Inhoud blog
  • Zondag 22 aug
  • Vrijdag 20 aug - Zaterdag 21 aug
  • Woensdag 18 aug - Donderdag 19 aug
  • Maandag 16 aug - Dinsdag 17 aug
  • Zondag 15 aug
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    WildLife @ South Africa

    12-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Woensdag 11 aug
    Hoi,

    ik begin het gewend te raken hier. De dag begon rustig vandaag. Tot het ineens bleek dat er een nieuw iemand ging komen. En dat een jongen bleek te zijn. Zijn naam is Ly en Silke dacht dat het een meisje was met gevolg dat we vlug vlug van kamer moesten wisselen. Allez, Holly is gewoon bij ons komen liggen en Ly ligt in de andere kamer van het Volunteerhouse. Wel gezellig zo met z'n vieren. En Holly is een monkeymam, wat dus wilt zeggen dat er nu een klein aapjes bij ons in de kamer slaapt en 's morgens wel eens rondspringt :) Zijn naam is Yumpie en hij is ongeveer 6 maanden. En nu is Ly er dus bijgekomen. Hij zal hier maar een week blijven want hij bezoekt meerdere vrijwilligers projecten om dan een soort reclamefilmpje te maken. Dus ik kom mss nog wel op tv in Engeland ;) Maar vooral is hij aan het werken aan een website om alle vrijwilligers projecten hier te bundelen. Zodat je niet via een organisatie hoeft te gaan en veel te veel geld betaald... Ik heb zo'n 800 euro aan WEP betaald! The bastards! Dit is dus een erg goed project en ik ben erg benieuwd naar de uitkomst, die er pas over een paar maanden zal zijn helaas. Dus ik zeg het, organisatie zijn af te raden. Voor mensen die er ook over denken om te gaan. De reden dat ze het project pas prijs gaven nadat ik de helft had betaald was omdat je anders de mensen zelf kan contacteren en dus ineens het geld aan hen betalen en daarmee niet te veel. Ach ja, dat weten we dan ook al weer. Volgende keer beter.

    Greetz en love to all,
    Charlie x

    12-08-2010 om 19:56 geschreven door Charlie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dinsdag 10 aug
    Heyey,

    Vanmorgen een beetje stress om terug in mijn cage te gaan. Maar het viel goed mee. De andere kennen me ondertussen wel en enkel Upstaart moet ik in het oog houden. Red me wel. Vandaag viel me ook ineens op dat de zon in de andere richting draait! Logisch maar het viel me ineens op ;) Dat doet echt vreemd aan eigenlijk. Voor de rest was het een dag als anders denk ik. Nu ik deze blog schrijf is het al donderdag dus ik weet het niet meer goed, ik ben bijna geüpdate :)

    C x

    12-08-2010 om 19:43 geschreven door Charlie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maandag 09 aug
    Hello,

    Overdag niet veel gedaan. Het was een feestdag vandaag. Vrouwendag of zoiets. Gelijk ne zondag dus en daarmee chillie. 's Avonds was wel minder. Ik kreeg van Upstaart een beet vanavond in mijn gezicht. Het is niet erg, gewoon twee puntjes maar het was wel verschietachtig. De avond daarentegen was wel heel leuk want we hebben de Lion King gekeken. En The Lion King kijken in Afrika heeft toch wel iets speciaals. Eind goed al goed dus.

    Charlie x

    12-08-2010 om 19:36 geschreven door Charlie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zondag 08 aug
    Hey hey,

    vandaag was het een vrij rustige dag. Buiten de tour 's morgens. Ze, degene die hier dus voor Field Guide studeren of hier vast werken, geven rondleidingen aan bezoekers. Ik moest vandaag ook mee op tour omdat ik er nog geen heb meegedaan. Het was een grote vandaag, iets van een 40-50 mensen. Het was vrij interessant hoewel ik niet altijd alles exact kan verstaan in het Engels. Voor de rest van de dag hebben we niet veel gedaan. Op zondag gebeurt er meestal niet veel.

    Grtz en kisses,

    Charlie x

    12-08-2010 om 13:46 geschreven door Charlie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zaterdag 07 aug
    Hoi,

    vandaag was een trieste dag want we moesten afscheid nemen van Fede en Sophie Sad Ook was er een noodgeval met een gevonden babyaapje in een ander park hier zo'n 2 uur vandaan rijden. Ik en Aghate waren bereid om dat transport te financieren en waardoor we dus mee mochten rijden om de kleine te gaan op halen. Ik keek er naar uit want in dat park hebben ze ook Baboons en babyBaboons. En daar hadden we ook even bij kunnen komen. Maar helaas al na een half uurtje rijden kregen we telefoon dat het kleintje was gestorven. En reden we terug naar Bambelela. Onderweg zijn we wel even bij The Crocodile Farm gestopt om daar een tour te doen. We kregen een kwartier uitleg over de krokodillen daar. Maar buiten de informatie over de krokodillen zelf sprak die plaats mij niet aan. Ze kweken de krokodillen om hun huid om er riemen van te maken. En van hun tanden hangers en stuff. Nee nee, Bambelela is veel diervriendelijker. Bij ons is het wel de bedoeling dat de dieren worden vrijgelaten eens ze in een troep zitten.
    Tegen dat we dan terug in Bambelela waren was het tijd om afscheid te nemen van Sophie en Fede... Fede komt nog terug in April om haar level 1 te halen. En Sophie, wie weet.
    En 's middags was ik dus helemaal alleen bij mijn cage. Viel goed mee, Upstaart was vrij kalm.
    's Avonds hebben we monopoly gespeeld :) Das dus overal ter wereld hetzelfde ;)

    Greetz to all,
    C x

    12-08-2010 om 13:38 geschreven door Charlie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vrijdag 06 aug
    Hey hey,

    vanmorgen was het weer spannend. Deze keer moest ik alleen in the cage. Nog steeds geen reactie van Upstaart. Hij sprong wel op mij maar voor de rest geen last gehad. De andere apen zijn nog wat bang van mij. Ze moeten mij nog wat leren kennen. Ik heb 8 apen in mijn hok. Waaronder dus Upstaart, het alfamannetje, Christina, het alfavrouwtje denk ik, ze is zwanger. Dus ik durf niet echt bij haar in de buurt te komen omdat Upstaart haar verdedigd. Ze is slechtziend, ze ziet bijna niets. Dan is er Dobu, ook een mannetje, geen idee wat er met hem scheelt. Dan is er een klein aapje met één arm en één been. En toch komt dat kleintje bijzonder goed vooruit en springt en klimt dat van boven naar beneden :o En de andere kan ik nog niet echt herkennen en ken ik de naam ook niet van. Het is trouwens fascinerend hoe ze hier al die namen kunnen onthouden van iedere aap en ze ook allemaal herkennen! :o Allez, alleen degenen die hier langer zijn kunnen dat. Wij komen maar aan enkele namen toe.
    's Avonds hebben we een kampvuur gemaakt. In een speciale plek daarvoor want alles is hier kurkdroog natuurlijk er is in geen weken regen gevallen. Het was heel gezellig. Het was vanwege Nicolette's verjaardag, die werd 19 en omdat het Sophie en Fede's laatste avond was. Kei spijtig! :( Met een beetje wijn en muziek werd het nog leuker. Tot Rodney tegen 22u kwam klagen. Hij had wel gelijk we waren wat te veel kabaal aan het maken ;) Anyway een geslaagde avond. En ondertussen moet ik onze Rudy ook gelijk geven, onze kamer waar enkel meisjes slapen is vuil en rommelig. Dus meisjes kunnen even rommelig zijn als kerels :p

    Greetz en hugs to all,
    xx

    10-08-2010 om 13:52 geschreven door Charlie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Donderdag 05 aug
    Hoihoi,

    vandaag was D-day. Ik moest in Kindergarden en in Handicap Camp. Die laatste ga ik overnemen van Sophie die zaterdag vertrekt. 's Morgens moest ik gewoon mee kijken hoe Sophie ze voederde en stuff. Daarna moest ik met Nicolette into Kindergarden. Ging goed, de babytjes waren braaf. Maar naart schijnt zijn ze dat meestal als je met twee mensen in een hok bent. Iedereen heeft per dag een uur dat hij/zij moet doorbrengen in de Kindergarden. Dan moet je een papfles klaarmaken en die meebrengen om ze drinken te geven. Ik ga Sophie's uur overnemen van 12u.
    's Middags moest ik dan de Handicaps gaan voederen, met Sophie weliswaar. Viel goed mee. Ik had op voorhand genoeg uitleg gekregen over Upstaart, het alfamannetje. Die zou wel eens kunnen bijten. Dat is niet agressief bedoelt maar hij wil iedereen die in het hok komt domineren. Anyway, vandaag was hij te veel bezig met zijn eten om mij op te merken. Er is één klein aapje dat wel zelf kan eten maar door iedereen gedomineerd wordt en daarmee dat we hem zelf een eten geven. Ik moest twee bananen platen en hem stukje voor stukje voederen. Was wel leuk, schattig aapje. 
    Later vandaag moest ik wel nog eens in Kindergarden en toen had ik minder chance, apenbeet twee. Btw, zo erg zijn die beten meestal niet hoor. Je komt er in ieder geval niet onderuit. Dat is specifiek aan Vervets, die communiceren door te bijten.
    Voila en dat was  het voor vandaag.

    Grtz to all,
    Charlie x

    10-08-2010 om 13:40 geschreven door Charlie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Woensdag 04 aug
    Helio,

    vandaag heb ik mee fruit en groenten gesneden 's morgens. Daarna moest ik met Fede gaan praten die ondertussen in de Kindergarden zat om te aapjes duidelijk te maken that I'm not that bad. Tijdens lunch hebben we ff bij het zwembad gelegen. De temperaturen waren goed vandaag, het was warm. Niet veel meer te vertellen.

    Grtz,
    Cha x

    10-08-2010 om 13:28 geschreven door Charlie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)

    Archief per week
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs