Inhoud blog
  • Dag 7 : ZAFRA - 25 km
  • Dag 6 : FUENTE DE CANTOS - 21km
  • Dag 5: MONASTERIO. - 21km
  • Dag 4: EL REAL DE LA JARA - 15km
  • Dag 3 : ALMADEN DE LA PLATA - 31km
    Zoeken in blog

    Compostela: via de la plata
    18/04/2017
    23-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 4: EL REAL DE LA JARA - 15km
    Zoals gezegd hebben we gekozen voor de korte tocht gezien wat problemen met de knie en de kuit. En het ging goed, als we niet te snel gingen.
    Vandaag was een zeer mooie tocht door het natuurpark vol met geiten, schapen, zwarte varkens en wat vijvertjes. Prachtig.
    We verblijven in de Albergue municipal (8 euro) en hebben een kamer van 10 bedden volledig voor ons. De meeste pelgrims zijn nog 20 km doorgelopen en dat is tof gezien er dagelijks zo wat 60 mensen aan het wandelen waren en er dan problemen met slapen was.
    Hebben straks menu del dia binnen (8 euro) en wat gerust. Zijn er weer klaar voor.












    23-04-2017 om 17:43 geschreven door Chris smets  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 3 : ALMADEN DE LA PLATA - 31km
    Gisteren gelogeerd in een Casa rural met 3. Gans het huis voor ons alleen. Een luxe.

    De tocht vandaag begon met 17 km langs de straat die op en af ging. Ondanks de fysieke goede staat toch last in de kuit en dus half de weg gelopen zoals een gebrekkelijke.

    Maar dat ging ook. Na die 17 km was het een prachtige tocht door een natuurpark. In plaats van morgen 33 km te doen gaan we het houden op 17 en de dag nadien op16 km. Zoals initieel ook gepland. Hebben weer goed gegeten voor 9€.

    Vandaag slapen de in de Albergue juvenil die zeer proper is en 64 bedden heeft. Onze Duitse vriendin gaat alleen verder gezien zij maar 2 weken vakantie heeft en het max er wil uithalen. Doch we hebben ons zo goed geamuseerd dat we waarschijnlijk mekaar nog tegenkomen.















    22-04-2017 om 21:06 geschreven door Chris smets  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 2: Castelblanco de los Aroyos - 18 km
    Gisteren nog een avond terrasje gedaan met Peter, de loco huis baas van de Albergue en een koppel uit Tervuren. Zeer tof. Deze morgen tocht later aangevat gezien al gereserveerd. Zag er als een makkie uit doch ging steeds licht bergopwaarts.

    Waren blij dat we er waren. Hebben dan ook nog erg moeten zoeken naar onze casa rural doch zeer mooi en zitten maar met 3 daar.

    Morgen 30 km zonder ergens een stop. Hebben 3l water en broodjes mee. 17 km langs de straat doch nadien zou het mooi moeten zijn. Afwachten.









    21-04-2017 om 21:52 geschreven door Chris smets  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 1 : GUILLENA - 23km
    De eerst trip is achter de rug. Niet zo lang doch met veel,weliswaar warme wind gepaard. Weinig te zien. Rustige kleine landwegen waarbij het laatste stuk kaarsrecht was.



    Waren op 4,5 u ter plaatse. Hadden dan ook plaats in de Albergue. Na ons zijn velen doorgestuurd naar het enige hotel en anderen hebben zelfs 17 km moeten verder lopen. De Albergue municipal is namelijk al maanden gesloten.



    Gezien er redelijk wat pelgrims op de baan zijn en er morgen ook weer weinig plaats is hebben we onze bedden gereserveerd.



    Morgen 18 km te gaan: makkie.











    20-04-2017 om 00:00 geschreven door Chris smets  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    19-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 0 : SEVILLA
    De kop is er af. Mijn schoonbroer en ik zijn gisteren met RYANAIR vanuit CHARLEROI geland in SEVILLA. We hadden al geruime tijd gereserveerd in back pack hotel TRIANA. Gezien aankomst om 00.30u nog 2 pintjes gepakt en gaan slapen. In een potdichte kamer met 4 personen bij een temp van 30 graden. Astemblief.



    Vandaag SEVILLA bezocht met zijn prachtige gebouwen en parken. De eerste 13 km zitten er op. Eventjes gerust en straks nog een avond terrasje. We zijn er klaar voor. Temp vandaag: 31 graden.



















    19-04-2017 om 00:00 geschreven door Chris smets  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 30/01-05/02 2017

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs