORACON - Chromage Carlier: 0 - 10 (2 - 6)
    De wedstrijd startte heel goed voor Chromage. Na nog juist geen 1 minuut gaf Stoffel op pas van Angelo zijn visitekaartje af, 1 - 0. Dit met zijn oude schoenen! Het is te lang geleden moet hij gedacht hebben. Maar op counter maakte de goed spelende nr 2 de gelijkmaker. Angelo kapte even later zijn mannetjes uit en werkte keihard af, 1-2. Even later stond een mooie 1-tijds combinatie op til. Stefan, Wesley, Björn, Frederik en uiteindelijk de doorgelopen Björn die de 1-3 cijfers met zijn punt overhoeks binnentrapt. Een aanval die mocht gezien worden! Bij de start van de 2e helft probeerde men Stefan te verschalken met een direct schot op doel. Stefan had geen tijd om zijn gekend belletje te blazen maar redde toch de bal via de paal buiten. Vervolgens geeft Stefan een lange bal richting Angelo die opnieuw zijn handelsmerk uitvoert, kappen en schieten. De bal verdwijnt in het kleinste hoekje, 1-4. Chromage zit op schema en Storacons mannen beginnen hun ongenoegen te uiten. Hun keeper gaf nu op zijn beurt een hoge bal richting hun spits die in één tijd afwerkte. Stefan was hier koud gepakt, 2-4 Bij het begin van het derde bedrijf bleven we de aanval zoeken. Op vrije trap paste Björn naar David N die in één tijd aflegde voor Wesley. Die besloot de neten nog eens te doen trllen, 2.5. Ondertussen moet Stefan echt grote bellen blazen. Hij kan nog net Angelo bereiken die net naast besluit. Chromage houdt achterin alles goed op slot mede dankzij David N en Björn, beide goed bezig. Iets wat de tegenstrever minder en minder begint te waarderen. Frederik kan al jagend de bal afsnoepen en werkt koelbloedig met links af, 2.- 6. Hij was in topvorm ondanks zijn versleten schoenen. De frustratie dwarrelt neer op de blauwhemden die heel voorzichtjes kleine fouten beginnnen te maken. De laatste speelhelft ging van start met een ruime voorsprong in Carliers voordeel. Terug ten aanval dacht Frederik die op weg naar doel werd neergelgd door de ondertussen gekende 'niet zwijgende' speler die nu echt gefrustreerd werd. Geel werd getrokken en Storacon moest jammer genoeg met 4 verder. Maar dat zagen 2 ploegmaats niet zitten en besloten op te geven! Ietwat flauw en onsportief van Storacon dacht ook hun nr2 die niet wou opgeven. Maar wat nog onsportiever was dat men na de wedstrijd gaat zeggen dat er 'plots'  een speler gekwetst was en dit juist 'na' de gele kaart. En dit om een 0-10 en fairplaypunten te ontlopen.  Een 2-6 eindstand werd genoteerd op het blad van de scheids. Wij konden het niet geloven. We herinneren ons een gelijkaardige wedstrijd van Storacon tegen La Squadra vorig seizeon, toen gaven ze ook op... Jammer toch dat men met die mentaliteit moet spelen. Op naar de volgende wedstrijd, tegen de jonge gasten van Bisseghem United !

    Noot: iedereen was in goeie vorm, er waren gegarandeerd nog goals gevallen..!

    Goals:   Angelo: 2    Stoffel:  1   Frederik:  1  Wesley: 1   Björn:  1   

    Supporters: Marc en Tania zagen er goed uit, Mireille en Mauriset vonden het ook.

