china
fabriek van de wereld
Inhoud blog
  • het vertek donderdag 16-2
  • reispas binnen en leuke wending
  • Reispas
  • ik trek de stoute schoenen aan.
  • Wie gaat ermee
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    04-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ik trek de stoute schoenen aan.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Wel nu zat ik daar zonder reispartner en wat doe je dan als je toch het avontuur tegenmoet wil gaan. Je zorgt voor de nodige papieren en boekt een vliegticket voor jezelf. Het was wel even slikken bij de gedachte, wel wat nu alleen gedaan. Maar alles is perfect tot in de puntjes geregeld en heb speciaal een vlucht via KLM geboekt omdat de crew meestal nederlands spreekt. 

    Bijlagen:
    vliegticket.jpg (170.8 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    04-02-2012, 00:00 geschreven door axel  
    02-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wie gaat ermee
    Eenmaal mijn gedachte gezet op dit avontuur was natuurlijk de vraag wie gaat ermee? Voor mij was dat zeer eenvoudig, mijn ouders natuurlijk. Maar daar stootte ik toch wel op verzet van moeders kant. Ze zag het niet zitten om zo'n verre reis te maken, de 13 uren op het vliegtuig waren er toch enkele teveel. Wel dan maar met mijn vader alleen op pad had ik zo gedacht. Deze zag het alleen niet zitten dus werd het avontuur maar begraven voor volgende jaar.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-02-2012, 00:00 geschreven door axel  
    01-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.inleiding: Guangzhou
    Guangzhou is beter bekend als Canton en is de hoofdstad van Guangdong. Het is gelegen aan de Pearl River en ligt ongeveer 120 km van Hong Kong.
    Het is een stad met 15 miljoen inwoners. Tweemaal per jaar is er de Canton Faire Trade beurs. Deze beurs omslaat een oppervlakte van 1,1 miljoen m² en heeft zo'n 22000 standhouders. Guangzhou is de snelst groeiende economische streek ter wereld. En laat nu net dat de reden zijn waarom ik het "fabriek van de wereld wil bezoeken". 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-02-2012, 00:00 geschreven door axel  
    Archief per week
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek
  • amaai

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs