Foto
Welkom op mijn blog!
Inhoud blog
  • Puppies Quickie Blanco - Topper Harley 45 dagen oud
  • Puppies Quickie Blanco en Topper Harley 3 weken
  • Puppies Quickie Blanco en Topper Harley Geboren 26/03/22
  • Puppies Suzie Q en Topper Harley van Chi-Berkemus 1 dag oud
  • Puppies Quickie Blanco en Quick Response 1 maand oud
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    chi-berkemus
    hobbyfokker
    18-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bezoek veearts Happy pups 3°nestje 6 weken oud.
    Eerste bezoek aan veearts met onze 6 weken oude pupjes voor chip en hun 1° inenting.
    Na grondig onderzoek werden onze chikes allemaal gezond verklaard door onze veearts Sophie.

















    18-01-2012 om 15:27 geschreven door roland  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Happy pups 1 maand oud 3°nestje.
    We zijn weeral 1 maand verder en de pupjes maken het uitstekend ze krijgen een mooi appelhoofdje en
    beginnen al aardig in het rond te trippellen met vallen en opstaan,eten al puppystarter en het ziet er veelbelovend uit !!!

















    05-01-2012 om 18:06 geschreven door roland  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    21-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze beste wensen voor 2012 Georgette-Roland en alle Chi's
    Onze allerbeste wensen voor het nieuwe jaar aan al onze vrienden en hun Chihuahuas.
    Voor ons zeker,want hebben weer een prachtig nestje van Happy en de pups maken het uitstekend.
    P.S. Slideshow klik op mikro voor muziekje en rechtsonder vierkant voor groter beeld ↓↓↓↓↓↓↓

    21-12-2011 om 11:10 geschreven door roland  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Prettige eindejaars feesten vanwege al onze Chihuahuas.
    Moge 2012 jullie een voorspoedig en een gezond jaar brengen !!!















    21-12-2011 om 10:39 geschreven door roland  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sinterklaas bij Chi-berkemus.
    Mooi Sinterklaas geschenk van onzen Happy zijn 3°nestje een keizersnede en alles O.K.
    Na enige onrustige nachten was het dan zover op 05/12/2011 om 14 uur mochten we 1 teefje en 3 reutjes
    bij ons verwelkomen en het zijn 4 dappere kereltjes,en waarvoor ook dank aan Dierenartsencentrum ANIMO Brugge
    Die gedurende deze dagen standby waren hopelijk mogen de pups goed uitgroeien en een goede gezondheid krijgen.
    P.S. Klik op foto en mikro voor muziekje en vierkantje rechtsonder voor groter beeld ↓↓↓↓↓ doen he !!

    06-12-2011 om 15:09 geschreven door roland  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    07-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Slide-show Halloween Chihuahua wandeling 1/11/2011
    P.S. Klik op de foto en mikro voor Halloween Tunes en rechtsonder vierkantje voor groter beeld ↓↓↓↓↓↓↓↓ zeker doen !!!!

    07-11-2011 om 20:59 geschreven door roland  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Halloween Chihuahua Wandeling 1/11/2011

    Op 1 november 2011 ging onze jaarlijkse chihuahua wandeling door in het mooie kader van het Fort van Wommelgem
    Het was een prachtige namiddag en hadden afspraak om 14 uur in Bistro Byblos en we kregen gezelschap van
    uitzonderlijke uitgedoste en schrikgevende figuren en dan rond 15 uur vertrok onze wandeling met onze gidsen
    Nathalie en Robin in een mooie natuur en juist op het einde begon het te regenen, dus de goden waren ons goed gezind.
    Daarna konden we aan tafel voor natuurlijk een goede tas pompoensoep en die was dik in orde en daarachter was er
    konijn met  pruimen en amandelkroketjes en ook stoofvlees met fritjes allemaal heel lekker waarvoor dank aan
    Bistro Byblos achteraf waren er nog snoepjes voor onze Chikes uitgedeeld door Crista en waarvoor dank.
    En voor afsluiting van deze mooie dag kregen we nog een fantastische Halloween Parade.
    Zeker voor herhaling vatbaar !!! aan allemaal de groetjes en tot de volgende.



















    06-11-2011 om 12:49 geschreven door roland  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    26-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Slide-show Puppy en veteranen parade 18.09.2011 Asse.

    P.S.  Klik op foto en mikro voor muziekje en in rechts onder vierkant voor groter beeld ↓↓↓↓↓↓↓

    26-09-2011 om 12:03 geschreven door roland  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Puppy en veteranen parade in Asse 18.09.2011

    .Zoals elk jaar organiseerde de Belgian Chihuahua Cub een puppy en veteranenparade met daarbij in de voormiddag een
    selectiekeuring met 17 chikes en in de namiddag waren er 70 pupjes ingeschreven.
    Voor onze voorzitster Mevr. De Ridder-Onghena was het een zeer moeilijke en bewogen dag want zij was de week ervoor haar
    echtgenote en toeverlaat Frans , die enorm veel voor haar en voor de club betekende,ten grave gedragen werd,en toch de moed opbracht om er voor onze chihuahuas aanwezig te zijn. Bedankt daarvoor Mevr.Liliane De Ridder.
    Langs de andere kant hadden we ook prettig nieuws wij hadden die dag een jarige Paulette die 50 jaar werd , en de uitreiking van
    onze fotowedstrijd die gewonnen werd door Marissa , allebeide  nen dikke proficiat.
    Onzen Happy en Juicy behaalde de selectie 2011



















    25-09-2011 om 16:51 geschreven door roland  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Blankenberge bloemencorso 28 aug.2011
    Slideshow van bloemencorso met prachtige praalwagens niet te missen !!!
    P.S/ Klik op foto en mikro en ga met curser rechtsonder voor groter beeld ↓↓↓↓↓↓

    29-08-2011 om 15:15 geschreven door roland  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bloemencorso Blankenberge 2011
    Bloemencorso niet te missen ieder jaar de laatste zondag van augustus !







    29-08-2011 om 15:09 geschreven door roland  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opbouw praalwagens Bloemencorso Blankenberge.

    Bloemencorso Blankenberge met als thema dit jaar corso dansant,ben daarom eens een kijkje gaan nemen naar de opbouw van
    verschillende praalwagens en ja ! wat die personen daar presteren daar doe ik mijnen hoed voor af formidabel ! moet je maar doen.
    De Bloemenstoet in Blankenberge is de traditionele afsluiter van het zomerseizoen in de kustgemeente. De Bloemenstoet werd voor het eerst georganiseerd in 1895 en kan dus bogen op een lange geschiedenis. Het bloemenevenement wordt georganiseerd door de Stad Blankenberge. De Bloemenstoet wordt elk jaar opgebouwd volgens een bepaald thema. Er nemen een twintigtal grote praalwagens deel, muziekkorpsen vrolijken de stoet op en ook showorkesten en dansgroepen zorgen voor extra kleur en animatie. De stoet kan jaarlijks rekenen op meer dan 100.000 bezoekers. Het bloemencorso vertrekt om 14u30 aan de Kerkstraat (ter hoogte van de Zuidlaan). 
    en bloemenstoet betekent heel wat werk. Bezoekers kunnen de dag voor de stoet de opbouwplaatsen, waar de wagenbouwers en de bloemenstekers aan het werk zijn, bezoeken. Een aantal wagenbouwers zijn carnavalsgroepen en komen bijvoorbeeld uit Aalst. Verder worden er ook jaarlijks prijzen geschonken voor de beste wagens.P.S Klik op foto en mikro voor muziekje.↓↓↓↓↓↓

    29-08-2011 om 08:47 geschreven door roland  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Prachtige wandeling in het Zwin.

    Deze wandeling kan ik iedereen aanraden die een paar dagen aan de kust vertoeven het is zeker de moeite waard !!!
    Hieronder slideshow klik op foto en mikro voor muziekje en met cursor rechtsonder voor schermgroote.↓↓↓↓↓↓↓

    23-08-2011 om 22:03 geschreven door roland  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Prachtige wandeling in het Zwin met Norma Freddy Aaron en Chanelleke.
    Prachtige wandeling gedaan in natuurreservaat het Zwin met vrienden en onze chikes











    22-08-2011 om 00:00 geschreven door roland  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paravang feesten en Paardemolen Blankenberge.

    Aan het begin van de 20ste eeuw was Blankenberge een luxueuze badplaats. In die tijd behoorden wandelen en rustig genieten in open lucht tot de favoriete bezigheden van de gegoede badgasten. Een bouwwerk dat daar nog van dat rijke verleden getuigt, is de 'Paravang' (in het Frans 'paravent') aan de haven. Het gaat om een windscherm met zitbanken in Belle-Epoquestijl dat in 1908 gebouwd werd. Aan die Paravang worden ieder jaar de Paravangfeesten gevierd en dan staat de vissersfolklore centraal. De vissersfolkloregroep ‘De Vrye Visscherye’ demonstreert oude ambachten en de visbakkers laten de bezoekers proeven van hapjes versgebakken vis. Liefhebbers van volksspelen halen zeker hun hartje op met o.m. troumadam, ringvissen, hamer en nagel, sjoelbak, pietjesbak, bal in ‘t gat… De Blankenbergse reuzen houden een oogje in het zeil. Doorlopend zijn er ook optredens van de volksdansgroepen. Gedurende de ganse dag is er rond en in de havenbuurt een antiek-, rommel- en brocantemarkt.  P.S. Klik op de foto en micro voor slideshow en muziekje en met curser naar rechtsonder klik voor volledig beeld ↓↓↓↓↓

    09-08-2011 om 16:28 geschreven door roland  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paravang feesten Blankenberge 2011
    Paravang feesten altijd een mooie belevenis moet je zeker eens doen !!!







    09-08-2011 om 16:27 geschreven door roland  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Slideshow chihuahua wandeling 21 juli 2011.

    Jaarlijkse wandeling met onze chihuahuas in Park van Pede en met een mooie afsluiter in het Chalet de la Pede.
    P.S. Klik op foto en mikro voor slideshow en muziekje  ↓↓↓↓↓↓↓↓↓ doen he!!!      Prachtige dag.

    23-07-2011 om 09:19 geschreven door roland  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Chihuahua wandeling 21 juli 2011 .

    Onze jaarlijkse chihuahua wandeling ditmaal in het mooie park van Pede in Anderlecht was een aanrader de bijeenkomst
    was om 13.30 h  prachtig weer,kregen van Crista een verwelkomst geschenkje , en om 14 h begonnen wij aan onze
    wandeling langs de mooie vijvers van Pede spijtig genoeg hadden we bij de aanvang en het slot van onze toernee af te 
    rekenen met wat regen maar dat viel best nog mee , want achteraf kregen we nog koffie en pannenkoeken met 
    daarna een kwis geleid door Lucienne die de nodige vragen had opgesteld , en met een mooie prijzentafel .
    Het was een mooie namiddag.   Bedankt allemaal ****













    23-07-2011 om 09:07 geschreven door roland  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    19-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dancemieke en Kamieleke van 3 weken t/m 12 weken.
    Dancerkes laatste nestje van 3 weken t/m 1 maand met Kamieleke die het nestje verlaat en vertrekt naar Putte waar hij
    gezelschap krijgt van zijn halfbroer Hector uit het 2°nest van onzen Dancer.
    P.S. Klik hieronder op foto en mikro voor slideshow en muziekje ↓↓↓↓↓↓↓

    19-07-2011 om 09:12 geschreven door roland  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    18-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kamieleke vertrekt naar nieuwe thuis.
    Het is weeral 3 maanden geleden dat ons Dancerke dit mooie nestje ter wereld gebracht heeft en wat voor een prachtig
    koppeltje spijtig genoeg kan ze deze 2 rakkertjes niet meer bewonderen,maar ons Dancerke mag gerust zijn Kamieleke
    verhuisd naar zijn halfbroertje Hector naar de bakkerij in Putte bij Viviane en Luc en die gaan daar zeker goed voor zorgen
    want den Hector is ook ne formidabele chi geworden en Kamieleke zal daar aan niets ontbreken.
    Kamieleke is kleinste die we ooit gehad hebben 12 weken en maar 600 gram  , dus Viviane hem goed verzorgen !!!
    Beste Kamieleke het ga je goed in Putte en mag je een gezond en lang leventje krijgen.
    Kusjes Georgette en Roland ********












    18-07-2011 om 00:00 geschreven door roland  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (1)


    Archief per maand
  • 05-2022
  • 04-2022
  • 03-2022
  • 04-2021
  • 03-2021
  • 12-2020
  • 11-2020
  • 10-2020
  • 09-2020
  • 08-2020
  • 07-2020
  • 05-2020
  • 03-2020
  • 02-2020
  • 01-2020
  • 12-2019
  • 10-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 12-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 10-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 11-2009
  • 11--0001

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs