Ik was al om 7u wakker. Halfweg week vier van de opname heb ik het ritme van het centrum volledig overgenomen.
Hydrotherapie om te beginnen in het frisse water (26,1°C). Ik ben blij dat ik nog een vierde week opname heb bij gevraagd. In het water is de progressie goed voelbaar.
Kort voor de middag nog een 1/2u aan de staantafel en het ochtendprogramma zit er weeral op.
's Middags eerste afspraak bij de kiné voor de afname van het bilan. Ik vind dit altijd heel vermoeiend en ook wel confronterend. De inspanningen beginnen hun tol te eisen, daarom verkies ik in de fitness om de spieren los te gooien op de motomed. Je moet af en toe, willens nillens, een beetje gas terug nemen.
Aan het eind van de dag had ik vervolgens nog een zeer goed, open gesprek met mijn psychologe Sanne.
Vanavond in de cafetaria nog eens een welverdiende pint drinken (of misschien wel twee) en de dag is andermaal voorbij geflitst!
|