Volgende wedstrijd: zie kalender
WELKOM op de site van minivoetbalploeg DE VAGANT (Chromage Carlier - De Groene Kikker).....PRONOSTIEKEER - SCROLL NAA

                                STAND     
     Reeks B KMVV
           lente 2014

                   
1 ZAKOUZKYS       
2 DE VAGANT  
3 GARFIELD       
4 DE WITTE RAAF  
5 JVA SYSTEMS  
6 KRISTAL BOYS  
7 CVT A DECO          
8 DE SMISSE BELLEGEM  
9 DRANKEN PAUWELS  

10

11

THERY

LA SQUADRA

           
   

              update 15/02
Nuttige links
  • LHERFST 2013 kalender
  • FOTO'S Chromage
  • KMVV
  • KV KORTRIJK
  • SPORZA - één
  • YOU TUBE
  • Provinciaal Voetbal
  • Andere minivoetbalclubs
  • Garfield'85
  • Cafe DUDU
  • Los Galacticos
  • Dranken Pauwels
  • Deco Car Systems
  • Don Bosco Kinderland
  • Alles over MINIVOETBAL
    Interessante sites
  • Data 2011- De Spatjes
  • De Snijders
  • De Ruiter 2e provinciale
  • Coiffure Mattelaer
  • Rondvraag / Poll
    Waar eindigt DE GROENE KIKKER dit seizoen ?
    kampioen
    vice kampioen
    derde
    vierde
    vijfde
    zesde
    zevende
    achtste
    negende
    laatste
    Bekijk resultaat

    Foto
    Foto
    Zoeken met Google


    PC Overleie
    St Amandsplein
    Overleie


    De Groene Kikker

    St Amandsplein
    Overleie

    Revue
    'De Spatjes'

    Data 2012 volgt...!


    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    mvc 'DE VAGANT' sedert 1998
    Sponsors: Revue 'De Spatjes' - PC Sint-Elooi Overleie - De Vagant Kortrijk
    Nieuwjaarsreceptie 15 feb 2014 Nieuwjaarsreceptie 15 feb 2014 Nieuwjaarsreceptie 15 feb 2014 Nieuwjaarsreceptie 15 feb 2014 Nieuwjaarsreceptie 15 feb 2014
    30-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender
    Resterende kalender lente 2011

    Bijlagen:
    lente 2011 - resterende matchen.pdf (206.1 KB)   

    30-04-2011 om 15:53 geschreven door chromini  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.8e speeldag: LA SQUADRA - DE GROENE KIKKER 6-4
    Betere prestatie alleszins in vergelijking met vorige week! Hoewel slechts met 5, voetbalde DGK enkele kansen bijeen. Het was evenwel La Squadra dat op voorsprong kwam. De zwart-gelen bleven op hun elan verder spelen en kon op gelijke hoogte komen via een own-goal (anderzijds was Angelo heel dichtbij, dus was het anders ook wel binnen ...)  Na een floddergoal van La Squadra ging De Groene Kikker al te gretig op zoek naar de aansluitingstreffer en werd dan 2x  loepzuiver gelobd na balverlies. Het ging van kwaad naar erger en La Squadra kwam bij het begin van het 3e kwart zelfs 6-1 voor, hoewel De Groene Kikker niet eens zo slecht aan het spelen was. We zetten dan maar alles op alles en dat loonde. Bjorn kon van ver een La Squadra lob naäpen. En Stijn liet alle remmen los en prikte er ook nog 2 binnen. Paniek in de rangen van La Squadra tijdens de laatste 5 minuten, we kwamen nog dichtbij een aansluitingstreffer, helaas het mocht niet zijn. Puike prestatie van de 5 aanwezige spelers.

    Opstelling:

    Stijn - Angelo - Jonathan - David Naessens - Bjorn

    Doelpunten: Own-goal, Bjorn en Stijn (2)

    30-04-2011 om 00:00 geschreven door verslaggever  


    26-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.7e speeldag: DE PLATSE - DE GROENE KIKKER: 21 - 1
    Een off-day, dat is het minste wat we hierover kunnen zeggen. Na 6 minuten al 7 goals om de oren krijgen, is vragen om problemen. Iedereen zat nog in verlofstemming (3 weken geen voetbal) en De Groene Kikker kreeg op géén enkel moment voet aan de grond. De eer moest zelfs gered worden met een schepcorner.

