ik ga gisteren en vandaag samennemen omdat het geen echte drukke dagen waren.
17/09/2012 Gisteren hadden we drama met Mikkel. We moesten naar de zaal waar we ook de voorstelling zullen doen. Het eerste half uur van de les hebben we alle stoelen aan de kant gezet en ons podium gebouwd. Het ziet er al geweldig uit en het decor is er nog niet. Dat gaan we ergens deze week zelf maken. Daarna was het tijd voor de opwarming. We moesten doen alsof een onzichtbare draad ons voortrok aan een bepaald lichaamsdeel. Het was geen zicht xD Voor de rest van de les hebben we geoefend en om de zoveel tijd kon je je performance voor Mikkel brengen zodat hij nog iets kan veranderen en verbeteren.
In de namiddag ben ik naar Ballerup geweest om nog eens te kijken voor stoffen maar ik denk dat er leukere stoffen gaan zijn in Noorwegen, dat zegt Aryn toch. Dus ga ik er geen meer kopen tenzij het heel goedkoop is. 's Avonds heb ik rijst met kippenschnitzel en groenten gegeten.
18/09/2012 Deze keer ben ik eens niet naar de morning assembly geweest. Dat gaf me iets meer tijd om rustig te ontbijten en naar de zaal te gaan. Vandaag hadden we een heel coole opwarming. Om te beginnen sloot persoon A zijn ogen en persoon B neemt persoon A bij de hand en loopt zo door de zaal. Je geeft aan met je hand als de persoon omlaag of omhoog moet gaan bijvoorbeeld op de trap. Na een aantal minuten wisselen A en B van rol. Daarna houdt je elkaar alleen nog maar vast met het topje van je wijsvinger tegen elkaar gedrukt. De persoon die zijn ogen gesloten houdt moet dus duwen tegen de wijsvinger van de andere om te kunnen volgen. Dat was echt wel eng om te doen!!! En als laatste opdracht moest de persoon die zijn ogen sloot de andere persoon volgen door een geluid te volgen dat die persoon maakt. Bijvoorbeeld: als ik klapte in mijn handen, dan wist de andere persoon waar hij/zij naar toe moest. De rest van de les was het weer het oefenen en tonen voor Mikkel van ons poppenspel.
Op dit moment moet ik de vleugels nog maken van de zwaan. Maar ik ben zeker dat ik volledig ga klaar zijn deze week.
Deze avond heb ik nasi goreng gegeten. Morgen hebben we Elizabeth en ik ben eens benieuwd wat dat gaat geven.
Groetjes en tot morgen!!!
18-09-2012 om 00:00
geschreven door Charissa
20-09-2012
Dag 33 + 34
Hallokes
de voorbije twee dagen hadden zoveel gemeen dat ik ze ook maar samen zet.
19/09/2012 Gisteren hebben we de hele les in de workshop gezeten. Dat betekent: werken aan de zwaan. De zwaan is bijna af hoor want vandaag heeft zij alles behalve de snavel. Ik heb het maar een 'zij' gemaakt omdat ik dat meer bij haar vindt passen xD Voor de rest hebben we die dag niet zo veel gedaan. Ik ben nog eventjes in de muzieklokalen piano en gitaar gaan spelen. Ik kan ondertussen al alle liedjes van onze liedjesbundel uit school die ik mee had op de piano en 2 deuntjes op de gitaar. Ik vrees dat het niet veel meer gaat worden doordat het moeilijk is om andere tabs en partituren te vinden en met de computer voor je is dat niet zo makkelijk hé.
Die avond heb ik gewokte groenten met gekookte aardappelen en worst gegeten. Ik ben benieuwd of alles op zal geraken. Anders moet ik nog iets bedenken om alles in te steken.
20/09/2012 Vandaag hebben we totaal iets anders gedaan. We werden ook weer verwacht in de workshop maar niet om aan onze poppen te werken. We hebben namelijk de achtergrond en voorgrond gemaakt voor ons decor. Ook op de twee torens (die een deel van ons podium vormen) moesten we decor hebben. Ik heb samen met Bonnie iets gemaakt voor de linkertoren die ik nodig heb. Ik ga met mijn zwaan in een snoepboom terecht komen en dat wordt het dus: een snoepboom. Normaal gezien is een groot deel vandaag al klaar. Maar de boom zelf en de snoepjes zullen voor in het weekend zijn omdat de rest eerst moet drogen.
Deze avond heb ik samen met Aryn spaghetti gegeten om alles op te krijgen. Maar nu heb ik alle spaghetti van Aryn gekregen dus nu zal ik dat toch moeten meenemen naar Oslo xD
Zo dat was het weer voor gisteren en vandaag.
Groetjes en tot morgen!!!
20-09-2012 om 00:00
geschreven door Charissa
23-09-2012
Dag 35 + 36 + 37
Hoykes iedereen
de voorbije drie dagen heb ik zoveel mogelijk museums proberen te doen om volgende week wat vrij te hebben.
21/09/2012 Vrijdag hadden we eerst les van Mikkel. Dat hield in dat we op het podium konden oefenen. Het was weer een doorschuifsysteem waardoor we onze voorstelling enkel 40 minuten hebben kunnen oefenen op het podium. Voor de rest moest je ergens anders oefenen of kon je even pauzeren. Elke keer als je bij Mikkel komt vindt hij het een beetje beter, maar hij blijft dingen vinden om te verbeteren of om logischer te maken. Maar goed dat we maandag een hele dag kunnen oefenen. Namiddag ben ik naar het "museum of Copenhagen' geweest samen met Aryn. Het was niet zo heel interessant maar sommige stukken wel. Er was bijvoorbeeld een stuk over rock en roll muziek en over uitvindingen sinds de jaren '50. Achteraf zijn we ook nog wat winkeltjes ingegaan en dan zijn we terug naar 'thuis' gegaan. Toen we terug waren, leek het mij een goed idee om eens in de keuken te gaan kijken want ik wist dat Peter die avond zou koken voor iedereen en het was de eerste keer dat hij kookte voor zoveel personen. Maar goed dat ik binnenkwam want ze zaten in de knoei met de gehaktballen en ze hadden niet meer zoveel tijd. Maria en ik hebben ons toen bezig gehouden met het gehakt en de gehaktballen te maken terwijl Peter de rijst en de currysaus aan het maken was. Uiteindelijk is het gelukt maar eigenlijk had Peter gewoon een heel slecht recept voor gehaktballen dus de volgende keer gebruikt hij het mijne (of beter gezegd: mama haar recept xD). Natuurlijk zijn we die avond ook naar de studentenbar geweest. We hebben onze namen op de muur gezet en er foto's van getrokken.
22/09/2012 Gisteren heb ik weer eens goed uitgeslapen. In de namiddag ben ik met Carles, de Spaanse jongen, naar de botanische tuin geweest. Nu waren het cactushuis, het orchideeënhuisje en de grote koepel wel open. Het leverde heel mooie foto's op. Voor de rest heb ik zaterdag niet zo veel gedaan. Het was een rustig luierdagje voor iedereen.
's Avonds heb ik kippenschnitzel gemaakt met 'frietjes' en groenten. Elke dag verlang ik weer wat meer naar echte frietjes.
23/09/2012 Vandaag ben ik met Carles naar het "NY Carlsberg glyptotek art museum' geweest. Sommige beelden waren echt hilarisch :D We hebben ons goed geamuseerd met gekke foto's te trekken en er waren ook een aantal mooie schilderijen. Wanneer we klaar waren, zijn we met Maria naar de stad geweest om wat ideeën op te doen voor souvenirs. Maar daar kom ik woensdag ofzo nog wel voor terug.
Deze avond heb ik spekpatatjes gemaakt omdat dat makkelijk was om klaar te maken. Ik ga goed op tijd slapen vandaag want morgen zijn de zogezegde generale repetities want dinsdag is het al zover: The puppet performances voor kinderen en studenten!