brecht capon


Over mijzelf
Ik ben Birger Vanduyfhuys, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Bicky.
Ik ben een man en woon in Roeselare (België, West Vlaanderen) en mijn beroep is vertegenwoordiger.
Ik ben geboren op 17/02/1977 en ben nu dus 48 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: voetbal, actief als scheidsrechter bij kbvb en rlv, jeugdtrainer U13 K.V.C. Wingene.
Gastenboek
  • update?
  • hoi
  • Hallo! :-)
  • voetbalmania
  • een jeugdtalent

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Binnenkort wedstrijdfoto's van
    Brecht op de verschillende
    wedstrijdverslagen.
    Under Construction
    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • gertjan de mets
  • yves lenaerts
  • Startpagina !
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Blog als favoriet !
    Capon Brecht
    polyvalente talentvolle Belgische voetballer
    04-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Club speelt vanavond nieuw stadion van KVK Ieper in om 19 uur. Brecht in selectie

    Club Brugge speelt vanavond vriendschappelijk in Ieper om 19.00 uur. Eén dag voor de Vlaamse regering de knoop moet doorhakken in het stadiondossier van Club Brugge, speelt blauw-zwart zelf het fonkelnieuwe stadion van KVK Ieper in tijdens een galawedstrijd. Symbolischer kan nauwelijks.

    Het nieuwe stadion van KVK Ieper (J. Picanollaan nr. 1 te Ieper) zal bijzonder goed gevuld zijn vanavond. Alle zitplaatsen in de hoofdtribune zijn de deur uit. Na het afsluiten van de voorverkoop blijven nog 1500 tickets voor staanplaatsen beschikbaar, die vanavond aan de loketten te koop worden aangeboden. Prijs: 10 euro. 

    Club trekt met alle beschikbare A-kernspelers naar Ieper, aangevuld met de beloften Cédric Guiro, Guillaume Clinckemaillie en Sven De Rechter. Van de A-kern ontbreken de internationals Stijnen, Sonck, Klukowski, Vargas, Akpala en Chavez en de geblesseerden Vermeulen, Daerden en Van Heerden. 

    De selectie: De Vlieger, Lenaerts, De Mets, Ciman, Simaeys, Alcaraz, Guiro, Evens, Clement, Van Ruyskensvelde, Jeffrey, Geraerts, Blondel, Leko, Dirar, Meeus, Clinckemaillie, Djokic, Capon en De Rechter.

    04-09-2008 om 18:16 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Brecht spoelt niet selectie voor A kern door met 2 doelpunten.

    De beloften wonnen hun thuismatch in Aalter tegen Tubeke met 3-0. Verdediger Dwayne Dildick kopte Club na twintig minuten op voorsprong en in het zicht van de rust scoorde Brecht Capon (foto) nog twee keer. Na de pauze kreeg blauw-zwart een resem kansen via Capon, Jeffrey, Clinckemaillie en Diansangu, maar scoren lukte niet meer.

    Coach Nicky Keirsmaekers kon met Yves Lenaerts, Jared Jeffrey, Roy Meeus en Brecht Capon rekenen op vier spelers uit de A-kern. Capon stond samen in de spits met Clinckemaillie en in het middenveld bevolkten Jeffrey en Meeus de flanken. Net als tegen Zulte Waregem stonden Van Acker en Jonckheere centraal in het middenveld en ook de verdediging was met Heymans, Guiro, Dildick en De Loof identiek aan die van maandag.

    Tubeke vatte de wedstrijd erg defensief aan, maar na twintig minuten vond Club al een gaatje in de bezoekende muur. Michiel Jonckheere schilderde een hoekschop op het hoofd van Dwayne Dildick en de verdediger kopte de openingstreffer binnen. Tien minuten voor de rust stond het al 2-0: Jared Jeffrey stak de bal knap binnendoor en Brecht Capon plaatste het leer naast de bezoekende goalie in doel. Op slag van rust werd het zelfs 3-0: rechtsachter Jasper Heymans verstuurde een diepe pass naar Capon en de aanvaller schoot de bal overhoeks binnen.

    Na de pauze bleven de Bruggelingen de wedstrijd controleren en vielen er nog enkele goede kansen te noteren. Zowel Capon als Jeffrey stootten op de keeper en een schot van Clinckemaillie werd in extremis van de lijn gekeerd. In de slotfase konden ook Diansangu en opnieuw Capon net niet scoren, waardoor de 3-0 op het bord bleef. De volgende competitiematch, op bezoek bij Dender, is pas op vrijdag 12 september. (SF)

    Club: Lenaerts – Heymans, Guiro, Dildick, De Loof – Jeffrey (71’ De Rechter), Van Acker (65’ Dijck), Jonckheere, Meeus – Capon, Clinckemaillie (60’ Diansangu).
    Doelpunten: 21’ Dildick (1-0), 36’ Capon (2-0), 44’ Capon (3-0).

    29-08-2008 om 16:01 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Brecht opgeroepen voor de Kwalificatiewedstrijd voor Beloften (- 21)

    Slovakije - België
    van vrijdag 5 september 2008, om 18.00 uur te Senec

    België - Cyprus van dinsdag 9 september 2008, om 19.00 u. te Mons

    GESELECTEERDE SPELERS

    BUYSENS Ludovic

                 13.03.86

                 R.A.E.C. Mons         

    BUYSSE Bart

                 16.10.86

                 S.V. Zulte-Waregem 

    CAPON Brecht

                 22.04.88

                 Club Brugge K.V.     

    COLPAERT Steve

                 13.09.86

                 S.V. Zulte-Waregem

    CORDARO Alessandro

                 02.05.86

                 R.A.E.C. Mons         

    CORSTJENS Wouter

                 13.02.87

                 K.V.C. Westerlo       

    GOREUX Réginal

                 31.12.87

                 R. Standard de Liège          

    JACOBS Steven

                 06.06.87

                 FC V. Dender EH    

    KUMS Sven

                 26.02.88

                 K.V. Kortrijk  

    LAMAH Roland

                 31.12.87

                 Le Mans UC 72        

    LEGEAR Jonathan

                 13.04.87

                 R.S.C. Anderlecht    

    MOIA Massimo

                 09.03.87

                 K.A.A. Gent   

    ROSSINI Giuseppe

                 23.08.86

                 YR KV Mechelen

    STEPPE Kenny

                 14.11.88

                 Germinal Beerschot Antwerpen

    VAN GYSEGHEM Daan

                 02.03.88

                 R. Excelsior Mouscron        

    VANDELANNOITE Jason

                 06.11.86

                 Association FC Tubize        

    VERHULST Davino

                 25.11.87

                 K. Racing Club Genk           

    VERMEULEN Jorn

                 16.04.87

                 Club Brugge K.V.     

    WUYTENS Stijn

                 08.10.89

                 PSV Eindhoven        

    YULU-MATONDO Jeanvion

                 05.01.86

                 Roda J.C.      



    bron: website kbvb

    28-08-2008 om 18:19 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Selectie voor Tubeke-Club zonder Brecht.

    Jacky Mathijssen heeft zijn selectie bekendgemaakt voor de eerste competitiewedstrijd van Club Brugge in het nieuwe seizoen, morgen vrijdagavond op AFC Tubeke. Karel Geraerts zit een gele schorsingsdag uit die hij nog meedraagt van de voorbije competitie. Ook Capon, Jeffrey, Meeus, Van Ruyskensvelde, Lenaerts en het revaliderende duo Daerden-van Heerden zijn niet opgeroepen.

    De 18 geselecteerden: Stijn Stijnen, Geert De Vlieger, Laurent Ciman, Jeroen Simaeys, Antolin Alcaraz, Bernt Evens, Michael Klukowski, Gertjan De Mets, Jorn Vermeulen, Philippe Clement, Jonathan Blondel, Ivan Leko, Nabil Dirar, Ronald Vargas, Dusan Djokic, Wesley Sonck, Joseph Akpala en Daniel Chavez.

    bron: clubbrugge.be

    28-08-2008 om 18:04 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht opgeroepen voor invallersmatch tegen Tubeke

    De beloften spelen vanavond om 19u30 in Aalter tegen AFC Tubize. Vier spelers uit de A-kern krijgen speelgelegenheid: Yves Lenaerts, Jared Jeffrey (foto), Roy Meeus en Brecht Capon. Tjendo De Cuyper zit nog met de nationale ploeg U17 in Polen, terwijl Thomas Suy, Michaël Coene en Masis Voskanian ontbreken wegens blessure. Kristof D'Haene en Steven Van Hecke spelen dit weekend met de U19. (SF)

    De selectie: Vandenbossche, Heymans, Dildick, Van Acker, Guiro, De Loof, Diansangu, Dijck, Vandenheede, Jonckheere, De Rechter, Clinckemaillie, Capon, Jeffrey, Lenaerts en Meeus.



    bron: website clubbrugge

    28-08-2008 om 18:02 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    16-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Fel verjongd Club verliest nipt in Turkije. Brecht speelt niet mee door lichte blessure.

    Eén week vóór de seizoensopener tegen Zulte-Waregem boekte een fel verjongd Club Brugge vanavond een 1-0 nederlaag tegen het Turkse Trabzonspor. In een kolkend Olympisch Stadion gevuld met 40.000 uitzinnige Turken klom Club op de 60e minuut via Guiro (foto) op voorsprong. Om onduidelijke redenen werd het doelpunt afgekeurd. Kort daarop brak de Brugse veer. Umut Buyut kopte een voorzet van Yattara (ex-Antwerp) binnen. De partij kende nog een chaotisch einde toen in blessuretijd honderden Turken het veld innamen.

    Verslag: Hans NOYELLE

    Trabzonspor, de nummer 6 van de Turkse competitie, tracteerde zijn vele fans in de buurt van Istanbul met een galamatch tegen Club Brugge. Het Olympisch Stadion van Istanbul, decor van de meest recente CL finale, was met 40.000 luidruchtige Turkse supporters gevuld.

    In de eerste helft werden weinig kansen gecreëerd. Trabzonspor met Colman (ex-GBe) en Yattara (ex-Antwerp) had veel balbezit, maar deed er weinig mee. De brilscore bij de rust was dan ook logisch.

    Na de pauze ging de match meer op en neer. Bij een Brugse corner in de 60e minuut scoorde Cedric Guiro zelfs de 0-1. Maar de referee keurde deze Brugse voorsprong onbegrijpelijk af wegens vermeend hinderen van de keeper door Akpala. Zes minuten later viel dan het onvermijdelijke doelpunt aan de overzijde. Yattara, ex-Antwerp, zette zich door en leverde de perfecte assist voor Umut Bulut die met het hoofd de 1-0 op het bord zette. In blessuretijd overspoelden honderden Turkse fans het veld. Deze pitch invasion deed het scheidsrechtersquartet wijselijk besluiten de match af te fluiten.

    Een fel verjongd Club heeft zich 90 minuten lang schitterend geweerd. Gecoacht door de ervaren spelers in de ploeg leverden de youngsters één voor één een puike verrichting in moeilijke, helse omstandigheden. Ze legden een positieve mentaliteit aan de dag, vol inzet en overgave.

    De technische staf voegt er tot slot aan toe dat voor deze oefenpot geen enkel risico werd genomen. Spelers die met kleine kwaaltjes worstelden, werd geen speelgelegenheid gegeven. Dit alles met het oog op volgend weekend.

    Samenstelling: De Vlieger; De Mets, Evens, Guiro, De Loof; Van Ruyskensvelde, Leko, Blondel (65' Jeffrey), Chavez; Akpala (78' Voskanian), Djokic


    bron: website clubbrugge

    16-08-2008 om 22:05 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    14-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Brecht in selectie voor de oefenwedstrijd tegen Trabzonspor.


    Van de 26 A-kernspelers reizen Mike Klukowski (nationale ploeg Canada), Yves Lenaerts (ziek) en Wesley Sonck (echtgenote hoogzwanger) morgen niet mee af naar Turkije voor de oefenwedstrijd tegen Trabzonspor. Naast het revaliderende duo Daerden-van Heerden zijn uiteraard ook de Olympiërs Simaeys en Ciman (zaterdag in kwartfinale tegen Italië) nog niet beschikbaar.

    De drie beloftenspelers Cédric Guiro, Niels De Loof en Masis Voskanian, die vorige week ook al mee mochten naar Griekenland, zijn nu opnieuw opgeroepen door Jacky Mathijssen.

    De delegatie, die wordt geleid door tweede ondervoorzitter Pol Jonckheere en general manager Filips Dhondt, bestaat uit 22 spelers: Stijn Stijnen, Geert De Vlieger, Gertjan De Mets, Jorn Vermeulen, Philippe Clement, Cédric Guiro, Antolin Alcaraz, Bernt Evens, Niels De Loof, Robbe Van Ruyskensvelde, Jared Jeffrey, Jonathan Blondel, Karel Geraerts, Ivan Leko, Nabil Dirar, Roy Meeus, Masis Voskanian, Ronald Vargas, Dusan Djokic, Daniel Chavez, Brecht Capon en Joseph Akpala.


    bron: website clubbrugge

    14-08-2008 om 17:25 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    11-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht valt kwartier voor tijd in

    Zaterdag 9 augustus om 18.00
    Asteras Tripolis – Club Brugge 0-0
    Toeschouwers: 3000
     



    Club Brugge heeft vanavond een puike prestatie neergezet bij het Griekse Asteras Tripolis. De jongens van Jacky Mathijssen gaven amper kansen weg in tegenstelling tot hun vorige oefenmatch. In een felbevochten oefenmatch vielen maar liefst 4 gele kaarten voor de Clubspelers. Voor Club kregen Jeffrey, Meeus, De Mets en De Vlieger een gele kaart. Mathijssen werd een kwartier voor tijd zelfs naar de tribune verwezen. Morgen keren de Clubspelers en hun trainers terug naar België.
     
    De oefenmatch werd gespeeld voor 3000 fans in de sterkste opstelling van de Grieken. De oefenmatch was ondanks de hitte (36 graden) met heel veel inzet en beleving gespeeld. Doelman Geert De Vlieger moest zich enkele keren onderscheiden om de thuisploeg van een doelpunt te onthouden. Aan de overkant kreeg Akpala nog een goede kans. Verder was er aanvallend weinig te beleven want beide verdedigende compartimenten waren heel sterk vandaag.
     
    Opstelling: De Vlieger; De Mets, Evens, Alcaraz, Klukowski; Jeffrey (55' Chavez), Clement, Geraerts (75' Leko), Meeus (75' Capon); Sonck (75' Djokic), Akpala.

    11-08-2008 om 21:44 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    08-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht speelt uur mee als middevelder tegen Griekse Thessaloniki

    Een fel vertimmerd Club Brugge ging met 4-0 onderuit tegen Aris Thessaloniki, de nummer vier van de Griekse competitie. Op 2,5 weken van de competitiestart gaf coach Mathijssen de youngsters Guiro, De Mets en Van Ruyskensvelde (foto) volop de kans om zich op het hoogste niveau te bewijzen. Pas helemaal op het einde werd het aanvallersduo Sonck-Akpala ingebracht. Die laatste scoorde nog, maar zijn doelpunt werd onterecht afgekeurd. 

    In het zwoele Thessaloniki oefende Club vanavond tegen de geel-zwarten van Aris Thessaloniki. Vorig seizoen strandde Aris op de vierde plaats in de Griekse competitie achter de grote 3 van het Griekse clubvoetbal: Olympiakos, AEK en Panathinaikos.

    Reeds in de 5e minuut kwam Club, dat aantrad in een 4-3-3 opstelling, op achterstand. Nieuweling Reguerio stelde al vlug de onuitgegeven Brugse verdediging op de proef. Via het been van de onfortuinlijke Alcaraz werd het schot van de Uruguayaan in doel gedevieerd. Amper een paar minuten later strafte Koke het Brugse defensief getalm vakkundig af en stond blauw-zwart 2-0 achter. In een zinderend stadion liep Aris nog vòòr de rust tot 3-0 uit. Opnieuw was het Koke die maximaal profiteerde van de ruimte in de achterste gelederen bij Club.

    In de tweede helft slaagde het vertimmerde Club-elftal er beter in de Grieken wat verder van het eigen doel weg te houden. Mathijssen liet nog 7 nieuwe krachten opdraven, maar ook zij konden het tij niet keren. Kort voor affluiten werd het zelfs nog 4-0. Delorte kopte de bal tegen het hoofd van de ingevallen Clement die zo in doel verdween. Akpala (foto) deed de Griekse netten in blessuretijd dan toch trillen, maar Club werd deze eerredder niet gegund. De scheids keurde de treffer onterecht af wegens buitenspel. (HN)

    Ploegopstelling:
    Stijnen - De Mets, Guiro, Alcaraz (65' Voskanian), Evens (65' De Loof) - Geraerts (65' Clement), Leko (75' Jeffrey), Van Ruyskensvelde - Capon (65' Meeus), Djokic (78' Akpala) en Chavez (78' Sonck).

    Doelpunten: 1-0 Alcaraz (own), 2-0 en 3-0 Koke, 4-0 Delorte



    08-08-2008 om 10:01 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    04-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Club wint Brugse Metten met 4-1. Brecht speelt volledige eerste helft.

    Club Brugge won de Brugse Metten na een 4-1 zege tegen het Franse Lille. Blauw-zwart kwam na een vlijmscherpe counter al vroeg op achterstand, maar de bedrijvige Nabil Dirar deed de Rijselse verdediging sterretjes zien. Clement kopte uiteindelijk kort voor rust de verdiende gelijkmaker binnen. Na de pauze, toen Lille slechts met negen man meer op het veld stond, diepte Club de score verder uit via Leko en Sonck. In de slotminuut pikte ook Joseph Akpala zijn eerste doelpunt mee.

    De enige nieuwkomers die uiteindelijk aan de aftrap verschenen, waren Evens en Dirar. Die laatste bevestigde al het goede wat hij tijdens de voorbije weken al liet zien. Met zijn techniek en snelheid was hij een voortdurende gesel voor de Rijselse verdediging. Club begon ook goed, maar werd na acht minuten koud gepakt op de counter. Middenvelder Nini stond volledig vrij op links, kapte voorbij De Mets (foto links) en liet Stijnen kansloos.

    Blauw-zwart ging daarna op zoek naar de gelijkmaker en rekende daarbij in de eerste plaats op de enorm bedrijvige Dirar. In enkele minuten tijd dwong de Marokkaan zowaar drie gele kaarten af. Op het kwartier zette hij bovendien de bal enig mooi voor tot bij Vermeulen, maar de middenvelder schoot de bal in één tijd naast.

    In de 23e minuut brachten de Clubfans een minuut lang een eerbetoon aan Sterchele. Kort daarop incasseerde Maric zijn tweede gele kaart en mochten de Fransen met tien man verder spelen. Op het halfuur kreeg ook Club echter een dreun te verwerken, want Dirar moest met een lichte blessure naar de kant. Roy Meeus was zijn logische vervanger.

    In het slotkwartier van de eerste helft bleven de Bruggelingen op zoek gaan naar de gelijkmaker. Eerst kreeg Brecht Capon een unieke kans, maar de aanvaller aarzelde te lang. Ook Alcaraz kon na een hoekschop van Ivan Leko net niet scoren, maar kort voor de rust viel dan toch de verdiende gelijkmaker. Opnieuw Leko schilderde een corner op het hoofd van de volledige vrijstaande Clement en de kapitein kopte de bal staalhard binnen.

    Na de pauze mocht Joseph Akpala zijn debuut maken voor het thuispubliek en de Nigeriaan liet zich al na tien minuten opmerken. Na een scrimmage kopte de aanvaller richting doel, maar de bal werd door Taravel met de hand van de lijn geveegd. Scheidsrechter Pots stuurde de Fransman van het veld en Ivan Leko (foto rechts) schoot de strafschop genadeloos voorbij N’Djock.

    Twintig minuten voor tijd mochten ook Jeffrey en Vargas invallen en de Venezolaan gaf al onmiddellijk zijn visitekaartje af: vanuit stand schoot hij de bal met links rakelings over doel. Ondanks het feit dat Lille slechts met negen spelers op het veld stond, was het uiteindelijk wachten tot een klein kwartier voor tijd vooraleer het derde Brugse doelpunt viel. Opnieuw Leko schilderde de bal op het hoofd van Wesley Sonck en de Ninovieter kopte het leer al vallend in doel.

    Nadien verwaterde de partij letterlijk én figuurlijk. Club combineerde wel vlot, maar echt grote kansen vielen er niet meer te noteren. In de slotminuut was het uiteindelijk Joseph Akpala die zijn eerste doelpunt scoorde. Jared Jeffrey bracht de bal goed voor doel en de Nigeriaan werkte de bal acrobatisch via de onderkant van de lat over de doellijn (foto links). (SF)

    Club: Stijnen (46’ De Vlieger) – De Mets, Alcaraz (46’ Akpala), Evens, Klukowski – Vermeulen, Clement, Leko, Dirar (29’ Meeus) – Capon (46’ Sonck), Chavez.
    Doelpunten: 8’ Nini (0-1), 42’ Clement (1-1), 56’ Leko (2-1, penalty), 78’ Sonck (3-1), 90’ Akpala (4-1).

    Fotoreportage >>

    04-08-2008 om 09:52 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    31-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht scoort in oefenwedstrijd tegen Diksmuide.

    Club Brugge won de oefenwedstrijd in Oostduinkerke tegen vierdeklasser Diksmuide met 0-2. Brecht Capon (foto) werd na een kwartier neergehaald in de zestien meter en zette de strafschop zelf om. Blauw-zwart, dat met een fel verjongd team aantrad, kreeg nadien wel kansen, maar de afwerking bleef achterwege. Het was wachten tot dik tien minuten voor tijd vooraleer de ingevallen Wesley Sonck voor een tweede doelpunt zorgde.

    Jacky Mathijssen bracht in Oostduinkerke een enorm jong elftal aan de aftrap. Zo kreeg Yves Lenaerts de verdedigers De Mets, Guiro, Dildick en De Loof voor zich. Ook het middenveld bestond met Vermeulen, Van Ruyskensvelde en Meeus uit spelers die vorig seizoen bijna alle wedstrijden bij de beloften afhaspelden. Voorin tenslotte kreeg centrumspits Akpala het gezelschap van Capon en Chavez.

    Het was vooral Brecht Capon die tijdens de eerste helft de hoofdrol opeiste. Zijn eerste twee pogingen verdwenen over doel, maar bij de derde poging was het dan toch raak. De aanvaller werd op het kwartier foutief gestuit in de zestien meter en zette de strafschop zelf om.

    Aan de overkant werd het ook even warm toen De Mets te kort terugspeelde op Lenaerts, maar de pogingen van Diksmuide werden tot twee keer toe gered. Aan het einde van de eerste helft was het opnieuw Capon die kwam dreigen, maar zijn afstandsschot werd door de Diksmuidse goalie gepareerd. De goed gevolgde Joseph Akpala (foto) kwam bovendien net te laat om de rebound binnen te duwen.

    Na de pauze nam Roy Meeus, die aan een sterke voorbereiding bezig is, stilaan de hoofdrol van Capon over. Eerst kopte Chavez een voorzet van de Limburger naast en even later kon ook Vermeulen na een hoekschop van Meeus net niet scoren. De linkspoot bediende ook nog Capon, maar die besloot in de armen van de doelman. Aan de overkant kon Diksmuide dreigen met een kopbal, maar het leer verdween over de kooi van Lenaerts.

    Het was uiteindelijk wachten tot goed tien minuten voor tijd vooraleer Club een tweede keer kon scoren. Verdediger Cedric Guiro rukte goed op en bereikte met een knappe dieptepass de ingevallen Wesley Sonck, die de bal laag binnenschoot. In de slotminuten scoorde de Ninovieter ei zo na zijn tweede doelpunt, maar de doelman van Diksmuide had nog een ultieme beenreflex in petto. (MDK/SF)

    Club: Lenaerts – De Mets, Guiro, Dildick, De Loof – Vermeulen, Van Ruyskensvelde (63’ Jeffrey), Meeus – Capon, Akpala (63’ Sonck), Chavez.
    Doelpunten: 14’ Capon (strafschop, 0-1), 78’ Sonck (0-2).

    Fotoreportage >>

    bron: website clubbrugge

    31-07-2008 om 10:38 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht speelt kwartier mee in verloren oefenwedstrijd tegen Duitse tweedeklasser Duisburg

    Club verloor in Duitsland voor een tweede maal in de voorbereiding. Het ging bij het pas gedegradeerde MSV Duisburg nipt verliezen met 1-0.  In een weinig boeiende partij had Club in de tweede helft een numerieke meerderheid na de rode kaart van de pas ingevallen Tiago, na een fout op Vermeulen. Maar toch was het Wagner die tien minuten voor affluiten het lot van de Brugse bezoekers bezegelde.

    Voor afreis naar Duitsland had Jacky Mathijssen alvast het nodige puzzelwerk want net als vorig seizoen moest Club uitpakken met een bijna onuitgegeven elftal. Naast de langdurig geblesseerden Van Heerden en Daerden, kon de Limburger ook niet rekenen op zijn verdedigers Alcaraz, Ciman en Simaeys. Laatstgenoemden vertrekken heel binnenkort naar de Olympische Spelen in Peking terwijl de Paraguyaan verstek moest geven wegens overbelasting. Uit voorzorg werden Cedric Guiro en Niels De Loof aan de kern toegevoegd. Uiteindelijk zou het duo Clement-Evens (foto) centraal in het hart van de defensie uitgespeeld worden.

    Ook Blondel (heup) en Vargas (lies) waren nog niet fit genoeg om deze Duitse trip aan te vatten. Zij mogen pas dinsdag terug bij de groep aanpikken.

    In de spits kon Mathijssen dan weer geen beroep doen op het duo Djokic-Salou. De Serviër moest afgelopen woensdag op het Kiel geblesseerd naar de kant terwijl Salou een tweejarig contract bij ... Duisburg heeft ondertekend. De Ghanese Belg kwam overigens nog niet in actie voor zijn nieuwe werkgever want hij mocht in burger plaats nemen in de tribunes.

    Voor 5.500 toeschouwers, waaronder toch een 500-tal Belgische supporters, werd dit een wedstrijd die nooit echt kon beklijven. Het warme weer leek beide teams volledig te verlammen waardoor er nauwelijks tempo in de wedstrijd kwam. In de openingsfase leek Duisburg wel iets gretiger maar naarmate de eerste helft vorderde, kon Club het evenwicht makkelijk herstellen. Het kreeg wel een open kans nadat Akpala (foto) helemaal alleen voor doel kwam maar zijn inzenden ging helaas over.

    Kort na de pauze, met Club in zijn derde outfit, werd de thuisploeg tot tien man gereduceerd. Tiago mocht zich vervroegd gaan douchen na een hele smerige fout op Jorn Vermeulen. De jonge West-Vlaming zou enkele minuten later trouwens vervangen worden door Meeus. Maar ondanks de numerieke meerderheid kon Club nauwelijks voor gevaar zorgen.  Ook Dirar (foto) probeerde een paar keer zijn duivels te ontbinden maar ook de Marokkaan kon nooit echt dreigen.

    De partij leek op een scoorloos gelijkspel uit te draaien maar tien minuten voor affluiten kreeg Club alsnog het deksel op de neus. Het was Wagner die één van de weinige pogingen in deze vrij futloze partij met succes kon verzilveren. Komende woensdag ontmoet Club SV Diksmuide en komende zondag is er de 'Brugse Metten' met het Noord-Franse Lille als tegenstander. (KD/MV)

    Club: De Vlieger - De Mets, Clement, Evens, Klukowski - Vermeulen (52' Meeus), Geraerts, Leko, Dirar (75' Jeffrey) - Akpala (75' Capon) en Sonck ('68 Chavez)

    Duisburg: Starke, Avalos (45' Adler), Chaftar, Wagner, Tararache (55' Branco), Makiadi, Christ (75' Sahan), Rostand Kouemaha (50' Veigneau), Ede (45' Schlicke), Willi (55' Maicon), Brzenska (45' Tiago)

    Rode kaart: 46' Tiago

    Doelpunt: 79' Wagner (1-0)

    Fotoreportage >>


    bron:website clubbrugge

    28-07-2008 om 09:52 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    23-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Brecht speelt eerste uur in eerst Copa Sterchele





    Club Brugge heeft de allereerste Coppa Sterchele gewonnen, na een 0-3 zege op Germinal Beerschot. Philippe Clement kopte blauw-zwart al na enkele minuten op voorsprong en net voorbij het halfuur verdubbelde Dusan Djokic (foto) de score. Na de pauze zorgde Daniël Chavez voor de 0-3, na een prachtige actie van Dirar. Voor de wedstrijd richtte Marleen Boonen, moeder van Sterchele, een woord van dank tot de talrijk opgekomen fans.

    Liefst 5.000 toeschouwers waren afgezakt naar het Kiel voor de wedstrijd ter nagedachtenis van François Sterchele. Net voor de aftrap richtte Marleen Boonen, moeder van de betreurde spits, een dankwoord tot de talrijk opgekomen fans. “Jullie steun bewijst dat mijn zoon nog steeds geliefd is. François zei altijd: je moet dromen, je moet leven alsof je morgen gaan sterven. Dankzij jullie steun zal hij eeuwig in onze gedachten blijven leven.”

    De wedstrijd zelf kon voor Club niet beter beginnen. Na een hoekschop van Leko kon Philippe Clement de bal aan de tweede paal binnenkoppen. Nadien was het echter wachten tot de twintigste minuut vooraleer de match echt openbrak. Germinal Beerschot kreeg een aantal kansen, maar Munyaneza, Cruz en een bedrijvige Fadiga konden niet scoren. Aan de overkant verscheen Jeffrey alleen voor Maes, maar de Amerikaan schoot de bal voorlangs.

    Op het halfuur was er de beste kans voor de thuisploeg, maar Dosunmu stuitte op Stijn Stijnen. In plaats van 1-1 stond het echter opeens 0-2. Jeffrey verlengde een hoge bal met het hoofd tot bij Djokic en de Serviër knalde de bal staalhard voorbij Kristof Maes. Net voor rust konden de Ratten nog twee keer dreigen, maar Munyaneza en de volledig vrijstaande Dosunmu geraakten niet voorbij Stijnen of de ijzersterke Alcaraz.

    Na de pauze ging Germinal Beerschot verwoed op zoek naar de aansluitingstreffer. Vooral Khalilou Fadiga leek supergemotiveerd tegen zijn ex-ploeg, al leidde dat niet tot echt uitgespeelde kansen. Op het uur kwamen Dirar, Vermeulen en Chavez in de plaats van Meeus, Jeffrey en Capon. Vooral de inbreng van Dirar zorgde opnieuw voor meer schwung. Na een knappe actie van de Marokkaan werd een voorzet van Klukowski net voor de doellijn weggekopt.

    Een kleine twintig minuten voor tijd mocht Joseph Akpala zijn debuut maken voor blauw-zwart en de Nigeriaan lag al meteen aan de basis van een derde Brugs doelpunt. Hij pikte de bal op aan de zestien meter en lanceerde knap Dirar. De middenvelder liep alles en iedereen eraf en bediende Daniël Chavez die aan de eerste paal de bal binnentikte. In de slotfase verwaterde de partij en vielen er nog amper kansen te noteren. Komende zondag oefent Club tegen de Duitse tweedeklasser MSV Duisburg. (SF)

    Club: Stijnen – De Mets, Alcaraz, Evens, Klukowski – Jeffrey (57’ Vermeulen), Clement, Leko (83’ Van Ruyskensvelde), Meeus (57’ Dirar) – Djokic (73’ Akpala), Capon (57’ Chavez).
    Doelpunten: 3’ Clement (0-1), 34’ Djokic (0-2), 73’ Chavez (0-3).


    bron: website clubbrugge








    23-07-2008 om 00:00 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Training 18 juli 2008

     



    bron: blauwzwart.eu

    19-07-2008 om 20:03 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Enkele persoonlijke foto's van Brecht (met neefjes, vriendin, en tot rust aan het komen aan zee)





    19-07-2008 om 13:16 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (4 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.


    Brecht scoort openingsgoal in de zesde oefenwedstrijd van het seizoen.


    Club Brugge won de oefenwedstrijd in Wingene tegen SV Roeselare met 2-1. Brecht Capon bracht blauw-zwart al vroeg op voorsprong via strafschop, maar Papassarantis zorgde na twintig minuten met een knap afstandsschot voor de gelijkmaker. Kort voor de rust kopte Jeroen Simaeys de winnende treffer tegen de netten. Na de pauze zorgden vooral Dirar (foto) en Jeffrey voor dreiging, maar doelpunten bleven uit.

    Voor ruim 3.500 toeschouwers won blauw-zwart de zesde oefenpartij van het seizoen. Al na drie minuten kreeg Club een strafschop na Roeselaars handspel in de zestien. Brecht Capon zette Jonathan Bourdon op het verkeerde been en zorgde zo voor de 1-0. Nadien volgde vooral veel middenveldspel, waarbij enkel vanuit de tweede lijn voor gevaar werd gezorgd. Vrije trappen van Ciman en Meeus verdwenen echter over doel.

    Tegen de gang van het spel in werd het echter 1-1. Mama Dissa hield de bal goed bij en legde terug tot bij Papassarantis die Geert De Vlieger met een knal vanop twintig meter kansloos liet. Die 1-1 leek ook de ruststand te worden, maar dat was buiten Jeroen Simaeys gerekend. De Brabander kopte net voor rust een vrije trap van Roy Meeus tegen de netten.

    Na de pauze voerde Jacky Mathijssen een aantal tactische wissels door: Klukowski verving Alcaraz waardoor Evens centraal ging spelen en Jeffrey kwam in de plaats van Meeus, waardoor Dirar naar de linkerflank verschoof. Dit resulteerde in een veel beter veldspel waarbij het tempo merkelijk de hoogte in ging en meer druk op de tegenstander werd gezet. Vooral Nabil Dirar was meermaals een gesel voor de Roeselaarse verdediging.

    Na goed tien minuten in de tweede helft volgde de eerste echt goede kans: Dirar haalde de achterlijn, maar Capon kon net niet bij zijn voorzet en in de herneming besloot Chavez op de vuisten van Bourdon. Twintig minuten voor tijd mocht Dirar alleen op doel af gaan, maar de Marokkaan werd foutief gestuit. De scheidsrechter zag de fout onbegrijpelijk door de vingers. In de slotfase kreeg ook Chavez nog een goede mogelijkheid, maar de Peruviaan werd in extremis afgeblokt. (MV/SF)

    Club: De Vlieger (46' Lenaerts) - Ciman (46' Vermeulen), Simaeys, Alcaraz (46' Klukowski), Evens - Dirar (80' Van Ruyskensvelde), Geraerts, Blondel (60' De Mets), Meeus (46' Jeffrey) - Capon (80' Djokic), Chavez.
    Doelpunten: 3' Capon (strafschop, 1-0), 22' Papassarantis (1-1), 42' Simaeys (2-1).


    bron: website clubbrugge





    19-07-2008 om 00:00 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    18-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht op training van 15 juli


    _MG_0542

    18-07-2008 om 16:58 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (9 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht valt in de 5 de oefenwedstrijd van de voorbereiding in de 80 ste min.

    Club Brugge won de oefenwedstrijd op het veld van vierdeklasser KM Torhout met 0-4. Ruim 3.000 fans zagen Club al na twintig minuten op een 0-2 voorsprong klimmen via Djokic en Salou. Kort voor de rust zorgde uitblinker Jared Jeffrey (foto) voor de 0-3. Begin tweede helft scoorde Alcaraz een vierde Brugse doelpunt, maar daarna verwaterde de partij, mede door de vele wissels.



     

    Komende vrijdag kleurt België blauw en zwart, maar die ludieke actie leek al in Torhout te zijn begonnen. Ruim 3.000 supporters kwamen opdagen en hingen het stadion vol met Pro-vlaggen. Het meest opvallende spandoek luidde: “Gezocht: Vlaamse regering met ballen!”.

    Jacky Mathijssen probeerde niet voor de eerste keer Gertjan De Mets centraal achterin uit. De jonge verdediger stond naast Antolin Alcaraz en die laatste zorgde al na zeven minuten voor de eerste kans. De Paraguayaan kopte echter net naast. Twee minuten later was het wel raak. Na een vrije trap van Jared Jeffrey schoot Salou tegen de paal, maar Dusan Djokic tikte de rebound binnen.

    Tien minuten later werden de rollen omgedraaid. Djokic ging goed voorbij de thuisdoelman, legde de bal terug tot aan de strafschopstip, waar de goed gevolgde Salou de bal mooi binnenschoot. Tussendoor had ook Ivan Leko al eens gedreigd, maar zijn afstandsschot ging net naast.

    De groen-witte thuisploeg kwam op het halfuur voor het eerst dreigen. Een schot van Landuyt strandde op de paal en twee minuten later schoot Degroote net naast. Het doelpunt viel echter aan de overkant. Roy Meeus zette twee man in de wind en via Salou belandde de bal bij Jared Jeffrey, die het leer knap overhoeks binnenschoot.

    Vijf minuten na de pauze werd het al 0-4. Na een vrije trap van Leko kreeg de thuisploeg het leer niet goed weg en de goed gevolgde Alcaraz trapte de rebound tegen de netten. Nadien verwaterde de partij, wat onder meer te wijten was aan de vele wissels. Zo mocht Laurent Ciman op het uur invallen als centrale verdediger, waardoor Gertjan De Mets doorschoof naar de rechtsachter. Tien minuten later kreeg ook Jonathan Blondel zijn eerste speelminuten.


    De beste kans was halfweg de tweede helft voor het duo Jeffrey-Meeus, maar de thuisdoelman pakte uit met een magistrale voetredding. In de slotminuten kwam ook de ingevallen Nabil Dirar nog dicht bij een doelpunt, maar de plaatsbal van de Marokkaan strandde op de paal. Het bleef 0-4 en dus deed Club een pak beter dan vorig jaar, toen het met 1-0 verloor tegen de toenmalige derdeklasser. Stijnen, Simaeys, Daerden, Sonck, Geraerts, Vargas en van Heerden bleven de hele wedstrijd in trainingsplunje. Komende zaterdag oefent blauw-zwart om 16u in Wingene tegen SV Roeselare. (HN/SF)




    Club:
    De Vlieger – Vermeulen (60’ Ciman), De Mets, Alcaraz (60’ Evens), Klukowski – Jeffrey (70’ Van Ruyskensvelde), Clement, Leko (70’ Blondel), Meeus (70’ Dirar) – Salou (80’ Capon), Djokic (80’ Chavez).
    Doelpunten: 9’ Djokic (0-1), 18’ Salou (0-2), 42’ Jeffrey (0-3), 51’ Alcaraz (0-4).

    bron: website clubbrugge






    18-07-2008 om 16:45 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    12-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht scoort doelpunt en brengt enen aan in 4 oefenwedstrijd van het seizoen

    Club Brugge kende vrijdagavond geen problemen met de Oost-Vlaamse eersteprovincialer Eendracht Aalter. Blauw-zwart won zijn oefengalop met vlotte 3-8 cijfers. Na de kampwissel scoorden de Breydeljongens zes keer, Dusan Djokic lukte in tien minuten een hattrick.

    Halfweg mochten de gastheren zich gelukkig prijzen met een 1-2 ruststand. Tijdens het eerste bedrijf stranden pogingen van Geraerts (2x) en Sonck immers op het doelkader. Een kopbalpoging van Sonck werd bovendien van de lijn geveegd. Na 20 minuten slaagden de Bruggelingen er dan toch in de Aalterse portier te vloeren: Vargas zette de actie op, bediende Leko die op zijn beurt Sonck het eerste Brugse doelpunt aanbood (0-1). Binnen de vijf minuten hingen de rood-witten de bordjes opnieuw in evenwicht (1-1). Vijf minuten voor het rustsignaal besloot Dirar na een knappe solo op de Oost-Vlaamse goalie, een opportunistische Sonck was goed gevolgd en de Ninovieter legde prompt zijn tweede van de avond in het mandje (1-2).

    Met een zeer jong elftal leek Club op zijn elan door te gaan. Nog voor het uur legde Capon af voor de goedgevolgde Meeus die de 1-3 tegen de touwen prikte. Een verdienstelijk Aalter knokte zich nog een tweede keer terug tot op gelijke hoogte. Een licht toegekende elfmeter en een dekkingsfout lagen aan de basis van een 3-3 tussenscore bij het ingaan van het slotkwartier. Onder impuls van een uitstekende Roy Meeus (3 assists) wist blauw-zwart binnen de tien minuten een monsterscore op het bord te zetten. Djokic lukte een hattrick, Chavez en Capon zorgden voor de andere doelpunten. (KN/NB)

    Club (1e helft): Lenaerts – Evens, Simaeys, Clement, Ciman – Dirar, Geraerts, Leko, Vargas – Salou, Sonck.

    Club (2e helft): Lenaerts – De Mets, Guiro, Evens, Klukowski- Meeus, Van Ruyskensvelde, Jeffrey, Chavez – Djokic, Capon.

    Doelpunten: 21’ Sonck (0-1), 40’ Sonck (1-2), 57’ Meeus (1-3), 79’ Djokic (3-4), 84’ Djokic (3-5), 88’ Chavez (3-6), 89’ Capon (3-7), 90’ Djokic (3-8).


    bron: website clubbrugge








    foto's £Danny Wille

    12-07-2008 om 00:00 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (3 Stemmen)
    10-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht speelt eerste helft in 3e oefenwedstrijd van de voorbereiding

    Club Brugee - Bergen   1/2

    Met Mons kreeg Club in Koksijde een derde tegenstander tegenover zich in deze voorbereiding. Blauw-zwart opereerde andermaal in een 4-4-2. Het viertal Ciman, Evens en het centrale duo Alcaraz en Simaeys lieten zich hierbij in de eerste helft in verdedigend opzicht niet op een foutje betrappen. Op het middenveld wisselden de jonkies Meeus en Jeffrey regelmatig van flank en stonden Vermeulen en Geraerts centraal, met Karel in een iets meer verdedigende rol. Voorin moesten Salou en Capon oorlog maken in vijandelijk gebied. Dit resulteerde echter niet in uitgespeelde kansen, waarbij Club vooral vanuit de tweede lijn voor het nodige gevaar moest zorgen. Zo gingen pogingen van Vermeulen, Capon en Ciman over. Enkel de Amerikaan Jeffrey kon in de box gevaarlijk zijn maar zijn inzenden werd door Herpoel zonder problemen gepareerd.

    Club acteerde in het tweede bedrijf met 10 nieuwe krachten. Onmiddellijk na de rust kreeg het een koude douche. De jonge defensie liet zich te makkelijk in de luren leggen en Pouley kon fraai afwerken. Mede door de inbreng van een zeer bedrijvige Dirar en Vargas kwam meer snelheid en creativiteit in de ploeg. Dit resulteerde op het uur in een strafschopfout op Dirar. Leko schoot de gelijkmaker vanop de strafschopstip tegen de touwen. Kort nadien werd Vargas door Djokic in het straatje gestuurd, diens voorzet werd echter in extremis door de Bergense verdediging onschadelijk gemaakt. Club had het in die fase van de match het betere van het spel. De Vlieger kon zich beperken tot wat opraapwerk. Tien minuten voor tijd kon Jarju zich op links te makkelijk doorzetten. Hij besloot voorbij De Vlieger in de korte hoek. 1-2 was meteen de eindstand. Net voor deze tegentreffer had een gretige Chavez (foto) de bal nog in de handen van Herpoel gekopt.

    Vermelden we nog dat zowel Blondel, Sonck en Van Ruyskensvelde veiligheidshalve in de tribune toekeken. (MV/HN)

    1e helft: De Vlieger; Ciman, Alcaraz, Simaeys, Evens; Jeffrey, Geraerts, Vermeulen, Meeus; Salou en Capon

    2de helft: De Vlieger, De Mets, Dildick, Guiro, De Loof; Vargas, Clement, Leko, Dirar; Chavez en Djokic.

    bron: website clubbrugge






     

    10-07-2008 om 21:49 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    T -->

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs