Nog minder dan 12 uur en we zijn vertrokken richting Zaventem. Over 24 uur vliegen we hopelijk al boven het vaste land van Canada... Wij kijken ernaar uit!
Nogmaals herhalen: Hierop zal je ons allemaal kunnen volgen, alsook op onze facebookpagina. Link hiervoor kan je rechts vinden bij onze favorieten. Vanaf het moment dat we daar zijn en dat de eerste foto's toestromen, zullen we een deel van deze foto's zowel op facebook als op picasa zetten. De link voor picasa zal dan ook bij onze favorieten komen.
Wij zullen proberen dagelijks een update op deze blog en facebook te plaatsen. We kijken er dan ook naar uit om jullie reacties te lezen hierop!
Hou er rekening mee, in de Rockies is er een verschil van 8 uur (klok terugdraaien). In Vancouver is er een verschil van 9 uur!
Op maandag 7 april 2014 vertrekken we voor de negende keer naar Canada. We verblijven eerst enkele dagen in Banff, maken dan de overstap naar Vancouver, Vancouver Island en Whistler. We gaan er een veertiendaagse van maken met enkel hoogtepunten. De whale watching, ziplining, ice explorer, en zoveel meer. Volg onze avonturen op de voet!
We moeten echter afscheid nemen van 2 mensen: - onze buschauffeur Fred, die nu voor een andere busmaatschappij zal rijden. - en Marc, de bezieler van dit project!!! Marc, nogmaals bedankt om dit schitterend project door te geven aan ons!!!