Sara Simon Helena Britt Arne Lieven Marnix An Thomas Ellen Lut Hans Alexander Margot Leon
Sara en chocotoffs, wat wil je nog meer?
27-09-2005
Neen, uw blog moet niet dagelijks worden bijgewerkt. Het is gewoon zoals je het zélf wenst. Indien je geen tijd hebt om dit dagelijks te doen, maar bvb. enkele keren per week, is dit ook goed. Het is op jouw eigen tempo, met andere woorden: vele keren per dag mag dus ook zeker en vast, 1 keer per week ook.
Er hangt geen echte verplichting aan de regelmaat. Enkel is het zo hoe regelmatiger je het blog bijwerkt, hoe meer je bezoekers zullen terugkomen en hoe meer bezoekers je krijgt uiteraard.
Het maken van een blog en het onderhouden is eenvoudig. Hier wordt uitgelegd hoe u dit dient te doen.
Als eerste dient u een blog aan te maken- dit kan sinds 2023 niet meer.
Op die pagina dient u enkele gegevens in te geven. Dit duurt nog geen minuut om dit in te geven. Druk vervolgens op "Volgende pagina".
Nu is uw blog bijna aangemaakt. Ga nu naar uw e-mail en wacht totdat u van Bloggen.be een e-mailtje heeft ontvangen. In dat e-mailtje dient u op het unieke internetadres te klikken.
Het personeel Sara als ze klein was Sara op het feestje Simon en Sara Simon en Vivian
Droom Sara De chocola
Bureau Cafétaria Lut kantoor Simon Atelier Marnix
Reclame ook reclame Sara de Sara-tas Sara en Simon SARA Britt en Alexander SARa dagboek sara
simon en SAra echte poster SEXY SARA
Sara achter de spiegel SARA
Over mijzelf
Ik ben Sara De Roose, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Saratje.
Ik ben een vrouw en woon in Wilrijk (België ) en mijn beroep is Présence.
Ik ben geboren op 22/02/1984 en ben nu dus 41 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: sudoku, grafieken, lezen, chocotoffs eten!.
Mijn beste vriend is Arne, mijn favoriete film is Titanic! Ik hou van economie, grafieken, tabellen, talen! Ik kan wel e