Speel als Daisy: Win een Gold trophy op alle cups in de Nitro Grand Prix in de 50cc klasse.
Speel als Dry Bones: Win een Gold trophy op alle cups in de Retro Grand Prix in de 50cc klasse.
Speel als R.O.B.: Win een Gold trophy's op alle cups in de Retro Mirror mode in de 150cc klasse.
Speel als Shy Guy: Speel een Download Play game tegen een andere speler. Shy Guy kan alleen gebruikt worden in Download Play mode.
Speel als Waluigi: Win een Gold trophy op alle cups in de Retro Grand Prix in de 100cc klasse.
Bonus karts: Win een Gold trophy op alle cups in de Nitro Grand Prix in de 100cc klasse om een derde kart voor alle karakters te openen.
Win een Gold trophy op alle cups in de Nitro Grand Prix in de 150cc klasse om een totaal van zeven karts te openen voor alle karakters.
Win een Gold trophy op alle cups in de Nitro Mirror mode in de 150cc klasse om alle karts te openen voor alle karakters.
Leaf Cup: Win een Gold trophy op de Shell Cup en Banana Cup om te openen de Leaf Cup voor deze klasse.
Lightning Cup: Win een Gold trophy op de Leaf Cup om te openen de Lightning Cup voor deze klasse.
Star Cup: Win een Gold trophy op de Mushroom Cup en Flower Cup om te openen de Star Cup voor deze klasse.
Special Cup: Win een Gold trophy op de Star Cup om te openen de Special Cup voor deze klasse.
150cc mirror mode: Win alle Gold trophy's op alle cups in de Retro Grand Prix 150cc klasse.
Mission Mode mission 7: Verkrijg een 1 Star of hogere rank op elk leven van missies 1 doorgaand naar 6.
Ander titilscherm: Win alle Gold trophy's in alle cups en klasse.
Ander eind filmpje: Win alle Gold trophy's in alle cups en klasse.
Star verwant aan naam: Win alle cups in alle klasse met een 1 Star of hogere rank. Een Star zal verschijnen verwant naar je naam in multi-player mode en verwant aan je naam op het "Records" scherm.
Ontwikkelings team spook tijden: Voltooi het opgegeven circuit met een tijd minder dan het doel om te openen de ontwikkelings team spook racer, met de corresponderende beste tijd.
Credits overspringen: Druk op Select+Start om de credits te laten overspringen naar de congratulations (gelukwens) scherm.
Hint: Ballonnen sneller opblazen: Inplaats van Select vast te houden, blaas in de microfoon.
Als je stop of erg langzaam gaat in ballon gevecht, kan je je kart's ballonnen opblazen. Hoe dan ook, daar is een limiet bovenin rechts. Als je Select vasthoud zal het je ballon vullen, maar als je in de microfoon blaast werkt het beter. Als je vluit in de microfoon werkt het zelfs sneller.
Wanneer je speelt in Balloon Battle mode, op het bovenste scherm kan je vier gele ballonnen zien in de rechter bovenhoek. Iederen begint met één ballon op hun Mario Kart. Na de "3, 2, 1, Start!" aftelling eindig, inplaats van te gaan naar de mysterie boksen, blijf op je plaats en houd Select vast om een ballon op te vullen. Opmerking: Je kan maar drie ballonnen per keer ophalen op je kart.
Hint: Ballonnen stelen: Wanneer je speelt in Balloon Battle mode kan je ballonnen stelen van andere Mario Kart door te krijgen een Speed-Up Mushroom vanuit de mysterie boks en het te rammen in een andere speler. Opmerking: Je kan maar drie ballonnen per keer ophalen op je kart.
Hint: Ballon gevecht wenden: Houd A+B vast en je kart zal wenden zonder op A te drukken of van bruggen te vallen. Dit is nuttig op bruggen in Block Fort en Pipe Plaza.
Hint: Een bananenschil vooruit gooien: Druk op Boven tijdens het gooien van een bananenschil.
Hint: Items achter je houden: Tijdens je een throwable (gooibeschikbaar) item in je inventaris hebt, houd X of L vast. Je zal nu een willekeurig throwable item achter je hebben. Dit kan je beschermen tegen een opkomende tegenstanders aanvallen van hun items die je van achter je kunnen raken, zoals rode en groenen schelpen. Tevens heb je de mogelijkheid om een ander item in je inventaris te bergen terwijl je de throwable item achter je vasthoud.
Hint: Drafting: Als je bent als tweede of slechter, volg de tegenstander voorop van je erg dichtbij. Je zal lijnen zien op de kanten van je kart. Volg dichtbij voor lang genoeg, en een grote luchtgolf zal voor je verschijnen. Dit verhoogt je wagen topsnelheid voor een moment en veroorlooft je om de andere karts opzij te duwen, zelfs als je licht bent. Wanneer de golf verdwijnt, zal je snelheid teruggaan naar normaal.
Hint: Hogere sprong: Om hoger te springen wanneer je over een jump gaat, druk op R. Dit vereist wat oefeningen en precies timing.
Hint: Betere items: Karts die verliezend zijn (bijvoorbeeld een zevende of achtste plaats) zullen betere items krijgen dan de gene als eerste, tweede, en derde plaats. Voorbeelden van deze betere items inhouden gouden mushrooms (of een drievoudige mushrooms), stars, of lightning bolts.
Hint: Gemakkelijk winnen: Het is bijna mogelijk om een race te winnen door een bananenschil, turtle shell, of fake item box achter je te houden wanneer een vijand zend een groen of rode shell op je weg. Het item dat je vasthoud zal het effect nemen als een schild wanneer de tegenstanders shell naar je toe komt.
Hint: Bowser's Castle: Shortcut (kortere weg): Wanneer je de ronddraaiende vloer bereikt, ga heel de weg rond tot je de kleine opening ziet. Dit zal je een kleine afsnijding op het traject geven.
Hint: Delfino Square: Shortcuts (kortere wegen): Nabij het halverwege punt van de koers, gebruik een mushroom om en water over te steken en op een dok te landen. Dit ismisleidend, maar spaar een heleboel tijd.
Achter het traject is er weer een na de splitsing, ga over de brug en volg de koers als gewoonlijk. Iets voor je de rechter bocht maakt ga naar de andere kant van de brug, maak een bocht naar rechts om in een steeg te gaan en de hoek afsnij. Dit zet je iets voorop het traject. Het is aanbevolen dat dit gedaan is met mushrooms of enkele andere speed boost items.
Hint: Donut Plains: Shortcut (kortere weg): Kort na de bocht na de brug daar zal een muur van blokken zijn met een weg die naar rechts gaat. Als je dicht naar de muur kijkt, zal je merken dat er een blok vermist is. Als je een mushroom van enig soort bezit, kan je door het gras gaan, door de muur, en terug op de koers komen. Dit zal één tot drie seconden besparen, afhankelijk op de kart en karakter.
Hint: Mario Circuit: Shortcut (kortere weg): In Mario Circuit 1, verkrijg twee mushrooms. Op de derde bocht zijn daar twee pijpen. Gebruik de mushrooms in het stof deel. Dit zal vijf seconde sparen. Het tweede deel is in de woestijn heuvels. In het deel met de grote "piramide", daar is een kleine opening. Gebruik een mushroom om door een goede kortere weg te gaan.
Op Mario Circuit 1, wanneer je de bocht bereikt die lijkt op een "V" of iets na de derde bocht (na de twee pijpen), activeer je speed-mushroom om dat deel van de woestijn te doorkruisen. Dit is gemakkelijk om te doen en bespaar een paar seconde.
Hint: Mario Circuit: Mushroom: Raak een Goomba met een shell (schelp) en hij zal een mushroom (paddestoel) laten vallen.
Hint: Trap placement (valstrik plaatsingen): Gebruik je items altijd op strategische wijze. Gebruik ze om andere te blokkeren en plaats ze waar spelers niet genoeg tijd hebben om te reageren, zoals in een bocht of onderaan een heuvel.
Hint: Blauwe schokgolf: Wanneer een Blue Shell eerst raakt, probeer eerst om een Blue Shell slipstream te krijgen en beschiet het. Als de Blue Shells op hetzelfde moment elkaar raken, zal het een schokgolf maken dat drie tot vijf seconde verdergaat.
Hint: Lighting bolt: Op de Wario Stadium, Royal Raceway of DK Jungle Parkway trajecten, gebruik een lightning bolt net voordat iemand de jump bereikt. Ze zullen van de jump afvallen, dat kost ze tijd. Gebruik het niet wanneer ze op de turbo pads zijn omdat het ze niet zal beïnvloeden.
Hint: Karakter effecten: Karakters beïnvloeden enig gewicht. Je kan ongeveer zeggen hoeveel gewicht ze hebben toegevoegd naar hun optreden. Bijvoorbeeld, Bowser is zwaar terwijl Dry Bones licht is.
Hint: Coins terug krijgen: In de ongeopende missie van level 4, moet je 50 coins verzamelen terwijl je weg blijft van King Boo (spook). Soms zal hij opkomen naar je en wat van je coins nemen. Om ze terug te krijgen, ga achter hem naar hem toe en ram op hem in.
Hint: Aanbevolen speler en kart kombinatie: Gebruik R.O.B. en R.O.B. LGS. Het zware gewicht zal helpen mensen van het traject af te werpen terwijl ze hun hoge snelheid zijn zal je helpen om voorbij je tegenstanders te komen en de leiderschap bereiken bij het laatste rechte stuk van de race.
Gebruik Dry Bones voor de Lightning Cup op 150cc mode. Hij heeft een laag gewicht. Gebruik The Banisher voor verbazingwekkende hoge snelheid.
Hint: Retro mode levels:
Shell Cup Mario Circuit 1: SNES Moo Moo Farm: Nintendo 64 Peach Circuit: Game Boy Advance Luigi Circuit: Gamecube
Banana Cup Donut Plains 1: SNES Frappe Snowland: Nintendo 64 Bowser Castle 2: Game Boy Advance Baby Park: Gamecube
Leaf Cup Koopa Beach 2: SNES Choco Mountain: Nintendo 64 Luigi Circuit: Game Boy Advance Mushroom Bridge: Gamecube
Lightning Cup Choco Island 2: SNES Banshee Boardwalk: Nintendo 64 Sky Garden: Game Boy Advance Yoshi Circuit: Gamecube
Hint: Ander Mario dialoog: Wanneer je eerst start en het scherm zwart is met een rode Nintendo logo erop, zegt Mario "Yahoo!" op de originele Nintende DS. Hoe dan ook, op de DS Lite zegt hij "Here we go!".
Cheat mode: Druk tijdens het spelen op Enter om het chat venster te openen. Voer dan icheat in om cheat mode mogelijk te maken. Voer dan een van de volgende codes in. Opmerking: Sommige codes hebben geen effect op de internationale versies van het spel.
Effect Code
Toevoegen 10,000 van alle bronnen : loot
Toevoegen 50 technologie points : give tech
Eén epoch (tijdperk) verder gaan : epoch up
Convert geselecteerde eenheid : convert
God mode : play god
Geeft 20 schade points aan geselecteerde eenheid: punish
Opnieuw laden power voor geselecteerde eenheid : recharge me
Win scenario : win
Verlies 100 van alle bronnen : taxes
Meteen constructie : sea monkeys
Volledige map : toggle fog
Alle active code uitschakelen : idontcheat
Toon versie nummer: Druk tijdens het spelen op Ctrl+Alt+Shift+V.
Toon frame rate: Druk tijdens het spelen op Ctrl+Alt+Shift+F.
Voetgangers komen je voertuig in: Druk tijdens het spelen in een voertuig op Onder, Boven, Rechts, L, L, Ruit, Boven, L.
Completion bonussen: Voltooi het spel 100% succesvol om te openen onbeperkte munitie en de onderbrekings filmpjes in de The Clymenus Suite.
Wagen bezorging bonus: Bezorg alle 32 voertuigen aan The Civil Asset Forfeiture in beslag name yard om gratis Pay N Spray gebruik te openen.
Shooting range bonus: Voltooi de shooting range challenges succesvol buiten Phil's plaats bij de Vice City Docks om korting stukken te krijgen bij Ammi-Nation stores.
Ballon bonus: Knal de opgegeven hoeveelheid verborgen ballonnen om het corresponderende wapen te krijgen bij je safe house.
Business bonus: Neem alle 30 bussinessen (zaken) over om kogelvrije business voertuigen te krijgen.
Fire fighter bonus: Voltooi 15 levels succesvol in de fire fighter missies om kogelvrij te worden.
Paramedic bonus: Voltooi 15 levels succesvol in de paramedic missies om onbeperte sprint te hebben.
Vigilante bonus: Voltooi 15 levels succesvol van de vigilante missies om extra armor (harnas) te krijgen.
Maximuum health verhoging: Voltooi 15 levels succesvol in de air ambulance missies om je maximuum health te verhogen.
Onbeperkte energie tijdens zwemmen: Voltooi 15 levels succesvol in de beach patrol missies om nooit moe te worden tijdens zwemmen.
Springende taxi: Voltooi over de 50 fares (passagiers) in de taxi missies om de mogelijkheid te hebben om te drukken op Onder om de taxi tijdens het rijden te laten springen.
Andere kostuums: Voltooi de opgegeven taken om het corresponderende kostuum te openen in je safe house.
Army Fatigues: Voltooi de "Last Stand" missie. Casual: Voltooi de "Conduct Unbecoming" missie. Cuban style: Voltooi de Umberto missie "Strand". Hired muscle: Koop een "High Roller" protection racket gebouw. Hood: Koop een "High Roller" robbery gebouw. Leisure: Koop een "High Roller" prostitution gebouw. Mr. Repo: Koop een "High Roller" loan shark gebouw. Pastel suit: Koop een "High Roller" drug dealing gebouw. Smart suit: Voltooi alle missies door alle zes empire soorten. Smuggler: Koop een "High Roller" smuggling gebouw. Track suit: Koop een "High Roller" drug dealing gebouw. Trailer trash: Voltooi de "D.I.V.O.R.C.E" missie. Wetsuit: Win alle acht Jetski races op de Jetski bij de film studio's. Winner's Outfit: Voltooi de "Last Stand" missie.
Hint: Splitz-6 ATV: Voltooi Lance's missie "From Zero To Hero". De Splitz-6 ATV die kam reizen op land en water zal verschijnen bij de samengestelde safe house.
Hint: Gemakkelijk M16: Na de eerste missie zal je eindigen in de barakken. Grijd het pistool en dood soldaten. Pak hun wapens. Opmerking: Als je teveel van ze omleg zullen ze terug vuren.
Hint: Gemakkelijk doden: Loop op iemand achter hem toe, druk dan op Driehoek. Hun armen zullen in de lucht gaan. Druk nogmaals op Driehoek om hun nek te breken.
Wapens (reeks 1): Druk tijdens het spelen op Boven, Ruit, Ruit, Onder, Links, Ruit, Ruit, Rechts. De kopere knokkels, mes, Molotov cocktails, 9mm handgun, shotgun, Tec-9, AK-47, vlammenwerper, en sluipschuttersgweer zullen nu beschikbaar zijn. Een boodschap zal bevestigen dat de code juist is. Om oneindig munitie te krijgen voor dit of de andere wapens reeks, herhaaldelijk de code mogelijk maken tot geen munitie hoeveelheid verschijnt onder de gun afbeeldingen. Opmerking: Deze code mogelijk maken zal veroorzaken dat je street creds aanmerkelijk in punten zullen vallen.
Wapens (reeks 2): Druk tijdens het spelen op Boven, Cirkel, Cirkel, Onder, Links, Cirkel, Cirkel, Rechts. Het Katana zwaard, grenaten, revolver, afgezaagde jachtgeweer, Uzi, M16, raketwerper, en laser scoped sluipschuttersgweer zullen nu beschikbaar zijn. Een boodschap zal bevestigen dat de code juist is. Om oneindig munitie te krijgen voor dit of de andere wapens reeks, herhaaldelijk de code mogelijk maken tot geen munitie hoeveelheid verschijnt onder de gun afbeeldingen. Opmerking: Deze code mogelijk maken zal veroorzaken dat je street creds aanmerkelijk in punten zullen vallen.
Wapens (reeks 3): Druk tijdens het spelen op Boven, Kruis, Kruis, Onder, Links, Kruis, Kruis, Rechts. De kettingzaag, grenaten, revolver, SMG, combat shotgun, mini-gun en sluipschuttersgweer zullen nu beschikbaar zijn. Een boodschap zal bevestigen dat de code juist is. Om oneindig munitie te krijgen voor dit of de andere wapens reeks, herhaaldelijk de code mogelijk maken tot geen munitie hoeveelheid verschijnt onder de gun afbeeldingen. Opmerking: Deze code mogelijk maken zal veroorzaken dat je street creds aanmerkelijk in punten zullen vallen.
Cheat codes: Voer tijdens het spelen een van de volgende codes is. Een boodschap zal bevestigen dat de code juist is.
Cheat waarschuwing: Save het spel niet terwijl codes zijn mogelijk gemaakt. Het kan effect hebben op je spel stastieken, en misschien lichte storingen veroorzaken. Toegevoegd, sommige codes kunnen niet meer uitgeschakeld worden.
$250,000: L, R, Driehoek, L, R, Cirkel, L, R.
Volledige health (gezondheid): L, R, Kruis, L, R, Ruit, L, R. Als deze code mogelijk gemaakt is wanneer je wagen rookt of beschidigd is zal het gerepareerd worden.
Body armor (lichaam harnas): L, R, Cirkel, L, R, Kruis, L, R.
Wanted (gezocht) level uitgeschakeld: L, L, Driehoek, R, R, Kruis, Ruit, Cirkel. Je zal nooit een wanted level hebben.
Bekijk media attentie level: L, Boven, Rechts, R, Driehoek, Ruit, Onder, X. Blijf de wet overtreden tot de media attentie niveau zich opent.
Alle voetgangers, wagens, Portland, Staunton Island, en Shoreside Vale beschikbaar in multi-player mode: Boven, Boven, Boven, Driehoek, Driehoek, Cirkel, L, R.
14 voetgangers, Portland, 2 bende's beschikbaar in multi-player mode: Boven, Boven, Boven, Ruit, Ruit, Driehoek, R, L.
28 voetgangers, Portland, Staunton Island, 4 bende's beschikbaar in multi-player mode: Boven, Boven, Boven, Cirkel, Cirkel, Kruis, L, R.
43 voetgangers, 2 lokatie's, 7 bende's beschikbaar in multi-player mode: Boven, Boven, Boven, Kruis, Kruis, Ruit, R, L.
Betere behandeling voertuigen: L, Boven, Links, R, Driehoek, Cirkel, Onder, Kruis. Druk op Onder nadat deze code mogelijk gemaakt is om je wagen te laten springen.
Rij op water: Cirkel, Kruis, Onder, Cirkel, Kruis, Boven, L, L.
Verander motorfiets band maat: Cirkel, Rechts, Kruis, Boven, Rechts, Kruis, L, Ruit. Herhaal de code om door de band maten te lopen tussen groot, klein, en normaal.
Opmerking: Nadat deze code vier keer is mogelijk gemaakt, stop het je beweging tenzij gedaan onder één van de volgende voorwaarde. Als je bewegingen worden gestopt, herlaad je saved game bestand.
Wanneer in de volgende voorwaarde, de "Toevallige voetgangers kostuum" code opeenvolgende meer dan vier keer gebruikt zijn.
Tijdens in een wagen of op een fiets. Ga gewoon de wagen in of kom op de fiets, maak de code mogelijk, druk dan op Driehoek om de wagen of fiets te verlaten. Je controlle zal niet gesloten zijn. Je kan ook terugkeren in dezelfde wagen en het herhalen zoveel keer naar eigen keuze.
Maak de "Zelfmoord uitvoeren" code mogelijk nadat je controle is bevroren. Je zal terug keren naar normaal bij het hospitaal met je nieuwe kostuum.
Grote hoofd mode: Onder, Onder, Onder, Cirkel, Cirkel, Kruis, L, R.
Onderste boven: Onder, Onder, Onder, Kruis, Kruis, Ruit, R, L.
Onderste boven (anders): Kruis, Kruis, Kruis, Onder, Onder, Rechts, L, R.
Terug keren naar normaal van onderste boven: Driehoek, Driehoek, Driehoek, Boven, Boven, Rechts, L, R.
Terug keren naar normaal van onderste boven (anders): Boven, Boven, Boven Driehoek, Driehoek, Ruit, R, L.
Game credits bekijken: L, R, L, R, Boven, Onder, L, R.
Completion bonuses: Verkrijg een 100% voltooiing door voltooien van alle story line missies, alle side jobs, alle races eindige als eerste plaats, de wagen lijst voltooien voor Love Medis alle 100 verborgen packages vinden, alle 24 unieke jumps voltooien, en alle 20 rampages overleven. Een tank zal nu verschijnen in Fort Staunton, een speedboot kan genomen worden in Portaland. Erbij komend, alle multi-player kostuums zullen nu beschikbaar zijn in single player mode.
Voltooi alle Rampages om te hebben de M60 om te produceren bij je safehouses. Opmerking: De M60 is niet in enig van de wapen codes.
Taxi missies bonus: Steel een taxi en druk op Boven om de Taxi missies te starten. Na een totaal van 100 succesvolle vervoerprijzen zal je de '76 Bickle cab openen.
Ambulance missie bonus: Steel een ziekenwagen en druk op Boven om de Ambulance missies te starten. Na het bereiken van level 12, zal je onbeperkte sprintings hebben.
Firefighter missie bonus: Steel een ziekenwagen en druk op Boven om de Firefighter missies te starten. Na het bereiken van level 12, zal je vuurvast zijn.
Voedsel levering missie bonus: Ga naar de Well Stacked Pizza shop in Staunton Island of de Noodle Punk shop in Portland. Start de delivery (levering) missies en bereik level 9 om je maximuum gezonheid te verhogen met 25 punten.
Vigilante missie bonus: Steel een politiewagen en druk op Boven om de Vigilante missies te starten. Na het bereiken van level 12, kan je een maximuum van 150 punten krijgen op body armor.
Geen geld verliezen wanneer je aangehouden bent: Voltooi de Avenging Angels missies op Staunton Island.
Spirit E en PJC bij Staunton Island safe house: Lever alle 16 voertuigen op de lijst af naar de Love Media garage in Bedford.
Super Angel Bike (kogelvrij) bij Portland safe-house: Voltooi Avenging Angels missies in Portland.
Super Land Stalker (kogelvrij) bij Shoreside Vale safe-house: Voltooi de Avenging Angels missies in Shoreside Vale.
Upgraded Sanchez: Voltooi alle tien de koersen in de "Bump & Grinds" bij de dirt bike koers in Portland.
Ondergoed kostuum: Voltooi één unieke jump.
Verborgen package rewards: Daar zijn in totaal 100 verborgen packages in het spel, 40 in Portland, 30 in Staunton Island, en 30 in Shoreside Vale. Behalve het krijgen van $250 als elk package is verzameld, zal de volgende beloning verschijnen in je safe houses als je de vereiste hoeveelheid van packages verzameld.
Hint: Calm Before The Storm mission: Helikopter vliegen: Tijdens deze missie voor JD, wanneer de helikopter zijn tweede stop maakt op de top van het gebouw in de Red Light District, verkrijg een bike (fiets). Rij de trappen op. Zorg ervoor dat je niemand dood want anders zal de missie eindigen. Je kan op Driehoek drukken nabij de helikopter om aan boord te en rond vliegen.
Hint: Wong Side Of The Tracks mission: Chinese voedsel: Na het voltooien van de Wong Side Of The Tracks side missie, ga meteen naar je Portland safehouse. Je zal Chinese voedsel zien op de tafel in het safehouse.
Hint: Shoreside Vale: Hellanbach GT: Als je zoekt voor een Hellanbach GT van LoveMedia crazy car give-away (weggeven gekke wagen), zijn er twee manieren om er één te krijgen. De eerste is om level 4 te voltooien in de car salesman (wagenverkoper) missies. Het zal in de showroom verschijnen. De tweede plaats waar het gevonden kan worden is bij Shoreside Vale. Ga naar het eerste huis op de onderste rij huizen in het Cedar Grove gebied. Kijk op de oprijlaan naar de garage. Als er geen daar is, rij links of rechts, draai dan terug. Daar zal er één staan op de voorkant van de garage.
Hint: Barracks OL (leger truck): Vind de schroothoop en ga erop. Verwant aan een muur daar zal een truck zijn. Het is een Barrack OL (leger truck).
Hint: Good Citizen Bonus: Soms zal je zien dat een agent iemand achtervolg langs het trottoir. Als je op rent naar de persoon die wordt achtervolgd en hem stompt, zal je een $50 Good Citizen Bonus krijgen. Zorg ervoor dat je hem maar één keer stompt; als je doorgaat en de persoon dood, zal de agent met jou willen vechten.
Hint: Laat het sneeuwen: Om het weer te veranderen in sneeuw, vind de auto shop in Portland. Start de car dealership missies waar je auto's moet verkopen aan mensen door te doen wat ze willen. Als je erin slaagt om level (niveau) 9 te bereiken, zal het beginnen te sneeuwen om het moeilijker te maken om erin te rijden. Opmerking: Het weer verander niet altijd.
Hint: Onbeperkte sprint: Voor een gemakkelijker manier om onbeperkte sprint te krijgen, blijf gewoon snel op X tikken.
Hint: Onbeperkte shotgun munitie: Ga buiten de Ammu-Nation store (winkel) staan en richt op de man achter de toonbank. Dood hem, neem dan zijn shotgun en rij een paar blokken weg. Keer terug naar de store, en hij zal weer terug zijn met een andere shotgun, welke je weer een keer van hem kan nemen.
Hint: Gratis shotgun en munitie: Vind een politiewagen om gratis shotgun of kogels ervan te krijgen.
Hint: Gratis items: In het begin van het spel kan je wat dan ook kopen naar eigen keuze. Tijdens één van de eerste missies moet je gaan naar Ammu-Nation. Selecteer een pistool en je zal niet hoeven te betalen. Je kan ook gaan voor de Pay N Spray voor niets de eerste paar keer.
Hint: Ren langer: Inplaats van X vast te houden om te rennen, tik het herhaaldelijk.