brecht capon


Over mijzelf
Ik ben Birger Vanduyfhuys, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Bicky.
Ik ben een man en woon in Roeselare (België, West Vlaanderen) en mijn beroep is vertegenwoordiger.
Ik ben geboren op 17/02/1977 en ben nu dus 48 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: voetbal, actief als scheidsrechter bij kbvb en rlv, jeugdtrainer U13 K.V.C. Wingene.
Gastenboek
  • update?
  • hoi
  • Hallo! :-)
  • voetbalmania
  • een jeugdtalent

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Binnenkort wedstrijdfoto's van
    Brecht op de verschillende
    wedstrijdverslagen.
    Under Construction
    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • gertjan de mets
  • yves lenaerts
  • Startpagina !
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Blog als favoriet !
    Capon Brecht
    polyvalente talentvolle Belgische voetballer
    12-04-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Brecht aan het supporteren tijdens de invallersderby tegen de Groentjes:



    bron: website clubbrugge

    12-04-2008 om 09:11 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (5 Stemmen)
    09-04-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht speelt uur mee aan de gaverbeek.

    Z. Waregem-Club Brugge 2 - 3

    Z. Waregem: Bossut, Dindeleux, Van Zundert, Reina, D'Haene, Van Nieuwenhuyze, Verschuere, Meert, Roelandts, Jelavic, Leye.
    Invallers: De Vlieger, Buysse , Vansteenbrugghe , Ferreira, Coppin, Riolo, Goeminne.
    Club Brugge: Verbauwhede, Priske, Valgaeren, Alcaraz, Klukowski, Geraerts, Simaeys, Leko, Capon, Salou, Chavez.
    Invallers: Lenaerts, Englebert, Van Ruyskensvelde, Djokic, Maertens, De Mets, Meeus.
    DOELPUNTEN: 27' Leko (0-1), 45' Salou (0-2), 59' Roelandts (1-2), 77' Leye (2-2), 86' Geraerts (2-3)
    GEEL: 31' Klukowski, 26' Reina, 77' Valgaeren
    ROOD:
    LEIDING: Dhr. Hamers
    TOESCHOUWERS: 7000

    bron: website clubbrugge

    09-04-2008 om 18:44 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht speelde uur mee met de belfoten tegen KRC GENK

    De beloften verloren op KRC Genk met 1-0. Blauw-zwart kwam al na acht minuten op achterstand na een doelpunt van Vossen. Twee minuten later incasseerde Alexandre Da Silva (foto) een rode kaart, waardoor Club nog tachtig minuten met tien man verder moest. Ondanks die numerieke minderheid creëerden de Brugse youngsters nog heel wat kansen, voornamelijk via Brecht Capon. Scoren lukte echter niet.

    Liefst vijf spelers van de A-kern stapten mee de bus op richting Limburg. Zo kreeg doelman Lenaerts voor zich het centrale verdedigingsduo Alcaraz-Kucera, op de flanken gesteund door Dildick en De Loof. Op het middenveld kreeg Gertjan De Mets het gezelschap van Alexandre Da Silva, Van Ruyskensvelde en Meeus. Alandson Da Silva en Brecht Capon stonden in de spits.

    Club begon scherp aan de wedstrijd en creëerde al na enkele minuten een doelrijpe kans. Roy Meeus schilderde een vrije trap op het hoofd van Alex Da Silva, maar zijn kopbal ging nipt over de kooi van Sinan Bolat. Bij de eerste kans aan de overkant was het echter wel raak. Yves Lenaerts pareerde eerst een schot van Benteke, maar was kansloos tegen de rebound van Jelle Vossen.

    Enkele minuten later kreeg blauw-zwart een tweede opdoffer te verwerken, toen Alexandre Da Silva na een tackle op het middenveld met rood van het veld werd gestuurd. Club reageerde echter niet aangeslagen. Brecht Capon scoorde bijna onmiddellijk de gelijkmaker maar de kopbal van de aanvaller strandde op de paal.

    Ook later in de wedstrijd kreeg blauw-zwart via Capon nog enkele kansen. Eerst werd hij onterecht afgevlagd voor buitenspel en daarna verscheen hij tot twee keer toe alleen voor Bolat. De thuisdoelman kon echter in beide gevallen de meubelen redden. Scoren lukte dus niet voor Club, dat ondanks de man minder een heel verdienstelijke partij speelde. Stepan Kucera raakte geblesseerd en werd aan de rust vervangen. (SF)

    Club: Lenaerts – Dildick, Alcaraz, Kucera (46’ Guiro), De Loof – De Mets, Da Silva Alexandre, Van Ruyskensvelde, Meeus – Da Silva Alandson (70’ Dijck), Capon (60’ Vandenheede).
    Doelpunt: 8’ Vossen 1-0.
    Rode kaart: 10’ Da Silva Alexandre.



    bron: website clubbrugge

    29-03-2008 om 21:07 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht in de selectie voor de topper tegen KRC GENK

    Jonathan Blondel (blessure) en Joos Valgaeren (schorsing) keren terug in de selectie voor de topper van morgen tegen KRC Genk. Voor Elrio van Heerden en Jorn Vermeulen komt de wedstrijd nog te vroeg. Ook Koen Daerden werkt volop aan zijn terugkeer, maar is nog niet wedstrijdfit. Philippe Clement onderging woensdag een scan en hervatte sinds donderdag de looptraining. De verdediger zal ook dit weekend de trainingen opdrijven.

    Er werd vanmorgen in twee groepen getraind. De jongens die gisteren met de beloften speelden, deden een bosloop terwijl de andere spelers een training op het veld kregen. Stepan Kucera werd gisteren in de beloftenwedstrijd tijdens de rust uit voorzorg aan de kant gehouden. De verdediger trainde vandaag indoor en zal maandag weer bij de groep aansluiten. De jongens die niet geselecteerd werden (Daerden, Lenaerts, De Mets en Salou) trainen dit weekend verder.

    Wedstrijdselectie: Stijnen, Vermant, Klukowski, Valgaeren, Englebert, Djokic, Blondel, Verbauwhede, Simaeys, Chavez, Leko, Geraerts, Sterchele, Priske, Maertens, Sonck, Capon en Alcaraz.

    Geblesseerd: Vermeulen, Clement, van Heerden en Kucera.
    Niet geselecteerd: Daerden, Lenaerts, De Mets en Salou.

    bron: website clubbrugge

    29-03-2008 om 20:51 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht valt kwartier voor einde in maar kan nederlaag niet meer afwenden.


    FC Dender
    -Club Brugge 1 - 0

    FC Dender: Berthelin, Filipovic, De Rijck, Vanderbiest, Barbé, De Pever, Zewlakow, Munyaneza, Degroote, Servaes,Deflandre.
    Invallers: Dufoor, Peeters, Cabeke, Malfait, Sanchez D'avolio.
    Club Brugge: Stijnen, Priske, Maertens, Simaeys, Klukowski, Englebert, Geraerts, Leko, Chavez, Djokic, Sterchele.
    Invallers: Verbauwhede, Vermant, Sonck, Salou, Capon, De Mets, Alcaraz.
    DOELPUNTEN: 75' Sanchez D'avolio (1-0)
    GEEL: 44' Filipovic
    ROOD:
    LEIDING: Dhr. De Bleeckere
    TOESCHOUWERS:


    bron: website clubbrugge

    29-03-2008 om 12:31 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    18-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht scoort 2e goal in oefenwedstrijd tegen Waasland


    Club speelde deze avond een vriendschappelijke wedstrijd in en tegen tweedeklasser Waasland. De bezoekers konden een 0-2 voorsprong niet vasthouden en moesten tevreden zijn met een 2-2 gelijkspel. Brecht scoorde het tweede doelpunt.

    bron: eigen verslagje van de wedstrijd

    18-03-2008 om 21:00 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht in selectie voor de wedstrijd tegen Brussels, en valt Tien minuten voor einde in voor Chavez


    Club Brugge-FC Brussels 1 - 0

    Club Brugge: Stijnen, Valgaeren, Klukowski, Clement, Simaeys, Priske, Maertens, Leko, Chavez, Sterchele, Djokic. Wisselspelers: Verbauwhede, Vermant, Englebert, Sonck, Salou, Capon en Demets.
    FC Brussels: Werner, Zubar, Haydock, Guterstam, Kouyate, Gorius, Sorokin, Neziri, Gueye, Matumona, Andic. Wisselspelers: Cordier, Lepostellec, Bruno, Petö, Landu Tubi, Eale en Da Silva.
    DOELPUNTEN: 63' Djokic (1-0)
    GEEL: 32' Gorius, 64' Valgaeren
    ROOD:
    LEIDING: Dhr. Breda
    TOESCHOUWERS: 26408

    Bron: Website clubbrugge

    18-03-2008 om 20:55 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht opgeroepen voor Nationale Ploeg min 20 jaar.
    Brecht Capon is opgeroepen voor de interland met de Belgische U20 in Slovakije, die op dinsdag 25 maart 2008 om 17.30 uur in Prievidza wordt gespeeld.


    bron: website clubbrugge

    18-03-2008 om 20:53 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    23-02-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht nog altijd met blessure langs de kant

    Na de topper gemist te hebben mist Brecht ook de verplaatsing naar Lokeren vanwege een blessure aan de harmstrings.
    Normaal gezien hervat Brecht deze week met de groep.



    23-02-2008 om 12:48 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-02-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht terug in wedstrijdselectie na blessure.


    Morgen om 15 uur traint Club voor de laatste maal op Brugse bodem, vooraleer Mathijssen en co met 19 spelers op afzondering trekken. Verbauwhede (foto) is terug fit en neemt de plaats in van Lenaerts die de laatste weken als stand-in voor Stijnen fungeerde. Ook Capon werd weer goed voor de strijd bevonden. Hij neemt de plaats in van De Mets.

    Eén man valt dus straks nog weg uit deze selectie: Stijnen, Verbauwhede, Priske, Maertens, Simaeys, Valgaeren, Kucera, Klukowski, Capon, Vermeulen, Vermant, Englebert, Geraerts, Leko, Blondel, Sonck, Djokic, Sterchele, Salou.

    Niet geselecteerd: Lenaerts, De Mets en van Heerden (Africa Cup)

    Geblesseerd/ziek: Daerden, Clement, Alcaraz en Chavez


    bron: website clubbrugge

    01-02-2008 om 20:50 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    21-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht niet in wedstrijdselectie voor de inhaalwedstrijd in Westerlo

    Brecht is niet voldoende hersteld van zijn opgelopen blessure tijdens de wedstrijd Bergen - Club van afgelopen vrijdag
    waardoor hij de verplaatsing naar Westerlo mist .

    21-01-2008 om 19:56 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    20-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Capon en Vermant onzeker, Geraerts geschorst


    Dinsdag speelt Club al opnieuw in Westerlo, trainer Jacky Mathijssen zal zijn ploeg noodgedwongen moeten herschikken. Sven Vermant moest vrijdag met een verrekking van de heupbuiger afhaken. Hij kon gisteren al opnieuw lopen, maar blijft wel onzeker voor dinsdag. Ook Brecht Capon, die tegen Bergen werd vervangen met hinder aan de hamstrings, is onzeker. Capon gaat morgen opnieuw langs bij de dokter voor een bijkomend onderzoek. Voor Wesley Sonck komt de wedstrijd tegen Westerlo wellicht nog te vroeg. Karel Geraerts is geschorst tegen Westerlo.

    bron: Het Nieuwsblad

    20-01-2008 om 19:17 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht start in basis en wordt na 60 min met blessure vervangen door Vermeulen


    Mons
    -Club Brugge 0 - 1

    Mons: Herpoel – Jay, Duarte, Mirri, Pistone – Dalmat, Ragued, Cordaro, Okkonen – Zoko, Datti. Wisselspelers: Berthelin, Slaiki, Brahami, Nibombé, Hatchi, Volpe, Stolica.
    Club Brugge: Stijnen – Priske, Simaeys, Valgaeren, Klukowski – Geraerts, Leko, Blondel – Capon, Djokic, Sterchele. Wisselspelers: Lenaerts, Kucera, Englebert, Vermeulen, Salou, Maertens.
    DOELPUNTEN: 54' Simaeys (0-1)
    GEEL: 30' Geraerts, 52' Duarte, 58' Okkonen
    ROOD:
    LEIDING: Dhr. Van de Velde
    TOESCHOUWERS: 7000

    bron: website clubbrugge



    19-01-2008 om 20:54 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    17-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht in 18 Koppige selectie voor wedstrijd in Bergen 

    Na de donderdagochtendtraining heeft coach Jacky Mathijssen de wedstrijdkern bekendgemaakt voor de partij op het veld van Bergen, morgenavond om 20.30 uur.

    Eén wijziging: Stepan Kucera (foto) neemt de plaats in van de geblesseerde Philippe Clement. Verder zitten ook Sonck, Chavez, Daerden en Alcaraz nog in de ziekenboeg en ontbreekt Elrio van Heerden door zijn deelname aan de Africa Cup. Verbauwhede en De Mets hervatten bij de invallers.

    De 18 geselecteerden: Stijnen, Vermant, Valgaeren, Klukowski, Englebert, Djokic, Blondel, Simaeys, Kucera, Leko, Lenaerts, Vermeulen, Geraerts, Sterchele, Priske, Salou, Maertens, Capon.


    bron: website clubbrugge

    17-01-2008 om 20:22 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    15-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht valt na uur in voor Vermant en wordt aanvoerder van de ploeg.



    Cercle Brugge-Club Brugge 1 - 0

    Cercle Brugge: Verbist – Boi, Portier, Viane, Van Mol – Gombami, Hasi, Serebrennikov, Iachtchouk – De Smet, De Sutter.
    Wisselspelers: Dantschotter, Slovic, Eboigbe, De Wulf, Snelders, Nyoni, Vandenbussche of Artz.

    Club Brugge: Stijnen – Priske, Simaeys, Valgaeren (82' Lenaerts), Klukowski – Vermant (60' Capon), Geraerts, Leko – Sterchele, Djokic, Blondel.
    Wisselspelers:  Englebert, Vermeulen, Salou, Maertens

    DOELPUNTEN: 48' De Sutter (1-0)
    GEEL: 23' Vermant, 32' Serebrennikov, 34' Valgaeren, 69' De Smet, 76' Sterchele, 78' Portier
    ROOD:43' Serebrennikov, 81' De Smet, 82' Stijnen
    LEIDING: Dhr. Efong Nzolo
    TOESCHOUWERS: 14352



    bron: website clubbrugge

    15-01-2008 om 00:00 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    13-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht terug in westrijdselectie na blessure voor de bekerderby tegen Cercele Brugge.


    De technische staf maakte zonet de selectie bekend waarmee Club morgenavond voorbij Cercle wil. Opvallendste afwezige in het lijstje met 19 namen is Wesley Sonck, die ondanks de trainingsarbeid van de voorbije weken nog niet wedstrijdfit gevonden werd. Van Heerden (Afrika Cup), De Mets en Verbauwhede zijn fit maar vielen naast de selectie. Kucera en Capon (foto) zijn er wel weer bij.

    Selectie: Stijnen, Vermant, Klukowski, Valgaeren, Englebert, Djokic, Clement, Lenaerts, Simaeys, Geraerts, Sterchele, Salou, Kucera, Blondel, Leko, Priske, Maertens, Vermeulen en Capon

    Niet geselecteerd: van Heerden, Verbauwhede en De Mets 

    Geblesseerd/ziek: Daerden, Alcaraz, Sonck en Chavez


    bron: website clubbrugge

    13-01-2008 om 15:38 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Artikel in de categorie
    Brecht sluitmorgen bij de groep aan


    Vandaag keert de A-kern van Club Brugge terug naar de heimat vanuit Turkije. Vanmorgen werd er een nog een lange wandeling gemaakt door de straten van Istanbul. De goede wedstrijd tegen Galatasaray leverde geen geblesseerden op, zodat de technische staf tevreden terugblikt op deze stage. De hotels waren van goede kwaliteit en ook de trainingsfaciliteiten waren ronduit schitterend. Elke dag werd er twee maal getraind en vaak ook stonden er trainingen van meer dan 2u30 op het programma.

    bron: clubbrugge.be

    Brecht Capon (foto), die terugkwam van de nationale beloftenploeg met een hamstringblessure, en Wesley Sonck trainden in Turkije elke dag bijna 6 uur in het water, de gym en op het veld. Beiden trainden gisteren volledig met een select groepje van niet-geselecteerden. Morgen sluiten beiden aan bij de groep. Ook Gertjan De Mets ondervond geen reactie van de trainingen. Hij maakte tegen Antalya een uur vol en zal terug op volle kracht wedstrijden kunnen spelen.

    Vandaag wordt er vanuit Istanbul naar Brussel gevlogen, waarna de spelers rond 20.00 uur naar huis kunnen terugkeren. Morgen wordt om 15.00 uur getraind.

    10-01-2008 om 17:10 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Zondag, op de vierde dag van de stage in Antalya, kregen Wesley Sonck, Brecht Capon en Stijn Stijnen in de voormiddag een individuele training van ruim twee en een half uur, die bestond uit een strandloop, aquajogging, krachttraining en afgesloten met veldtraining. De anderen, die in de namiddag Antalyaspor partij gaven, trainden voorafgaand ook nog eens 90 minuten. Daarin legde trainer Mathijssen de nadruk op enkele spelsituaties.

    Na de sportmaaltijd volgde de wedstrijd tegen een technische sterke tegenstander. Doelstelling was om vooral geen geblesseerden op te lopen én een goede training af te werken. Dat lukte goed. Ook in het veldspel moest Club niet onderdoen. Toch kon Antalya driemaal scoren uit zes corners.

    Na het avondmaal werd voor de spelers een kwis georganiseerd. Na lottrekking door teamafgevaardigde Paul Vanneste werden de spelers ingedeeld in 7 groepen. Vervolgens kregen zij vragen voorgelegd op basis van videobeelden. Ook moesten er logo's, cartoons en kruiden herkend worden. Het team van kapitein Philippe Clement, met Wesley Sonck, Dany Verlinden en Jared Jeffrey, kwam als winnaar uit de bus.



    bron:website clubbrugge

    07-01-2008 om 21:45 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    04-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Winterstage 2007-2008

    Tijdens de oefenstage in Turkye zal Brecht progressief de trainingen hervatten na zijn opgelopen blessure bij de -19 net voor de winterstop.

    04-01-2008 om 21:15 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-12-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Brecht Capon out tot de winterstop
    Nauwelijks 48 uur na zijn optreden in Roeselare-Club liep Brecht Capon gisteren dinsdagavond, in de wedstrijd met de nationale ploeg U20 tegen Noord-Ierland, een spierscheur op. De onfortuinlijke jonge spits van Club is daardoor uitgeschakeld tot de winterstop.




    bron: website clubbrugge

    12-12-2007 om 17:46 geschreven door birger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)


    T -->

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs