Halloooooo!!!
Iedereen mag hier (liefst) een leuk berichtje
achterlaten voor mij en Nora!
Beoordeel dit blog
project ICT-WISKUNDE
14-05-2009
Willen jullie nog een oefening?
Vorig jaar zijn op het spaghettifestijn 420 mensen komen eten. In totaal was hiervoor 31,5 kilo pasta nodig. Dit jaar hebben er 560 mensen gereserveerd om te komen eten. Hoeveel pasta zullen we dit jaar moeten aankopen?
Om een gezonde cocktail te maken heb je 2 delen ananassap nodig op 5 delen sinaasappelsap. In een jeugdhuis koopt men 80 liter sinaasappelsap. Hoeveel annanassap (x) is er nog nodig???
-Rechte houding met een rechte rug,het hoofd recht boven de wervelkolom en een blik naar voren of een beetje naar beneden gericht. -Zover mogelijk naar achter gaan zitten op de stoel. -De rug goed opstrekken. -Oren boven de schouders. -Schouders laag en naar achteren. -Ellebogen ondersteuning geven.
Voor wikunde zijn we begonnen met evenredigheden Ik vind dat een beetje saai We kennen nu al recht evenredig, omgekeerd evenredig en niet evenredig. Nu zijn we HEEL geleered!!!