Inhoud blog
  • IK HEB NE NIKON d5000 !!
  • Foto
    Blog als favoriet !
    Gastenboek
  • Hello Charly
  • Een fijne dinsdag

    Hier kan je reacties, meningen en nieuwe ideeen achterlaten. Alle soorten van advies zijn welkom! Ik hoor graag de meningen van anderen over de onderwerpen die ik hier weergeef!!!!

    Ik blog dus ik besta

    Een blog over dingen die me interesseren,expats, deeltjes van ma vie, grappige quotes en herinneringen
    19-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Long time no talk

    Hallo!! 


    Tis weeral even geleden. Kben druk in de weer met school geweest en eindelijk is de vakantie/blok voor ons begonnen.

    Ben een paar dagen geleden ziek geworden en voel me nu nog altijd niet op en top, neus verstopt en mn ogen pikken heel de tijd. 

    Eergisteren hebben we met mn vriendinnen afgesproken dat ze naar Zwitserland op bezoek zouden komen. Eerst dachten we om met de auto te komen , maar blijkt dat dat uiteindelijk toch duurder zou uitkomen dan met de trein. Kheb gisteren eens gekeken en een trein is 170 euro heen en weer, als we nu bestellen natuurlijk. Valt dus echt nog heel goed mee. Het enigste dat me wat dwarszit zijn de kosten van het openbaar vervoer daar, want is er wel relatief duur. 

    Hebben eergisteren ook cadeautjes aan elkaar gegeven na elkaars namen te hebben getrokken. Was gezellig, ben nu twee paar oorbellen rijker van Jelte. Tzijn zwarte en passen goed bij mn ring die ik in Brussel tijdens de tweedaagse heb gekocht. 

    Tweedaagse was echt de max! Studiereis nr Brussel met de eerste jaar interieur vormgeving. Veel bezocht en heb Wim Helsen ontmoet! JAJ ! (ok .... lol) tis nen hele vriendelijke in ieder geval haha, hier ne foto ! 

    wim helsen

    Maandagavond feestje met alle eerstejaars, zijn en paar dingen fout gegaan maar gelukkig was ik al om 23.00 in m'n bed samen met Jelte want die wijn is ne killer haha. Tijdens de nacht zijn er een paar onbekende mensen in onze kamer binnengedrongen, geen idee wie haha , herinner me er niet veel van mr was echt wel kwaad geworden haha. De ochtend voelde Kathleen zich niet zo goed en was ze de hele dag gewoon kapot. hier een groepsfoto met my girls in centrum brussel

    groep

    Deze trip was echt de max, close met de meisjes geworden en nu zijn we dus van plan om nr CH te komen na ons jury moment. AHhhh kzie ze graag :) 

    Momenteel zit ik in de zetel , pauze van project bouwconstructie. we moeten verticale snedes van vloeren tekenen, het helpt in ieder geval om te oefenen voor examen bouwkundig tekenen haha. Ellen heeft al twee keer opnieuw moeten beginnen en somehow krijgen we dan altijd de slappe lach en zeggen we dat ons leven gewoon een miserie is. In de Delhaize ons ook al rotgelachen omdat Ellen tegen mensen aanbotste met mijn 5 euro dure vloer voor mn maquette en ik maar freaken. 

    Mama papa en broer komen dinsdag naar Belgie om hier te blijven tot na de kerstfeesten. Morgen begin ik te studeren voor mn exames. Nieuwjaarsavond doe ik waarschijnlijk met Gina Laura en Brenna in Luzern. Kijk er naar uit, heb gina al veel te lang moeten missen. 

    Straks komt Bavo en houden we een mini kerstfeestje en gaan we eens pudding proberen maken. Khoor mama al zeggen dat ik er snel in moet blijven roeren en dat het anders zou aanbranden. 

    Haa Max films dat je zeker eens moet gaan zien; Inglourious basterds. Ja misschien laat maar somehow blijft die film gewoon door mijn hoofd spoken. Vind die echt wel kei goed. Ben ook up met astrid en shari gaan zien in 3D en is ook echt kei goed, heel leuke humor. 

    Vorige donderdag was kerstfeestje in Mechelen van richting interieurvormgeving maar ben niet kunnen gaan , was ziek spijtig genoeg. Naart tschijnt hebben ze een meisje om 00.00 al weggevoerd met de ambulance en stond de politie er om te zeggen dat er geen sterke drank meer mocht worden gegeven. 


    Kben nu door :) ciaoohhhh  en allen succes met de exames :)

     

    19-12-2009 om 20:12 geschreven door Charlotte D.K  


    24-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    heya iedereen!


    Alles goed? Hier gaat alles goed. Ben wel druk bezig met mijn plan dat ik moet klaarhebben voor morgen namiddag voor het vak bouwkundig tekenen. 

    Het liedje hieronder was Meet me halfway van Black Eyed Peas.

    Vandaag is er niet veel aan de hand hier want ben al een paar uur bezig met die oefening. Voel me wel nuttig :D haha! 

    Vanavond ga ik iets drinken met Shari en misschien erna nog uitgaan maar daar ben ik eigelijk niet zeker van. Vorige week was eigelijk echt TE veel en tijdens het weekend ben ik dan gewoon kapot. Dus dit weekend plan ik gewoon om naar Gent te gaan donderdag en erna nog terug te komen om in Leuven uit te gaan. Vrijdag tegen de vroege avond vertrek ik naar Ch. 
    Vrijdag ga ik uit met mn Broer naar Indochine waarschijnlijk. Hij neemt een paar vrienden en ik probeer er een paar mee te vragen die nog in CH zitten. Ik kijk er naar uit, altijd fijn om thuis te zijn

    moet wel zien dat ik die berg afwas gedaan krijg. Het is al meer dan een week niet gedaan hahaha. Heel mn kot is echt mooi opgeruimd en gezellig maar mn keuken is eigelijk een RAMP. 

    Ok moet terug beginnen ! 


    Mn pantoffels aandoen want het is koud haha 

    xxxa

    24-11-2009 om 17:36 geschreven door Charlotte D.K  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Meet me halfway van Black Eyed Peas.

    I can't go any further then this
    I want you so badly, it's my biggest wish

    Cool, 
    I spent my time just thinkin thinkin thinkin bout you
    Every single day yes, I'm really missin' missin' you
    And all those things we use to use to use to do
    Hey girl, what's up, it use to used to be just me and you
    I spent my time just thinkin thinkin thinkin bout you
    Every single day, yes I'm really missin missin you
    And all those things we use to use to use to do
    Hey girl what's up, yo what's up, what's up, what's up

    Can you meet me halfway, right at the boarderline
    That's where I'm gonna wait, for you
    I'll be lookin out, night n'day
    Took my heart to the limit, and this is where I'll stay
    I can't go any further then this
    I want you so bad it's my only wish

    Girl, I travel round the world and even sail the seven seas
    Across the universe I go to other galaxies
    Just tell me where to go, just tell me where you wanna to meet
    I navigate myself myself to take me where you be
    Cause girl I want, I, I, I want you right now
    I travel uptown (town) I travel downtown
    Wanna to have you around (round) like every single day
    I love you alway... way
    (I'll meet you halfway 

    Can you meet me half way) 
    Right at the boarderline
    That's where I'm gonna wait, for you
    I'll be lookin out, night n'day
    Took my heart to the limit, and this is where I'll stay
    I can't go any further then this
    I want you so bad it's my only wish
    I can't go any further then this
    I want you so bad it's my only wish

    Let's walk the bridge, to the other side
    Just you and I (just you and I)
    I will fly, fly the skies, for you and I (for you and I)
    I will try, until I die, for you and I, for you and I, for for for you and I, 
    For for for you and I, for for you and I, for you and I

    Can you meet me half way 
    Can you meet me half way 
    Can you meet me half way 
    Can you meet me half way 

    Meet me half way, right at the boarderline
    That's where I'm gonna wait, for you
    I'll be lookin out, night n'day
    Took my heart to the limit, and this is where I'll stay
    I can't go any further then this
    I want you so bad it's my only wish
    I can't go any further then this
    I want you so bad it's my only wish

    24-11-2009 om 12:00 geschreven door Charlotte D.K  


    22-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's van de week

    Hej Hej ! 


    Hier zijn de foto's die ik beloofd had. 

    Vicky (volgt ook IV). Donderdag leren kennen

    vicky et moi  

    Daphne en Fabien.

    dansen

    Dit is wel een grappige foto :D het begin van de avond 

    up

    Nu moet ik nog een van Kathleen en haar ... vriendje (?) lol Ah hier

    two


    Dit is het voor vandaag, nu mn kot opruimen :) xx


     

    22-11-2009 om 17:56 geschreven door Charlotte D.K  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    kwou hier net nog een paar foto s van donderdag avond opzetten maar dat doe ik waarschijnlijk vanavond pas omdat dit een computer is waar ik niet echt mee overweg kan Stoer

     

     

    22-11-2009 om 13:52 geschreven door Charlotte D.K  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.drama and such

    Heyaaaa

     

    hier een lijstje van dingen die ik de laatste paar dagen heb geleerd (over mezelf) en die me toch nog even zullen bijblijven

     

    Ik heb geleerd dat

    -ik jongens niet snel meer zal vertrouwen

    -viagra per toeval is ontdekt

    -meer voor mezelf moet opkomen

    -beter een echte bitch ben/wordt

    -ik egoistisch mag zijn

    -ik schatten van vriendinnen heb

    -ik misschien toch maar lesbisch ga worden (hahaha)

    -er belangrijkere dingen zijn dan looks

    -ik mn gezinnetje toch wel mis, zo ver van hier

    -zo kwaad kan worden en niet eens besef wat ik aan het doen of zeggen ben.Een kantje dat ik niet kende

    -ik enorm kan genieten van de zon

    -ik doe wat ik graag doe

    -ik enorm koppig kan zijn als ik denk dat ik gelijk heb

    -mensen die je niet echt goed kennen je toch enorm graag kunnen zien (ik heb een boeket met rozen gekregen van iemand die ik niet echt goed ken, namen ga ik hier niet noemen)

     

     

    Kwas eens aant denken: als je alles op een lijstje zet op het einde van de dag; zie je dat je eigelijk wel veel leert op een dag.

    Het is ook eens tijd dat ik opnieuw in mn dagboek begin te schrijven.

    Ben nu bij tante mimi , straks eten we spinazie met kabeljauw en pureeee.

    Herinner me nu toen ik met mama in een restaurant zat dat er een jonge ober aan een engelsman vroeg; so would you like some fries with that? or some puree? ( spreek uit als pjureej ). We konden niet meer van het lachen.

    Straks naar huis want heb nog werk voor school te doen. Waarom is er niet veel te vinden over meubels in de oudheid en middeleeuwen?

    Even lijstje maken van dingen die ik nog moet doen; kunnen jullie meegenieten

    -kot opruimen

    -foto s maken van mn kot

    -2 schetsen maken

    -grondplan tekenen draft van mn kot

    HA nu is het duidelijk.

    Ik ben nu door; ga nog even mn tante helpen met het eten klaar te maken. Kussen en knuffels

     

     

     

    22-11-2009 om 13:48 geschreven door Charlotte D.K  


    16-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.heartless

    Hmm favoriet liedje momenteel 


    Heartless Lyrics

    In the night I hear 'em talk,
    The coldest story ever told,
    Somewhere far along this road
    He lost his soul
    To a woman so heartless...
    How could you be so heartless... oh
    How could you be so heartless?

    How could you be so,
    Cold as the winter wind when it breeze yo
    Just remember that you talking to me yo
    You need to watch the way you talking to me you know
    I mean after all the things that we been through
    I mean after all the things we got into
    And yo I know of some things that you ain't told me
    And yo I did some things but that's the old me
    And now you wanna get me back
    And you gon' show me
    So you walk around like you don't know me
    You got a new friend
    Well I got homies
    But in the end it's still so lonely

    In the night I hear 'em talk,
    The coldest story ever told,
    Somewhere far along this road
    He lost his soul
    To a woman so heartless...
    How could you be so heartless... oh
    How could you be so heartless?


    How could you be so Dr. Evil
    You're bringing out a side of me that I don't know
    I decided we weren't gonna speak so why we up 3 a.m. on the phone
    Why does she be so mad at me for, homie I don't know she's hot and cold
    I won't stop, won't mess my groove up cause I already know how this thing goes,
    You run and tell your friends that you're leavin' me
    They say that they don't see what you see in me
    You wait a couple months then you gon' see,
    You'll never find nobody better than me

    In the night I hear 'em talk,
    The coldest story ever told,
    Somewhere far along this road
    He lost his soul
    To a woman so heartless...
    How could you be so heartless... oh
    How could you be so heartless?


    Talkin', talkin', talkin', talk,
    Baby lets just knock it off
    They don't know what we been through
    They don't know 'bout me and you
    So I got something new to see
    And you just gon' keep hatin' me
    And we just gon' be enemies
    I know you can't believe
    I could just leave it wrong
    and you can't make it right
    Im gon' take off tonight
    Into the night...

    In the night I hear 'em talk,
    The coldest story ever told,
    Somewhere far along this road
    He lost his soul
    To a woman so heartless...
    How could you be so heartless... oh
    How could you be so heartless?

    16-11-2009 om 21:13 geschreven door Charlotte D.K  


    15-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.What goes around comes around

    Bonjouuur tout le monde, goedemorgen! 

    Haaa een zondag ochtend, het regent een beetje. Tis nog een beetje donker. Echt een echte zondag ochtend. Weer om binnen te blijven en te werken voor school. 

    Vanavond is het het verjaardagsfeestje in HDR van Astrid. Ik kijk er al naar uit. Voor morgen in interieurvormgeving moesten we foto's van onze kamer meenemen en afmetingen meebrengen. Maar m'n kot is wel redelijk groot eigelijk (studio). Misschien moet ik m'n kamer van in Zwitserland dan maar nemen? ik weet dat we nu ons eigen kamer mogen inrichten. Whii!!! Moet ik dus nog even over denken wat ik ga kiezen. 

    Voor de rest alles goed hier. Ben donderdag ook nog weggeweest, Lokomotion in Leuven. Dan koop je een ticket van 5 euro en daarme mag je dan in bepaalde zalen in Leuven binnen om te feesten. Kathleen en Daphne waren mee. We zijn uiteindelijk maar even in Musicafe gegaan en nr der Machine. Daarna zijn we allen gesplitst en ben ik nog naar de pausbar gegaan. Er was niet veel volk meer maar de sfeer was gewoon keigoed. 

    Woensdag hebk mn haar weeral eens laten knippen en kleure he he he. Ben nu superblond. Ik zal hier eens een foto opzetten , maar ik denk niet dat je het verschil echt hard kan zien, met die camera werkt het niet altijd goed. 

    hair

    oh lol hier nog als ge u nie zo goe voelt, nen cheer up van MIJ  ! !!

    life's one big party

    life is one big party ! ha ha ha

    Hier nog een foto van toen ik in Zug ben gaan paardrijden. Er was een professionele fotografe die deze foto's heeft genomen. Check it out! 

    clovalier

    clovalier 2

    clovalier 3

    voila voila. Hier ook nog een foto van Daphne en ik donderdag avond. 

    daphne et moi


    Ik ben vandaag vroeg opgestaan om aan mn tekening van bouwkundig tekenen verde te werken. Moeilijk vak en k'doe het echt niet zo graag. Dinsdag namiddag ga ik wel naar de extra les om die tekening perfect af te krijgen. Dinsdag moetk die afgeven. 

    Goh er zijn zoveel dingen waar ik nu zou over willen praten maar ik denk dat ze een beetje te persoonlijk zijn om hier op een openbare blog te zetten dus nu houd ik ze nog even voor mezelf. 


    In ieder geval , have a nice sunday :) :) 



     

    15-11-2009 om 10:06 geschreven door Charlotte D.K  


    12-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.I hate thiefs

    Helohhhaaa!!


    Ik ben terug!! En AMAI drama drama drama ! 


    Dinsdag was ik uitgegaan en mn zak was gestolen :( Helemaal niet goed geslapen natuurlijk , helemaal over mn toeren. Ik haat wnnr mensen zoiets doen :( Er zat echt veeeeel in. Dingen die me echt 'dierbaar' zijn eigelijk. Woensdag stuurde er een jongen me wel gelukkig een e-mail op facebook om te zeggen dat hij mn zak had gevonden en hij was die gaan afgeven bij de politie. (DANKU !)

    Ben die vandaag dus gaan afhalen (woensdag feestdag) maar er bleef niets van over. Alles weg. 

    portefeuille, camera, sleutels, heel make up-tasje, sjaal, kredietkaart , parfums zijn allemaal weg :( . Heb wel nog mn pas terug gekregen en ook mn kaarten die allemaal in mn portefeuille zaten. Ugh ik snap niet waarom mensen zoiets doen. 


    Ben vandaag dus een zakje gaan kopen  om rond me te doen als ik uitga. Ben ook al terug make up gaan halen en mn kredietkaart krijg ik woensdag terug aan. Voor de rest alles goed met me hoor! 


    Vorige maandag ontwerp gaan voorstellen en khad wel beter verwacht omdat ik er wel veel tijd in had gestoken, maar de volhouder wint en volgende keer zalt nog beter zijn! Woensdag heel de dag lekker bij Astrid gezeten , gegeten en film gekeken. We waren zo moe van dinsdag! het was echt een hectische avond. Woensdag avond wel om kwart voor acht in mn bed gekropen en niet meer wakker geworden tot kwart voor zeven deze ochtend! 

    Ben nu door, ga mn kot wat opruimen en was insteken  


    xxxx

    12-11-2009 om 21:41 geschreven door Charlotte D.K  


    06-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    haai! 


    Ben net terug van paardrijden. Werner (mn 'leeraar' ) heeft me zn paard gegeven om mee te rijden. Enfin ik moest erop zitten doen hij longeerde en oefeningen deed in stap draf galop. Links hand aan rechtervoet enzo, benen omhoog, stijgbeugels op zn kortste en rechtstaan. PIJNLIJK ! Daarna ben ik nog een uur en half met Andalina en haar paarden gaan wandelen. Er was wel toevallig een professionele fotografe en die heeft foto's genomen, daar benk nu eigelijk op aant wachten dat ze die doorstuurt :) whii ! 

    Lucy (collega van papa) is hier dan nog komen eten. Was echt heel gezellig, leuk gepraat. Morgen niet te laat opstaan om aan mn maquette te werken en foto's te laten afprinten. Tegen morgen namiddag moet alles klaar zijn. heb met Laura om drie uur in zug afgesproken. 

    Kga nu wel slapen , ben echt kappoootttt! 
    Hier nog snel een (wazige) foto van Werner op zn nieuwe aanwinst :) Slaapwel iedereen !!!!  

    werner und pferd

    06-11-2009 om 23:03 geschreven door Charlotte D.K  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    OEI  !!! 

     

    HERFSTVAKANTIE BEDOEL IK ! GEEN KERST VAKANTIE ! :D 

    06-11-2009 om 12:19 geschreven door Charlotte D.K  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Such a long long time

    hej daar! 


    Haa K'weet het , al lang lang lang niets meer van me laten weten. De vorige weken zijn zo druk geweest en heb nooit echt zin gehad om te schrijven. Sorry daarvoor, maar ik ben terug van weggeweest :)

    Momenteel ben ik nu in CH, heb namelijk kerstvakantie. Heb Laura en Gina opnieuw kunnen zien whii, Hier een foto en dan kan je ook ineens nr mijn nieuwe aanwinst kijken, DE NERDBRIL <3 aah que je l'aime ! 

    Gina et moi

    Hier nog een foto van Gina en Laura samen 

    laura et gina

    Twas gezellig om nog eens te praten. Gina kwam net even van Lugano en Laura kwam van Zurich.

    De laatste weken zijn echt wel de max geweest in Leuven. Kga nu vooral uit met twee goede vriendinnen namelijk Astrid en Shari, fotoke !!!

    shari et moi

    En dan nog foto van astrid hier 

    astrid et moi

    Altijd plezier met deze twee :)


    Voor de rest heb ik echt veel werk voor school. Mr kben blij datk een balans heb gevonden tussen plezier en werken. 

    Pauline is ondertussen ook eens op bezoek geweest in Leuven. We zijn uiteindelijk niet uitgegaan (niet van onze gewoonte haha) mr zijn op tijd gaan slapen en hebben een groot ontbijt gehad. Hier nog een foto van pauline en ik 

    pauline et moi plus waffle

    Ze is zot van die fruitwafel ( IK OOK ) , die je spijtig genoeg niet in CH kunt krijgen. 

    Gina is ook eens op bezoek gekomen in Brussel. Ze moest daar zijn voor school , fieldtrip. Ze zijn ook naar Luxemburg , Hamburg, Geneve en Parijs gegaan. Foto van Gina en ik a bruxelles

    gina markt e

    Ze is ook met me mee naar Leuven gekomen was er gek van ! Ze wou misschien wel daar komen studeren! Zou de max zijn. Kmis haar. Gelukkig plannen Laura en Gina om eens nr Leuven te komen voor een weekendje ofzo (ahja doet me er aan denken dat ik de data moet doorsturen). 

    Ben ook gaan paardrijden gisteren ! Was al echt heeel lang geleden (jaar ofzo) en nu ben ik gewoon IN PAIN ! maaaaaaan ik kan niet meer, ken je dat gevoel dat je te lang op een fiets hebt gezeten ? mn spieren doen gwn enorm veel pijn! Maar hier een foto dus :D 

    horsies

    Straks ga ik terug en het gaat drie keer zoveel pijn doen! AUW! 

    Ben de laatste dagen ook goed bezig met mn ontwerp. Maandag moeten we voorstellen aan de jury. Ik heb de twee woorden SCHUILEN en HIPPIECULTUUR gekregen, hier foto van mn ontwerp, zie je de invloeden? 

    ontwerp

    Hmm de zon en het strand, daar heb ik nu wel zin in! 

    Voor de rest van de week heb ik nog vele dingen gepland. Straks gaan paardrijden , 1 les en dan waarschijnlijk ook wandelen met de paarden van een vriendin. Morgen Lunch met een vriendin, dan Laura zien in Zug en erna avond eten bij Pascal! Zondag vertrek ik spijtig genoeg al :( Niet leuk om zo alleen thuis te komen. 


    Aaahhh hah er was nog iets waar ik gisteren weeral aan moest denken. Hoeveel mensen dat ik al heb geholpen met het openbaar vervoer. 

    Toen ik naar Lier nr mn oma en opa ging zat er een meisje tegenover me. Ze had headphones in en zat altijd maar met haar ogen toe te wiebelen , van voor naar achter. Ik had mn headphones ook in. Bij een bepaalde halte nam ze die af en bewoog haar mond ( figure dat ik wel mijn headphones in had). Bij de tweede keer had ik het wel door dat het tegen mij was dat ze was aant spreken. Ze was blind en ze moest naar Leuven. Ze zei dat ze uiteindelijk op spoort dertien moest zijn. Aangekomen in Leuven stapten we uit te trein en keek ik rond , maar spoor 13 bleek niet te bestaan. Uitendelijk kwam er een man met een fluo geel vestje aan om haar naar de bus te brengen. 

    Op de weg van Brussel naar Leuven (toen ik van Gina kwam ) zag ik een jongen naast me zitten die een valies bij had waar ZRH op stond. Kvroeg hem in mijn beste SCHWIITSE DUUTSCH ; Ah bisch von Zuri? 
    -uhm no uhm I ... i'm from south africa actually! Bleek dat deze jongen van zuid amerika naar Maastrisch moest gaan om daar stage van 34 dagen te volgen voor zijn dokteropleiding. Hij moest OOK naar Leuven.Dewald ( wat ne naam ) was helemaal van streek en had geen idee hoe het hier werkte want ze hadden hem al drie keer de verkeerde weg gewezen (ocharme haha). Hij verstond ook geen vlaams of frans. In Leuven hebk hem dan op de trein gezet. Kheb hem nu als facebook vriend. als ik ooit in zuid afrika terecht kom ging hij mij daar eens de weg tonen :)

    Gisteren stond ik te wachten voor bus nummer 5 (naar walchwil) Bij elke bus die ervoor aankwam was er een mevrouw die me vroeg welke nummer die bus had. Zij was ook blind.

    Pf ik zou het er moeilijk mee hebben om rond te dolen int stad als ik blind zou zijn. Dan vroeg ik mezelf ok af: Liever blind of liever doof (als je nu eens zou 'kunnen/mogen/moeten' kiezen). Denk er maar eens over na! 

    Kga me nu aankleden ( in slow motion weliswaar) om te gaan rijden. Als ik een lange tijd niets van me laat weten wil dat zeggen dat ik gewoon TE STIJF ben om te bewegen en JA ik plan dat dat tenminste 5 dagen gaat duren voor ik niets meer voel :D

    Groetjes !  

     

    06-11-2009 om 12:16 geschreven door Charlotte D.K  


    18-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Hey Hey amigos


    *zucht* sorry dat het weeral eens zo lang geleden is dat ik iets heb laten weten, deze week is gewoon hectisch geweest. Druk met school (AMAI) en mama was hier (HOERA).

    Kmis ze nu al. Was echt de max om gewoon eventjes alles los te kunnen laten, wetende dat het kot in orde is als je thuis komt, dat er eten is etc etc. Ook samen boodschappen doen was super. Ik kon gewoon nemen wat ik wou, mama is daar zo enorm lief in. Nu staan mijn kasten vol met eten en drinken en kvoel me echt meer op mijn gemak nu  dat alles in orde is. Ook kleine dingetjes zijn nu in orde, zoals het feit dat ik bijvoorbeeld nog een kattekop en schoolgerief moest hebben enzo. Wat een week :)

    Ben gisteren avond naar Brussel gegaan om Gina te bezoeken. Ze weende toen ze me terug zag! Het was even geleden. Dan zijn we samen iets gaan drinken en erna naar een bierkelder gegaan en heb wat vrienden van haar leren kennen. Uiteindelijk is Brussel echt nog mooi, die kanten had ik nog nooit gezien (gare central). 

    Deze ochtend terug vertrokken en op de trein een geneeskunde student leren kennen uit zuid afrika. Hij was helemaal overstuur want ze hadden hem de verkeerde treinen doorgegeven en hij moest uiteindelijk in Maastricht geraken. In Leuven moest hij afstappen en daar heb ik hem dan geholpen en op de trein naar Luik gezet. Die was zo dankbaar! Ik met een goed gevoel terug naar huis gefietst. De kleine dingen zijn echt wel de beste en most precious. 


    Zo, moet nu nog wel werken voor school want Gina komt vanavond en dan komt het er natuurlijk niet meer van he :D 


    Kus

    18-10-2009 om 14:14 geschreven door Charlotte D.K  


    09-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Friday nights

    Heya! 


    Haaa Weeral een weekje ten einde. Heel de week enthousiast nr de lessen gegaan, begin er echt gelukkig van te worden, weeral die routine (ook al is om half zeven opstaan niet echt mijn ding) maar ik voel in ieder geval dat het een positieve invloed op mijn state of mind heeft. Kvoel me snel alleen en dat helpt echt, ik heb iets om me aan vast te houden en naar uit te kijken. 

    Gisteren uitgegaan met Jelte, Ellen, Kathleen, Margot en Daphne. Was een leuke avond, Kathleen was echt wel ... energiek. Niks speciaals happened, gewoon nice night out. Jelte is hier nog lang gebleven tot in de namiddag, hebben photobooth gedaan, kzet er straks eentje op. 

    Pauline heeft met net gestuurd dat ze op weg naar Brussel is met de trein. Ze woont nu in Parijs en is een van mijn betere vriendinnen. Kzou zeggen dat zij degene is die me eigelijk het beste kent. Vorig jaar hebk haar echt gemist. We gaan normaal lekker uitgaan vanavond, maar als ze te moe is (is gisteren tot 6 uitgegaan), blijven we misschien gewoon op kot en kijken we wel een film of doen we girl time. Make up, maskers, kleren, foto's enzo :D the usual stufff. 

    Morgenavond vertrek ik naar oma en opa in Lier. 

    Ben nu door, douche nemen en iets eten, zit al de hele dag in pj's tv te kijken. MUST CHANGE! :D 


     

    09-10-2009 om 21:03 geschreven door Charlotte D.K  


    06-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hall

    Bonjour! 

    Ahaaa ik heb net tv aangesloten gekregen! HET WERKT! 

    Vandaag vol motivatie om half zeven opgestaan maar toen ik aankwam , bleek het dat we helemaal geen les hadden, de prof was er niet. Zijn dan maar even in de refter gn zitten en toen ben ik terug naar huis vertrokken. Nu zit ik gezellig in mijn zeteltje met de computer op mijn schoot en met mijn tv tegenover me. 

    Ah het is echt weer om wat te werken he? Gisteren hebk toch nog alles gedaan gekregen wat ik moest doen. Was vandaag van plan om Zumba te gaan doen met Kathleen maar nu blijkt het dat het niet doorgaat, ook omdat die leerkracht er niet is. Dan was ik van plan te gaan zwemmen maar ik weet niet of dat een goed idee is omdat ik soms nog pijn aan mijn longen heb en dit weekend sinusitis heb gehad :D Better play safe

    Straks witloof met hesp van tante mimi opeten hmm

    Pauline, vriendin van zurich, komt vrijdag naar Leuven om uit te gaan! Zaterdag vertrek ik dan nr mijn grootouders waar ik ons mama zal zien. YESSS!! Het ziet er allemaal zo goed uit. Ben goed gezind! 

    Met Hans gaat ook alles goed. aaahhh <3 

    Tot volgende keerxxx

    06-10-2009 om 13:06 geschreven door Charlotte D.K  


    04-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog geen rust

    Goodnight y'all! 


    Aah een zondag avond, echt een van mijn minst favoriete momenten en vooral deze, 4 okt 09. Zoals je al wist ben ik de helft van de week zwaar ziek geweest. Ik heb mijn theorie nu niet eens kunnen herhalen. Dit weekend voelde ik me echt nog heel zwak, ben moe met het kleinste ding dat ik doe. Heb veel rust nodig dus. 

    Vandaag zijn tante mimi en peter luc me komen bezoeken! What a delight! Ze waren eerst inkopen voor me gaan doen voor school maar ook groenten en fruit en t. Mimi had zelfs verse soep voor me gemaakt. Preisoep, hmm mijn favoriet. K'weet dat ze dit leest dus : DANKUWEL TANTE MIMI VOOR HET LEKKERE ETEN EN DE GOEDE ZORGEN! EN PETER LUC NATUURLIJK OOK 

    Was gisteren nog naar Hans z'n kot gereden om wat te helpen met het schilderen van zijn muren. Veel is er niet van gekomen, ik kon niet stoppen met niezen en ik was gewoon ook zo moe! Mijn oogjes vielen gewoon toe haha. Rond een uur of elf naar huis gefietst maar stiekem nog langs een frituur om een kleine friet mayo met een cheeseburger en een ice tea op te pikken. Had die avond nog niet gegeten, het deed echt DEUGD! Midnight snacks hmmm. 

    Heb dus vandaag heel de ochtend mijn kot opgeruimd en was ingestoken. Wat rot als je mama er niet meer is om je hiermee te helpen. Of om je gewoon al te kunnen aanmoedigen en het begrip te tonen dat een huishouden echt niet zo makkelijk is om in orde te houden. (kmis je mam). Deze middag witloof met kaas en hesp en puree gegeten. Was ook al zo lekker he! Toen zijn Tmimi en Pluc in Leuven wat gaan rondwandelen terwijl ik aan mijn balkjes verder werkte. Een minitieus werkje, frustratiet tot en met als ik eens uitschuif met de cutter. 

    Heb vandaag ook eens iets uitgeprint dat een beetje lijkt op mijn weekplan.

    Maandag: Les tot kwart voor vier en om half zeven spaghetti eten bij een paar vrienden
    Dinsdag: Les tot kwart voor 1 en Zumba (lach me niet uit haha) in Mechelen met een vriendin
    Woensdag: Les tot zes en zwemmen met een vriendin in Leuven
    Donderdag: Les tot zes en wraps eten bij een vriendin in Leuven

    Ik probeer mijn weken wat op te vullen , anders voel ik me nogal snel alleen. Natuurlijk hoort er herhaling tussen he, maar dat kan ik niet precies timen. Volgend weekend ga ik naar Oma en Opa in Lier logeren en daar heb ik echt de mogelijkheid om me eens op mijn theorie te gooien. Geen last van computers enzo. Kzou eigelijk eens moeten meten hoe lang per dag ik op mijn computer zit. Das niet niks hoor. Shame on me. Toen het www even was uitgevallen, voelde ik me gewoon niet mezelf meer. En als ik nu terugkijk en mezelf vraag: Wat heeft www je vandaag bijgebracht/was het echt necessary om het te hebben ? Dan is het antwoord: Niet echt veel en neen. Eigelijk doen we toch zoveel onnuttige dingen op www. Www toch! Terwijl we misschien in die tijd beter nr een of andere vriendin bellen. Of die rekening eens betalen. Of eens met de dieren gaan wandelen. Of whatever. Ik was daarstraks nog aan het denken dat mensen vroeger echt wel enorm dicht bij elkaar moesten zijn he (niet in de zin van proxemics maar hun relationship). Er was geen tv, soms geen radio, geen internet, geen fototoestel. Alleen maar ganzenbord spelletjes. Hahaha.

    Misschien ga ik het toch eens proberen , een dagje zonder electronics. Dat probeer ik snachts te doen (mn gsm staat eigelijk altijd aan snachts, je weet maar nooit: een vriend in nood, noodgeval, overstroming what not etc) maar soms zet ik die gewoon af omdat ik het nog altijd een delight vind om INEENS een paar sms'jes binnen te krijgen. Of als ik op een spannende sms zit te wachten, durf ik dat ook eens te doen, anders merk ik dat ik er letterlijk om de negen seconden naar zit te staren en denken : allez wanneer komt ie nu ? 

    Ja ZO afhankelijk ben ik dus wel van mijn gsm. T'is ook zo'n grote (soort blackberry) van Nokia, kan je echt kei goed op tijpen. Het gevaar is dan wel weer dat je er snel complete BS bijzet (wat bij mij nogal vaaaak voorkomt). Vive de gratis sms'jes. 
    Maar ik durf mijn gsm niet voor een hele dag af te zetten. Beeld je in als er nu iets heel ergs is gebeurt? (Lol van AL die dagen dat ik hem aan heb staan is het rustig en ineens WHAM slaat het noodlot toe). Ik heb gewoon te veel schrik om iets te 'missen', 'rater en francais'.  In Goedele stond er nog dat een groot deel van de jongeren zich eenzaam/uitgesloten voelt wnnr die heel de dag geen sms'je heeft gekregen. Ik denk eerlijk gezegd wel dat ik daar deel van uitmaak. Nu niet uitgesloten maar ik denk soms: hmm waarom denk ik zo vaak aan die bepaalde mensen maar zij niet aan mij? (ik stuur nogal randomly random sms'jes naar random mensen: Bijvoorbeeld wanneer ik aan een grappig moment terug denk, durf ik dat wel eens aan die persoon in kwestie te laten weten, kan die ook meelachen)

    Nu ga ik wel slapen want ik heb mijn rust nodig en morgen naars school. Hoop dat ik me ok voel en door de dag geraak. Tot de volgende, amigos en chicas! xx dodo

     afsluiter: Leuke foto van Hans en ik op zijn kot tijdens de schilderpartijhans et moi

     

     

    04-10-2009 om 22:57 geschreven door Charlotte D.K  


    02-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sinusitis

    Heloo! 


    Ik lig doodziek in bed en dacht dat het eens tijd was dat ik even op mijn blog ging schrijven. Gisteren ben ik naar de dokter gegaan en die heeft me verteld dat ik sinusitis heb :( moet nu een kuur van 15 dagen volgen. Kwas woensdag uitgegaan en ik voelde me donderdag ochtend gewoon zoals een wrak. Kdacht dat dit was door de vermoeidheid maar toen ik opstond kreeg ik rillingen over mn lichaam en voelde mijn lichaam gewoon ubergevoelig aan ( je kent het wel, het grieperig gevoel) In de namiddag wou ik naar de les gaan maar het ging gewoon niet. Ben dan maar naar de dokter gegaan. Hans heeft me echt heel goed verzorgd en hij is zelfs mee gekomen. Sinusitis zei de dokter :( Bleehhhh. Donderdag avond was gewoon de hel. Ineens had ik het koud, dan terug te warm en 39 graden koorts. Ik bleef gewoon slapen, onuitputtelijk! :D Ik herinner me ook niet veel van wat er gisteren is gebeurd. Deze nacht wel goed geslapen, pilletjes genomen. 
    Lig nu al heel de dag in mijn bed, ben gewoon zo moe! Maar ok genoeg over mijn ziek zijn :D
    Heb spijtig genoeg een groot deel van mijn tweede week gemist :(

    Lessen zijn echt heel interessant. We moeten wel veel taakjes doen en werkjes afmaken thuis maar dat doe ik eigelijk wel graag. Kvoel me echt op mijn plaats hier. Jaj !

    Maandag ben ik uitgegaan met Kathleen en Jelte. Ik denk dat dit een van mijn beste nachten in Leuven ooit was! We hadden ook wel genoeg op eigelijk. Net genoeg, happy drunk! :D Ik kon maar niet stoppen met lachen. En Kathleen trouwens ook niet. Eigelijk zou men de grappige momenten ergens moeten opschrijven ( wat ik doe met Hans zijn fails en die van mij ook natuurlijk ) want elke keer dat je er nog eens aan denkt, lach je nog eens.

    Zo was ik donderdag dus uit met Astrid en Shari en we waren allen op het pausplein buiten. Shari en Astrid stonden bij me en ineens kwam Hans aan mijn arm trekken en zei : kom eens mee, KOOOOM zeg ik uuu ! En Shari vliegt ineens tussen ons: JOENGE DIE HEEFT WEL EEN LIEF HE ! Astrid: Shari, gij kieken (sint niklaas accent), das wel HANS he! Shari: Ah . Oei. Ja. Aangename kennismaking! Shari heeft een redelijk klein gestalte maar is nogal actief en dat maakte het ook wel grappig dat ze ineens tussen ons beide vloog.
    Nu, dit zijn zo van die dingen waar je bij moet zijn en de personen moet kennen om ermee te kunnen lachen. Waarschijnlijk vind je dit niet grappig haha maarjaaaa :D 

    Oh met dat ziek zijn heb ik een paar sites leren kennen. Useless, dat wel maar er zitten een paar dingen tussen waar ik wel blij van wordt

    www.mylifeisaverage.com 
    Check maar eens :)


    Ik ga nu terug in mijn nest kruipen.Slaapwel en tot de volgende!  

    02-10-2009 om 20:05 geschreven door Charlotte D.K  


    27-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Druk

    Heeej daar!

    Sorry dat het al eventjes geleden is dat ik nog iets heb gepost, maar mijn internet was hier uitgevallen! Maar nu ben ik dus terug. Morgen begint een nieuwe week. Vorige week was vermoeiend. Ben twee dagen ziek geweest maar ook het aanpassen en om half zeven opstaan elke morgen is niet makkelijk. Ik probeer dus wel zo vroeg mogelijk te gaan slapen. Van uitgaan zal er tijdens de week dus niet veel sprake niet meer zijn. Woensdag en donderdag dus ziek geweest. 

    Vrijdag naar de les gegaan, meubelgeschiedenis en ergonomie. Ben blij dat het interessante vakken zijn, dat maakt het opstaan op die laatste dag toch een beetje makkelijker. 

    Vrijdag namiddag hadden we geen les dus was ik nog even in mijn zetel in slaap gevallen. Om vier uur ben ik wakker geworden en had ineens een coup de depression, laten we maar zeggen. Ik hoorde mensen naar huis gaan met hun roller valiesjes en hier zat ik dan , klaar om dit weekend hier helemaal alleen te blijven! Zo ver wou ik het echt niet laten komen. Uiteindelijk zijn Lotte en Sam me nog komen bezoeken en heeft Lotte me drie liter soep gegeven! Lekker! We zijn naar de mexicaan gaan eten. ZOVEEL had ik nog niet vaak gegeten. Het was heel lekker en twas echt gezellig. Tis een tof koppel

    Normaal ging ik dan met Zoe naar een rnb feestje maar dat is er niet van gekomen omdat Zoe uitendelijk helemaal alleen thuis zat en niemand haar naar het station kon brengen. Ben dan maar met Lotte en Sam vlug gegaan tot half drie. Was wel leuk en de eerste keer dat ik eens met mijn nichtje ging feesten. Ben blij in slaap gevallen, dat ik mijn avond vooral niet heb verdaan met op msn en facebook te zitten ( want dat kan makkelijk gebeuren als ik me dan verveel of alleen voel)

    Zaterdag niet te laat opgestaan, afgewassen en opgeruimd. Heb al mijn lessen nog eens bekeken en herhaald. Dat plan ik om dus elk weekend te doen, anders is het echt onmogelijk om het allemaal bij te houden! Nu moet ik nog wel beeldmateriaal zoeken en wat schetsen maken, maar zou normaal niet te lang mogen duren. 

    Zaterdag met Hans zijn gezin gaan eten in Meise. Was heel gezellig, ze vierden de verjaardag van zijn mama. Lekker gegeten en leuk gepraat. Deze ochtend wel te lang geslapen en dat voel ik dus nu wel, Ben al heel de dag gewoon lui en niet enthousiast. Ik ga wel eens in gang mogen schieten om dat werk hier af te maken :D Dat ga ik dus nu doen. 

    Ik hoop dat ik nog genoeg op mijn blog kan zetten want ik voel echt dat dit een druk jaar gaat worden, maar ik doe mijn best ;)

    Groetjes en dikke kus aan Mama en papa ( als ze dit lezen )

    27-09-2009 om 19:48 geschreven door Charlotte D.K  


    23-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ziek

    Heey Lezers! 


    Comment cava? Met mij gaat het momenteel niet zo super, want kben ziek :( Gelukkig niet de mexican flu haha, maar wel verkouden, neus verstopt, hoofdpijn, oorpijn, keelpijn , precies een hoofd met een diameter van een halve meter. Je kent het wel he! Vandaag thuis blijven en heeel veeel slapen, dat ben ik van plan. 


    Ben gisteren een nieuwe printer gaan kopen! Eentje van Canon in Fnac, voor 50 Euro! Ik kan er echt leuke foto's mee afprinten. Eigelijk heb ik die nodig om in mijn sketchboekje te plakken. Eerst wou ik nog zo een oldfashion fototoestel kopen, zo waar de foto's gewoon 'uitrollen', maar dat is naart tschijnt echt heel duur (vooral de rolletjes dan) Maar de foto's hebben toch wel iets vind ik. Maar dan dacht ik dat ik zelf op mijn Mac mijn foto's kan bewerken, dus dit is de goedkoopste oplossing. Zo kan ik ook eens een word document afprinten of een paar bladeren scannen. Ik ben er blij mee en fier op mezelf dat ik het helemaal alleen heb kunnen ineensteken :D hahaha! Normaal durf ik de handleiding wel eens over te slaan maar dat wou ik deze keer niet laten gebeuren. 

    Ben ook nog materiaal in de Velpia op de Naamsestraat gaan kopen. Die doen nu uitverkoop, alles aan min 25 procent! Moeten we dus van profiteren. 

    Mijn eerste paar dagen in Mechelen zijn echt de max! We hebben leuke vakken, heel interessant. Echt mijn ding. Kvoel me meer op mijn plaats. Ben blij dat ik het nu zo wat 'gevonden' heb. 

    OOOOOH en zondag voor de eerste keer gereden met de auto! Hans zijn zus, Eva, moest ook leren rijden en dan zijn we met drie op een parking gaan staan. Eigelijk ging het redelijk goed hoor! Ik kan al tot in derde! Haha gelukkig zijn met het kleine he =D 


    Nu ga ik in mijn nest kruipen , ben echt moe, maar vanavond ben ik terug en zet ik er nog eens een goed artikel op, over een controversial thema :) Tot dan !!! Nog een goede dag toegewenst 

    zurich back ground by alexis

     

    Bijlagen:
    '+ value +'   

    23-09-2009 om 10:26 geschreven door Charlotte D.K  


    18-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Halooha!!!

     

    Ben er weeral eens voor gegaan en heb mijn haren nog maar eens laten knippen ! Tis nu gewoon DE MAX , ben er echt heel blij mee! Een toffe verandering. Het is al lang geleden dat ik uit de kapper stapte en niet blij was met mijn nieuwe coupe. 

    Vanavond ga ik nr een RnB feestje met een vriendin die ik heb leren kennen in Mechelen. Haa heb zin om goed te shaken!!!! Het is al een tijdje geleden. 

    Ha hier , een paar foto's van mijn new hair. NICE he Stoer

     

    har

    jo

    18-09-2009 om 21:02 geschreven door Charlotte D.K  



    Always look at the bright sii-iide of life (tu tum dumdie tumdidum)


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs