Inhoud blog
  • QUEENS OF THE STONE AGE
  • Ruben Block - Crowded House in Lotto Arena Antwerpen 16/6/22
  • The War on Drugs : 23/4 Sportpaleis
  • Dag 20 : 18-3-22
  • Dag 18 : 16 -3 - 22
    Zoeken in blog

    Foto
    Foto
    Foto
    Den beuzak
    Bedenkingen, opmerkingen, ergernissen...
    05-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Timmy
    Ondanks het feit dat ik al een kleine dertig jaar in het Gentse vertoef ben ik al van kleins af supporter van Club Brugge. Ik ben er geboren. Zoals wel eens wordt beweerd verander je soms van vrouw maar nooit van club. 
    Vanmorgen werden we overstelpt met berichten over het al dan niet opstellen van gouwe ouwe Timmy Simons. Ten slotte haalde Club in de laatste twee matchen een zes op zes waarvan de laatste overwinning zonder de geschorste Timmy. Bovendien speelden ze tegen Zulte Waregem zeker op een niveau, toch de eerste helft, dat in lange tijd niet meer te zien was. Dus, "never change a winning team?".
    Ik heb het diepste respect voor Timmy Simons en zijn fantastische carrière maar als veertigjarige u nog moeten meten met jonge spelers en andere op de top van hun kunnen, ik weet het niet. Hij zal ongetwijfeld nog steeds bij de beste scoren op fysische test, qua mentaliteit is hij top maar vaak start Club traag, slap aan een wedstrijd. De oplossing ligt ook te vaak in een laterale of achterwaartse pass. Met Claudemir en Vormer en Vanaken en Simons staat er zeker één centrale middenvelder te veel. In het moderne voetbal is pos.6 volgens mij super belangrijk. Duels winnen en de aanval lanceren met een verticale pass, het recept! In een voetbalwereld waar alles op snelheid, zelfs spurt snelheid gebeurt wringt nu net daar het schoentje. De startsnelheid, de eerste vijf meter zijn de belangrijkste. Het is geen schande om als ouderdomsdeken uw meerdere te moeten herkennen in spelers waarvan je zelfs de vader zou kunnen zijn. Ongetwijfeld is hij belangrijk in het bewaken van de tactische displine, als het verlengstuk van de coach op het veld en speelt hij een doortastende rol in de kleedkamer maar, en zeker in topwedstrijden zoals PO1 of  Europees, toch valt op dat het ritme, tempo stilaan te hoog ligt. Daarom, neem Timmy op in de technische staf volgend seizoen en laat Mannaert de prioriteit van een vooruit voetballende 6 ter harte nemen. Claudemir is, ondanks de favoriet van Preudhomme, te weinig en Pina, ja dat weten we eigenlijk niet. Heeft die jongen eigenlijk een eerlijke kans gekregen? Dit laatste doet mij sterk denken aan Gato Silva, vergelijkbaar!
    Zou de trainer mijn blog lezen? Waarschijnlijk niet. En indien wel dan zou hij er eens goed om lachen, denk ik.
    Toch zal ik vanavond weer trouw voor de buis zitten en mijn Clubje van Brugge naar de zege schreeuwen!!!


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)


    >

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs