Inhoud blog
  • keulen op de fiets
  • keulen
  • Praagse burcht en petrin heuvel
  • praha oftewel Praag
  • praha oftewel Praag
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    je weet maar nooit waar het goed voor is
    de fabiolanen
    22-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.keulen op de fiets
    Genoeg gewandeld, vandaag de fiets op. Fiets gehuurd bij radstation en een tochtje van een dikke 40 km langs de Rijn. Mooie tocht met een overzet erbij zodat we beide oevers konden rijden. Na het overzetten was het tijd voor een currywurst mit pommes om te eindigen aan het station. Een huurfiets kun je toch niet vergelijken met je eigen fiets, het moet gezegd onze kont liet zich al vrij snel gevoelen. Na nog een rondje shoppen en een ijscoupe terug naar het hotel voor een douche en nog een hapje. Morgen keren we terug naar huis na een ommetje via Boxtel. We hopen rond een uur of 6 of 7 thuis te zijn. Ons eigen bedje zal welkom zijn.

    22-07-2015 om 22:50 geschreven door de fabiolanen  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    21-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.keulen
    Na een ritje van bijna 700 km bij 30 graden om 1600 uur toegekomen in de mercure 't is eens wat anders dan een ibis. Verschrikkelijk veel volk, veel meer dan bij ons laatste bezoek in september van het jaar 2010??. Vanuit het hotel een korte wandeling (we moeten toch nog wat afbouwen) langs de Rijn tot aan de dom en het hotel waar we toen logeerden. Dan maar een kolsch gaan drinken in één van de vele terrasjes langs de Rijn en daarna ein zartiger spiesenbraten. Lekker,lekker maar de zwiebelen zouden wel eens kunnen nawerken. Nog een slaapmutsje in het hotel en daarna platte rust. Morgen huren we een fiets in het station en maken we een ritje langs de Rijn. We zien wel waar we terecht komen. Het zal een welkome afwisseling zijn na al het wandelen. 

    21-07-2015 om 23:04 geschreven door de fabiolanen  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    20-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Praagse burcht en petrin heuvel
    Onder een drukke warmte de beklimming van de petrin heuvel gedaan tot bij een replica van de eifeltoren. Was best een mooie wandeling door een groot park met enkele mooie zichten op Praag. Daarna de wandeling verder gezet naar de Praagse burcht, mooi maar alles, dan ook alles te betalen. Reeds ver gekomen om te moeten betalen om een straatje, het zogenaamde gouden straatje, door te lopen om souvenirwinkeltjes ed te zien. Bij het terugkeren naar de karelsbrug nog onze ambassade gepasseerd en de tuin van de Tsjechische we naar bezocht. Nu nog wat gaan eten en dan zit ons bezoek aan Praag er op. Morgen dagje rijden naar Keulen, een dagje fietsen als het weer het toelaat en donderdag richting Maldegem.

    20-07-2015 om 19:13 geschreven door de fabiolanen  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)

    Archief per week
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs