De verpleegster was al vroeg op post. Ik word om 11.30u verwacht in het NMSC te Melsbroek voor een absoluut noodzakelijke opname.
Maar eerst mijn jarige mamaatje bellen voor haar drie kwart eeuw, een mooie post plaatsen op smoelenboek en mij dan verder klaar maken.
Jasper geeft mij een lift naar Brussel. Als Covid-19 één voordeel zou hebben, dan wel het verkeer. Op nauwelijks een uur staan we op de parking van het Centrum en dat op een maandagmorgen.
Ik word ontvangen door Jenny, verpleegster op rust en nu als vrijwilligster aanwezig om te helpen bij de triage. Sommige mensen verdienen echt een standbeeld!
Een Corona-test later zit ik bij de sociaal-assistente Sofie om de opname op te starten. Ik verblijf voor drie weken op afdeling B1 kamer 11. Ik ben hier precies al eens geweest. Het weerzien van oude bekenden is hartelijk.
Etenstijd en het eerste wat men mij hier voorschotelt is champignonsoep. Ik ga hier veel afvallen!!!
De verpleegsters installeren mij, stellen samen met mij het menu op (hmm lekker, NOT!) en na een klinisch onderzoek door de assistent-neuroloog is het tijd om te rusten. Dat komt goed uit want zolang de resultaten van de Covid-test niet bekend zijn moet ik op de kamer blijven.
Ondertussen rijden Peppi & Kokki met mij mee deze week van Parijs naar Nice!
Tot morgen.
|