Na 5 kilometer kon ik genieten van 4 schitterende optredens tijdens de Open terrassen. Pope Fiction zette de Corbiestraat even in vuur en vlam. Ik hoop dat de weergoden vanavond weerom aan Mol denken.
De regen kon de 400 aanwezigen niet schelen. Een fantastisch optreden van Udo, Meuris versus De Leeuw was super. Als laatste sloten Frontpage (coverband) in de druilende regen af. Conclusie; Muziek van de bovenste plank en dank U Wezel om de dorstigen te laven. Zij die met een zak chips in de zetel lagen hadden ongelijk. (foto; ik samen met collega Peter Van Rompaey)
Hey Vanaf vandaag kan je me volgen op mijn blog. De volgende dagen en weken laat ik je meegenieten van mijn drukke kiescampagne. Geniet ervan. Christophe