    09-09-2008 om 00:00 geschreven door chromini  


    02-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1e speeldag: Chromage Carlier - Perspolis: 7 - 2

    Het begin van de nieuwe herfstcompetitie. Perspolis, een ploeg die we nu de laatste seizoenen al goed beginnen te kennen.
    Zoals vorige start van de herfst speelden we dus terug onze openingsmatch tegen de Perspolezen. Aanvankelijk was er geen scheidsrechter te bespeuren. Dat begon goed!. Beide ploegen besloten dan maar onderling toch te spelen en de ploegverantwoordelijken de match te laten leiden. De bal ging goed over en weer maar echte kansen waren er niet onmiddellijk te bespeuren. Na een 15tal min arriveerde er een vervangende scheidsrechter, de Italiaan waarvan we nu al na zoveel seizoenen nog steeds zjjn naam niet kennen. Met een 0-0 stand konden we de match nu 'echt' laten beginnen in de 2e periode. En dat loonde voor Chromage. Op counter ging Angelo ervandoor en wou de bal afleggen richting David D., die de bal door een Perspoliesman zag binnen dwarrelen. Perspolies kwam ongelukkig op achterstand. 1-0 was een feit. De derde periode startte eveneens goed. Opnieuw Angelo kon een assist geven richting opnieuw David D, die deze maal de bal zelf in doel trapte. Het moet halfweg de 3e periode geweest zijn toen de doelman van Perspolies kwam opdraven. Met een plaatsballetje kon hij Stefan, die in vorm was, verschalken. 2-1 en Perspolies geloofde er weer in. Maar Chromage was niet onder de indruk moet Björn gedacht hebben. Die scoorde op pas van Wesley, op vrije trap ,de 3-1 koeltjes binnen. Zijn eerste van het seizoen stond genoteerd op het blaadje van Jürgen. Even later kon Perspolies op 4e corner de aansluitingstreffer vlekkeloos binnen koppen, 3-2. Voor Perpolies was het nu pompen of verzuipen. Ze probeerden de druk op te voeren. Stefan was echt in zijne goede doen, het was dan ook een 2-tal maandjes geleden. Hij redde meermaals de meubelen. Niettegenstaande Vital er ook terug als een blok stond. Hij toverde nu en dan wat schijnbewegingen uit zijn mouwen die hij samen met Sefan had getraind de voorbije weken. David N vond het allemaal welletjes en paste een perfekt gemeten balletje die Angelo bereikte. Hij kapte de 4-2 uit op de bordjes. En nog was het niet genoeg voor David N. Een opnieuw perfekt gemeten lobballetje, getraind en Marke, richting naamgenoot David D, die in één tijd aflegde op Angelo, die vervolgens de 5-2 verzilverde. Björn kon dat ook dacht hij en hij kreeg gelijk. Opnieuw Angelo deed de netten trillen, 6-2. Op het einde toont Stefan nog eens hoe goed hij belletjes kan blazen want tot 3 keer toe redt hij de bal van de lijn. De laatste 5min gingen in. We kregen nog een 4de corner die door Vital werd geschept en afgewerkt door Björn.
    7-2 was dan ook de eindstand.

    Noot:
    We bedanken toch de scheids die de leiding op zich wou nemen. Zoals vorig seizoen winnen we de eerste wedstrijd met 7-2 en dat, toeval of niet, terug tegen Perspolies

    Goals: Björn: 2  Angelo: 4  David D: 1

    Supporters: Mireille verlangde alweer naar verlof, Mauriset en Donald waren in verlof, en Roland moest nog in verlof gaan

    02-09-2008 om 12:50 geschreven door chromini  


    28-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslag finalematch tegen de MOETIES

    Er werd met 6-11 verloren voor de 5e en 6e plaats in het zaalvoetbal. Carlier vond zijne draai niet meer na de 2 opeenvolgende gelijke spelen. Zo eindigt Chromage op een 6e plaats op 14 ploegen. Eigenlijk had het zeker 2 a 3 plaatsen hoger moeten eindigen. De MOETIES zijn de verdiende winnaars op de 5e plaats.

    28-08-2008 om 00:00 geschreven door chromini  


    21-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen Zaalvoetbal
    GARFIELD  -  Chromage Carlier :   6  -  6
    ROSSEEUW  -  Chromage Carlier:  6  -  6


    Door deze 2 draws komt Chromage een punt tekort om voor de 3de en 4de plaats te spelen in de finale.
    Deze 3 ploegen eindigen samen op een gedeelde 2de plaats in de A-reeks met 11 punten. Garfield heeft een beter doelpuntensaldo dan Chromage en speelt daardoor voor de 3e en 4e plaats. Chromage speelt voor de 5e en 6e plaats. Dit op een totaal van 14 ploegen. Vorige editie speelden we ook voor deze plaatsten. Garfield en Rosseeuw hadden elk een FF cadeau, telkens 10-0. Wij mogen besluiten dat het zware verlies tegen de Bernardshotters ons de das heeft omgedaan. Indien we daar met 'minder' goals verloren haddan, zat er meer in.

    Kort beknopt verslag van laatste 2 wedstrijden:

    GARFIELD  -  Chromage Carlier :   6  -  6
    We begonnen de wedstrijd heel aanvallend. Dat resulteerde algauw in een 0-2 voorsprong. Maar lang bleef dat niet duren. Garfield kwam geleidelijk aan in de match en kon onze voorsprong ombuigen in een verdiende 2-2. Het moet gezegd worden dat wij niet al te scherp stonden voor de goal. Enkele kansen gingen onbesuisd net naast of over. Garfield's keeper stond fantastisch te keeperen. Bijna alles werd gered. 6-6 was dan ook een juiste uitslag voor de beide teams die elkaar al jaren kennen en aan elkaar gewaagd zijn.Chromage sloot wel de bar en stfena deed gevaarlijk onnozel met zijne auto.

    ROSSEEUW  -  Chromage Carlier:  6  -  6
    Een 0-4 voorsprong toch nog uit handen geven is bijna niet te geloven. Maar toch gebeurde het. Kleine David kwam niet opdagen waardoor Jürgen zijn schoenen moest aantrekken. Peter werd vervangen door Vital. Stevie had er veel zin in maar moest toch halverwege een time out inroepen om zijne 'echte' willie eens uit te hangen. Met een 1-5 voorpsrong mochten de patatjes wel eens afgegoten worden. Maar na de kampwissel werden we terug gedrukt. 5-5 was een feit. Angelo was opnieuw de man die de akties maakte. Bjôrn en Vital maakten koelbloeidg af. Grote David wou eens lobben en dat lukte ook, weliswaar met een klein gelukje. Hij sloeg dan ook zijn linkerhand op de warme vloer waardoor die een beentje verrok. Enja hoor, een 6-6 was hier opnieuw de einduitslag. Rosseeuw steeg niet meer in het klassement en speelt voor de 7de en 8ste plaats.

    De finalematch voor Chromage Carlier wordt op DINSDAG 26/08 gespeeld om 20u00 en dit tegen de MOETIES, een niet te onderschatten gelegenheidsploeg.

    Spelers voor finalematch:
    STEVIE
    BJÖRN - VITAL -
    .........................?
    reserve: .................?
    Afspreken met Wesley en Björn


    Chromini gaat nu een weekje in verlof en zal misschien eens aan Chromage denken in het warme Gran Canaria!
    See you en allemaal goed werken é !

    Noot: Björn houdt de kalender van de herfstcompetitie in de gaten. Deze start vanaf 1/09. Indien we die week moeten spelen zal hij dit jullie melden

    21-08-2008 om 14:46 geschreven door chromini  


    18-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De komende tegenstanders in de Herfstcompetitie 2008 -2009
    De ploegen in de B-reeks:
    D'antenne 04 H08 B 01 blauw wit
    De witte raaf H08 B 02 blauw rood
    Storacon H08 B 03 blauw geel
    Chromage Carlier H08 B 04 geel wit
    Garfield '85 H08 B 05 beige geel
    Perspolis H08 B 06 rood wit
    Bisseghem united H08 B 07 oranje grijs rood
    Zakouzkys H08 B 08 Rood geel
    Rosseeuw interieurs H08 B 09 zwart blauw
    Dranken Pauwels H08 B 10 wit rood

    Geen enkele ploeg speelt in het geel, dus geen problemen.
    De Witte Raaf en d'Antenne 04 zijn gedegradeerd uit de A-reeks.
    Oude bekenden voor Chromage maar zeker niet te onderschatten
    Bissegem United en Zakouzkys waren de stijgers uit de C-reeks
    Dranken Pauwels werd achteraf bij gepromoveerd, te weinig ploegen bleek.
    Bij Bissegem United komen we de neef van Björn tegen, Nigel (zie archief site)
    De kalender echter is nog niet geweten.

    Zakouzkys en Bissegem United hebben ook hun site. Zie de links LINKS

    18-08-2008 om 21:29 geschreven door chromini  


    22-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Enkele Sfeerfoto's trouw David en Lieselot
    Euch....heeft er iemand foto's van de bruid en bruidegom tesamen..?

















    22-07-2008 om 17:19 geschreven door chromini  


    21-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sandra Kim - vraag Rally 2008

    video

    http://nl.youtube.com/watch?v=UdpWoZM5_jQ

    Wie was weer die orkestleider?

    21-07-2008 om 22:47 geschreven door chromini  


    17-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Stevie en zijne willie..
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Aan allen een goed verlof en laat de conditie niet zakken. Stevie geeft alvast het voorbeeld. Zijn conditie zal niet achteruit gaan, integendeel.
    Geniet allemaal van jullie welverdiende congé....uitgezonderd deze die er reeds vanaf zijn, hé Björn, Wesley, Deb, ....

    De rest gaat NU in verlof !

    17-07-2008 om 14:13 geschreven door chromini  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HOLLYWOOD - Chromage Carlier: 2 - 16
    Hollywood (Gala) of nu Pasta Preso (reeks C KMVV) geheten was onze 4de tegenstander in het zaalvoetbaltornooi. Aanvankelijk startten we bijlange niet goed. Maar dat was van korte duur. Slechts met 5 waren we in het begin maar enige minuten later kwam Stoffel met verdoofde tandjes ons versterken. Coach Stefan van dienst hield dan ook de klok in de gaten om halverwege met een 1 - 5 voorsprong de eerste time-out uit te roepen. Bij de kampwissel was het al 1- 9 en de tweede helft deed enkel maar de score oplopen. Bijna alle kansen die we hadden werden afgemaakt. De tegenstander kon ons de hele match niets maken en wij bleven goed voetbal brengen. Supporters van dienst zagen het graag en na 50 minuten floot de scheids af bij een 2 -16 overwinning. Hollywood was zeker niet opgewassen tegen Chromage. Goals van Angelo, Björn, Stoffel, Wesley en Jürgen. Steve dacht er ook enen binnen te kegelen maar zijn schoten belandden bijna in de.....basketgoal.

    Noot: Jürgen geraakte op het eind geblesseerd aan zijn rechterknie en is out tot begin september.

    Chromage Carlier gaat in verlof tot 19 augustus, dan is het vervolg van het zaalvoetbal er terug

    17-07-2008 om 00:00 geschreven door chromini  


    15-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FC DE SNEETJES - Chromage Carlier: 4 - 11
    Chromage voetbalde terug zoals het hoort ! Na de zware nederlaag van voriga zaterdag kon het zich volledig herpakken. De tegenstander kwam nooit in de match en dit door een goed drukkend Carlier die de hele match de aanval zocht. Een 6 op 9 is dan ook een feit. Woensdag aanstaande wacht ons Hollywood, een ploeg die ook al enkele jaren meedraait in de KMVV.

    15-07-2008 om 19:17 geschreven door chromini  


    13-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BERNARDSHOTTERS - Chromage Carlier: 13 - 2
    Een afgang voor Chromage die absoluut ronduit slecht speelde. De ene flater na de andere werd afgestraft. Natuurljk speelden we hier tegen de kampioen van de KMVV en ook tegen de kampioen van het zaalvoetbal 2007. Het moet toch van enige jaren geleden zijn dergelijke nederlaag te ondergaan. Verdiend verloren en veel meer valt er niet te zeggen. 2 goals van Manu redden wat de eer maar dat was het dan ook.. Maandag spelen we de tegen de Sneetjes, een ander kaliber toch.

    13-07-2008 om 10:53 geschreven door chromini  


    08-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste zaalvoetbalwedstrijd: B-STAL - Chromage Carlier: 6 - 8
    Een wedstrijd die bijna uit handen werd gegeven in de laatste minuten. 2 dames deden mee bij de tegenstander en Stoffel heeft dit geweten. Als het zou mogen ging hij beide ontwijken zodat hij hen zeker niet zou raken. En als het zou mogen ging hij ze verzekers nog de weg tonen naar de goal ook. Dames die zeker hun 'mannetje' konden staan want voetballen konden ze! B-Stal is dan ook de gelegenheidsploeg die in de competitie eigenlijk de Witte Raaf heet. In ieder geval heeft Chromage zijn eerste overwinning beet in het zaalvoetbalseizoen 2008.

    Kleine bemerking, onze vaste waarde Steve die nu al 3 jaar het doel verdedigd, is toch enkele kilo' kes bijgekomen, al beweerd hij overtuigend van niet.. Zijn keeperen is er allesins niet op achteruit gegaan! De willi's werden ook van onder het stof gehaald achter de bar...

    Volgende wedstrijd ZAT 12/07  om 14u00  te ROLLEGEM tegen de Bernardshotters  
    (kampioen lente 2008 A-reeks KMVV)

    08-07-2008 om 00:00 geschreven door chromini  


    03-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Topschutters lente 2008
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Deze 2 topschutters zullen komende zaterdag terug scoren, hetzij zal het niet in een goal zijn maar ergens anders...
    Den Dave zal zijn broeki wel aanhouden, dat heeft ie beloofd...

    03-07-2008 om 18:48 geschreven door chromini  


    01-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.David en Lieselot
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Jaja, David en Lieselot geven elkaar het ja-woord te Bissegem. Het zijn spannende dagen en uren. Is alles wel geregeld, zijn we niets vergeten, gaat het regenen zaterdag? Zullen de bloemen er op tijd geraken... Dat zal maar geweten zijn zaterdag zelf...Chromage Carlier zal daar zeker bij zijn en dit wel na een lekker aperitiefje ten Huize van.... De kerk van mariadorp is voor ons geen vreemde kerk, wij gaven daar reeds jaren geleden onze eerste 2 bal masqué's. Daarom zullen wij met veel plezier te kerk helpen vullen door talrijk aanwezig te zijn op deze plechtigheid ! Allen daarheen en dit om 14u30 stipt !
    Spannend spannend....

    Wie haalt de truitjes voor deze namiddag ??

    01-07-2008 om 15:32 geschreven door chromini  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Laatste speeldag: LA SQUADRA - Chromage Carlier: 4 - 4
    Onze laatste wedstrijd van deze lentecompetitie was allerminst een cadeau, een confrontatie met La Squadra, kersvers kampioen. Voor ons hing aan deze wedstrijd niets meer vast terwijl aan de andere zijde van het veld de concentratie op en top was bij de tegenstander die maar al te graag met het maximum van de punten de lentecompetitie had afgesloten.  Aan supporterszijde vielen Mauricette, Marc en Tania te bespeuren (onze braafste supporters, de ergste amokmakers hadden we wijselijk thuis gelaten)
    Het eerste kwartier was voor Chromage een echte rampperiode. Een verre knal van de doelman, een puntertje van de spits en een uitgespeelde actie met een vrijstaande man voor doel zorgden voor een droge 3-0. Met deze score gingen we de rust in.
    David D. zorgde voor een vervroegd huwelijkscadeau door kurkdroog met zijn linker uit te halen. De 3-1 stond op het bord. Chromage begon stilletjes aan wakker te worden, terwijl bij de tegenstander enige twijfel te bespeuren viel. Op het goeie moment voor La Squadra konden zij hun schepcorner benutten. Het werd terug serieus achtervolgen voor Chromage. La Squadra begon een beetje overmoedig te spelen en na een onderschepte bal kon Bjorn met zijn linker een 'banana' uit zijn voeten schudden, 4-2.  Kort hierop was de doelman van de tegenstander nog niet geleerd en begon te pingelen voor eigen doel.  Dit terwijl David D. kort aan het storen was. Het onwaarschijnlijke gebeurde: David kon de doelman bij het uitverdedigen blokkeren en de 4-3 was een feit.  We gingen de bloedstollende laatste 5 minuten in. De 'ambiance' in de zaal begon naar zijn climax te gaan, zeker nadat een man van La Squadra een gele kaart had gepakt. Wie zijn wij om de beslissingen van de scheidsrechter in twijfel te trekken, dus hielden we wijselijk onze mond. La Squadra probeerde de wedstrijd uit te tikken, maar 1 minuut voor affluiten kon Chromage een 4e corner verzilveren.  De 'defenders' van Chromage namen hun verantwoordelijkheid: Bjorn schepte en Peter knikte zonder verpinken binnen.  De 4-4 stond op het bord, kort hierop floot de scheids af.  De 'sukkelaars' van Chromage hadden het toch maar gedaan, als enige ploeg een punt afgesnoept van La Squadra. Een prestatie die kan tellen. 

    En het verslag van La Squadra staat te lezen op hun site: http://users.skynet.be/lasquadra/ Wij moeten echt slecht zijn, maar winnen lukt de jonge gastjes toch niet ! Allee, ze zitten toch in de A-reeks volgend seizoen....

    Goals: David D. 2, Bjorn 1, Peter 1 (en zeer veel het dak van de Weimeersen geraakt.....)
     
    Supporters: Mauricette, Marc en Tania...die de ballen hebben geteld die het dak raakten....

    En zo eindigd Chromage Carlier in de lentecompetitie 2008 knap op een gedeelte 4de plaats in de tweede reeks van de KMVV.
    Vrijdag al start het zaalvoetbaltornooi en zullen we de komende weken terug bij de Jean-marc vertoeven met op zijn Steve's gezegd: "geef a kjr ne willi ...!"

    01-07-2008 om 00:00 geschreven door chromini  


    20-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.speeldag 16: Chromage Carlier - Startpeople : 5 - 4
    verslag volgt

    20-06-2008 om 15:42 geschreven door chromini  




    Foto

    E-mail chromini

    Push the 'nu mailen' button


    Peter vraagt nog eentje? Dimi past en Jonathan wil ne vodka redbull
    Michael vliegt van het ene proces int andere en Stijn gelooft het niet, Christophe zit ip't wc
    De beide Davids vragen ne cola, Angelo ne zoete Kriek, Stoffel nen duvel,
    Emanuel telt zen geld, Donald zegt ja en Mauriset wil ne choco, Mireille & Marnix moeten vroeg ip
    Wim est er nie en Nigel wast vergeten. Ollie wil da Stete jist jin geeft, Wes en Jurn moeten lachen

    Topschutter HERFST
     2013
    Angelo  
    Nigel  
    Björn  
    Stoffel  
    Naessens D  
    Denys D   
    Peter   
    Wesley   
    Thomas  
    Stijn Soete  
    Jonathan   
    Jürgen
    Christophe  
    Dimitri   
    Pedro V   
    Kris  C             


    L = Lagae Heule
    W= Wembley Kortrijk
    B = Bissegem Ter Biezen
    R = Rollegem Weimeersen


    Foto

    Gele Kaarten


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Gastenboek

    Be our guest


    Startpagina !


    Archief per maand
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs