We zetten onze paasboom, de juf brengt een echte klok mee en we wandelen naar de klokkentoren in Buken. Onze kleuters gaan, zoals echte kunstenaars, ter plaatse een schets maken van de Bukense kerktoren en we luisteren natuurlijk naar het geluid van onze klokken.
Op maandag starten we met de 'vervroegde' verjaardag van Suze want zij is jarig tijdens de paasvakantie maar ... eerst is er nog een nieuw broertje op komst ! We kijken er zeker naar uit !
We knutselen voor de paasboom met pomponnetjes en denappels.
In de schrijfhoek gaan de Teigetjes rijen vormen en de Iejoors hun schrijfpatronen oefenen.
De ontdekhoek heeft een speciale eierontdekdoos.
In de huishoek spelen geen kleuters maar paashazen met hazenoortjes en al. De poppen worden vervangen door knuffelkonijntjes.
Aan de spelletjestafel leren we samen spelen en regels navolgen met speciale gezelschapsspelen in teken van Pasen.
De 1,2,3 tafel laat hen ordenen van klein naar groot.
Bij mooi weer zetten we de schildersezel buiten voor een speciaal werkje met schilderstape en verfrollen.
|