    Opstelling:

    Stijn - Bjorn - Peter - Jonathan - David N - Christophe - Nicolas

    Doelpunt: Bjorn

    26-04-2011 om 00:00 geschreven door verslaggever  


    04-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.6e speeldag: DE GROENE KIKKER - KONINGSHOF 2-2
    Ma 04-04 om 21u00 @ Bissegem

    Opstelling:

    Stijn - Bjorn - Peter - David Denys - Angelo - Nigel- Jonathan

    De Groene Kikker toonde het betere spel en was het geen goeie doelman die we op onze weg vonden dan was het de lat (3x). Oververdiend gelijkspel voor DGK, we verdienden zelfs meer.


    Doelpunten: Own-goal en Angelo

    04-04-2011 om 00:00 geschreven door verslaggever  


    26-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.5e speeldag: DE GROENE KIKKER - BOCA JUNIORS 6-6
    WOE 30/03 om 20u00 @ Rollegem

    Opstelling:

    Jurgen - Bjorn - Peter - Jonathan - Angelo - Nigel -  Dimitri

    De Groene Kikker kon een verdiend gelijkspel uit de brand slepen. Na 4-2 achter gestaan te hebben keerde het mooi terug tot 5-5 (er zat nog meer in mits een gemaakte schepcorner en een open doelkans voor Bjorn). In de laatste 5 minuten kregen we echter nog het deksel op de neus. Gelukkig kon Nigel niet veel later de 6-6 op het bord zetten. Sterke collectieve prestatie!

    Doelpunten: Angelo (3), Nigel (3)

    Supporters: Mireille, Marc, Donald en Mauricette, Tessy

    26-03-2011 om 00:00 geschreven door verslaggever  


    20-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.4e speeldag: DE GROENE KIKKER - THERY: 1 - 4
    woe 23/03 om 20u00 @ Rollegem

    Opstelling:

    Peter - David N - Bjorn - Jonathan - Angelo - David D - Wesley

    Mooi spel van De Groene Kikker maar liep telkens op een rake counter.

    Doelpunt: Angelo

    20-03-2011 om 00:00 geschreven door verslaggever  


    14-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.3e speeldag: DE GROENE KIKKER - ST JOB HEULE : 2 - 10
    Woe  16/03 om 21u00 @ Bissegem   -  nr 73

    Opstelling:

    Peter - Bjorn - Jonathan - David N - Wesley- Nigel

    Uiteindelijk raakten we nog met 6 (de discussies zijn al gevoerd, dus daar gaan we het niet meer over hebben) en de De Groene Kikker deed goed mee tot aan de rust. De Groene Kikker ging op zoek naar de aansluiting maar leed teveel balverlies. St Job had een begenadige avond en strafte quasi alles af.

    Doelpunten: Wesley en Nigel.

    14-03-2011 om 00:00 geschreven door verslaggever  


    01-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AUTORALLY 2011 - zat 25/06
    Zaterdag 25 juni 2011

    Organisatoren : Stijn - Jonathan - Christophe - Angelo - ...

    Waarvoor dank !

    01-03-2011 om 08:30 geschreven door chromini  


    25-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2e speeldag: PERSPOLIS - DE GROENE KIKKER 4-4
    WOE 02/03 om 21u00 @ Bissegem

    Opstelling:

    Peter - Bjorn - Jonathan - Angelo - Nigel - Nicolas - David D.

    Het werd terug een wedstrijd op het scherp van de snee. Geen van beide ploegen had zin om te verliezen en het werd een logisch gelijkspel.

    De Groene Kikker begon scherp aan de wedstrijd en kon na 5 min. op voorsprong komen via een banana van Bjorn in de winkelhaak. Perspolis liet de moed niet zakken, bleef aandringen en kon profiteren van balverlies. Na een handsbal van Perspolis in de cirkel, kon Nigel de 1-2 binnentrappen. Hij bleek als groene kikker ook nog een koele kikker te zijn ...  Intussen redde Peter regelmatig de meubelen in het Groene Kikker-decor. Perspolis mistte intussen zijn eerste schepcorner.
    De 2e helft kon Perspolis terug op gelijke hoogte komen via een tweede schepcorner, die deze keer wel doel trof. Niet getreurd, Angelo kon na een betwistte balrecuperatie de 2-3 aantekenen. Het sein voor Perspolis om ridder of mis te spelen. De Groene Kikker kwam onder zware druk te staan en Peter redde zelfs ballen van achter het steunbeen! De supporters (intussen al een jaartje verouderd van de spanning) zagen dat het moeilijker begon te worden om stand te houden. Met nog 4 minuten op de klok kon Perspolis toch op 3-3 komen. Een tweetal minuten later leek het fatale nekschot voor De Groene Kikker gegeven (4-3) maar niets was minder waar. Nigel kon met een volley de bordjes nog in evenwicht hangen. Prima start van De Groene Kikker die met een 3 op 4 naar de volgende wedstrijd kan uitkijken.

    Doelpunten: Bjorn, Nigel (2) en Angelo.

    Supporters: Mireille, Mauricette en Donald

    25-02-2011 om 00:00 geschreven door verslaggever  


    17-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Groene Kikker - De Witte Raaf : 7 - 6

    21/02 om 20u00 @ ROLLEGEM  tegen "DE WITTE RAAF"

    Opstelling:

    Bjorn - David Naessens - Christophe - Jonathan - Angelo - David Denys - Nicolas

    Eerste wedstrijd van de lentecompetitie tegen een oude bekende. De groene tegen de witte. Het werd al snel duidelijk dat het een spannend matchke ging worden. Niemand echt in staat om het verschil te maken. Nicolas maakte een geslaagd debuut en kon zijn beginnersstress omzetten in positieve energie.   De Groene Kikker kon in het 3e kwart het verschil maken en dat volstond om de 2 punten binnen te halen (al werd het op het einde nog warm). Eindstand 7-6.
    Noot: De Groene Kikker scoorde 2x op penalty en 1x op schepcorner, De Witte Raaf scoorde 1x op penalty en 3x op schepcorner.

    Doelpunten: Christophe, Angelo, Jonathan, Bjorn (4)

    Supporters: Mireille, Donald en Mauricette, Stijn (geblesseerd maar toch bij machte om in Rollegem te geraken)

    17-02-2011 om 00:00 geschreven door chromini  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bekeruitreiking Herfstcompetitie 2010-2011
    VRIJDAG 4 maart om 19u30 in het Koningshof te Bissegem

    Gaan alvast: Angelo - Dimitri

    partners eveneens uitgenodigd!

    Graag ASAP mailen wie kan gaan! VOOR Maandag 27/02 !

    mvcdegroenekikker@telenet.be

    17-02-2011 om 00:00 geschreven door chromini  


    07-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.20e speeldag: DE GROENE KIKKER - DE PLATSE
    MAANDAG 14/02 om 20u00 @ Rollegem

    Opstelling:

    Jürgen - Bjorn - Peter - David Naessens - Jonathan - Angelo - David Denys

    Reserve: ?

    07-02-2011 om 00:00 geschreven door chromini  


    02-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.19e speeldag: DE GROENE KIKKER - ST JOB HEULE
    DON 03/02 om 20u00 @ Wembley

    Opstelling

    Vital ? - Stijn - Peter - Angelo - Wesley - Dimitri

    Niet: Stoffel - David Naessens - Jürgen

    Reserve: Jonathan en Björn

    02-02-2011 om 16:11 geschreven door chromini  


    25-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.18e speeldag: DE GROENE KIKKER - LOS GALACTICOS: 4 - 8
    Een wedstrijd waar er niets meer te winnen of verliezen valt, dan toch voor de groene kikker. Los Galacitcos moest wel winnen om in de running te blijven voor de titel. Echter kwamen we 3-1 verdiend voor, maar door 2 'door de benen gespeelde' ballen, een verdedigingsfoutje en een schepcorner stonden we plots 3-4 achter. En wat een verschil te merken bij de galacticos mannen. Eenmaal in voorsprong verdween het gemor, een groot verschil bij een achterstand. Maar goed, we speelden goed mee en probeerden het spel naar ons toe te trekken, maar toch moesten we het onderspit delven. Los Galacticos wint verdiend op basis van de ganse match. Anderszijds zat er wel meer in voor De Groene Kikker. De kansen die we afdwongen konden we echter niet afmaken.

    Supporters: De Stefan


    woe 26/01/11 om 21u00 @ Bissegem

    opstelling

    Jürgen (?) - Peter -  Björn - Jonathan - Angelo - Nigel - Dimitri

    NIET: Christophe, David Naessens
    Reserve:  Wesley

    25-01-2011 om 00:00 geschreven door chromini  


    06-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.17e speeldag: DE GROENE KIKKER - GARFIELD 6-1

    Opstelling:

    Peter - Bjorn - Jonathan - David N- Christophe - Angelo - David D

    Knappe wedstrijd van De Groene Kikker na een aantal mindere weken. DGK speelde slim en werkte op de goeie momenten af. De score kon gerust hoger opgelopen zijn. Peter keepte secuur, de verdediging kweet zich terug van zijn taak en aanvallend werden op tijd knappe combinaties op de mat gelegd. We onthouden vooral een mooie combinatie Peter - Christophe - David N afgewerkt door onze kersverse papa; eentje om in te kaderen.

    Supporters: Mireille en Marnix

    06-01-2011 om 00:00 geschreven door verslaggever  


    01-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.16e speeldag: DE GROENE KIKKER - LA SQUADRA 6-14
    Totale offday van De Groene Kikker. Na 5 minuten spelen stonden de zwart-gelen al 4-0 in het krijt en was de wedstrijd eigenlijk al gespeeld.

    Opstelling:

    Jürgen - Björn - Peter - Wesley - Angelo - Stoffel

    Supporters: Mireille, Mauricette en Donald

    01-01-2011 om 00:00 geschreven door verslaggever  


    25-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kerstwensen

    Minivoetbal De Groene Kikker wenst iedereen een vrolijk kerstfeest, een voorspoedig en vooral gezond en sportief 2011!


    een dansje voor de bezoekers...
    http://elfyourself.jibjab.com/view/5PbWVwZGtLRlAKDg

    25-12-2010 om 12:19 geschreven door chromini  


    24-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Match tegen DE PLATSE
    Match van woe 29/12 wordt verplaatst naar WOE 16/02 om 20u00 in Rollegem!!

    Wie kan spelen op woe 16/02?
    Mailen aub

    24-12-2010 om 14:08 geschreven door chromini  


    21-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.15e speeldag: DE GROENE KIKKER - 't RUSTEEL: 5 - 11
    De Groene Kikker is niet goed bezig...!

    Don 23/12 om 20u00 @ Wembley

    Opstelling:

    Peter - Bjorn - Jonathan - David N - Angelo - Dimitri - Stoffel

    Geen reserves

    21-12-2010 om 00:00 geschreven door chromini  


    12-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.14e speeldag: DE GROENE KIKKER - BOCA JUNIORS 5-8
    NEDERLAAG MET EEN WRANGE NASMAAK

    De Groene Kikker kwam al snel op achterstand nadat 2x balverlies telkens werd afgestraft. De zwart-gelen gingen op zoek naar de aansluitingstreffer en vonden deze redelijk snel via Angelo. Nogmaals Angelo maakte er kort daarop 2-2 van. Het werd snel duidelijk dat Boca Juniors een te duchten tegenstander was. Het was een plezant matchke met kansen langs beide kanten. Jammer genoeg moest de scheidsrechter nog maar eens een hoofdrol opeisen. Na een fout van Nigel (het was inderdaad een fout, geen enkele discussie daarover) kwam hij al onmiddellijk met de RODE kaart dreigen, mocht hij nog een fout maken. Niet veel later was het hek helemaal van de dam toen Boca Juniors met een hakje scoorde, terwijl doelman Peter er net achter stond. Staat er niet in het reglement dat ...  INDERDAAD !!!
    Angelo werd dan nog eens vol op de achillespees getrapt en de onzen moesten moord en brand schreeuwen om een fout te bekomen. Het werd nog plezant voor onze tegenstander ook, toen de scheids een gele kaart uitdeelde aan één van hen. (was dit compensatie ???) In alle geval schoten we er niets meer mee op, het kalf was al verdronken.



    Opstelling:

    Bjorn - Peter - David Naessens - Angelo - Nigel - Stoffel - Christophe

    Supporters: Mauricette, Donald en Mireille (die allen zodanig ontgoocheld waren van de scheidsrechterlijke missers dat ze zelfs niet meer bij Jean-Marc langsgingen voor een fris pintje, en het was dan nog Donald zijn verjaardag!)

    12-12-2010 om 00:00 geschreven door verslaggever  




    Foto

    E-mail chromini

    Push the 'nu mailen' button


    Peter vraagt nog eentje? Dimi past en Jonathan wil ne vodka redbull
    Michael vliegt van het ene proces int andere en Stijn gelooft het niet, Christophe zit ip't wc
    De beide Davids vragen ne cola, Angelo ne zoete Kriek, Stoffel nen duvel,
    Emanuel telt zen geld, Donald zegt ja en Mauriset wil ne choco, Mireille & Marnix moeten vroeg ip
    Wim est er nie en Nigel wast vergeten. Ollie wil da Stete jist jin geeft, Wes en Jurn moeten lachen

    Topschutter HERFST
     2013
    Angelo  
    Nigel  
    Björn  
    Stoffel  
    Naessens D  
    Denys D   
    Peter   
    Wesley   
    Thomas  
    Stijn Soete  
    Jonathan   
    Jürgen
    Christophe  
    Dimitri   
    Pedro V   
    Kris  C             


    L = Lagae Heule
    W= Wembley Kortrijk
    B = Bissegem Ter Biezen
    R = Rollegem Weimeersen


    Foto

    Gele Kaarten


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Gastenboek

    Be our guest


    Startpagina !


    Archief per maand
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs