Foto
Inhoud blog
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    bruintje
    Fietsen: das zere rijden
    08-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Als je vandaag de weersverwachting moest geloven.......kon je alleen met een paraplu buiten komen, en dan nog. Maar gelukkig kan Maurice iedereen motiveren. Een verkenningsritje van Rohnny, met het oog op hun lange rit eind deze maand.
    Met de auto vertrokken naar Hastière. Onderweg een paar ferme buien; maar beter nu dan straks, dus laat maar vallen.
    Vertrokken in Hastière voor Route des Legendes de Meuse et Semoy.Al gauw staken we de grens over met Frankrijk: Givet. Pittoreske dorpjes, eigen aan Frankrijk; soms maar een paar huizen langs de weg, maar toch een plaatsnaam: Madagasca. Langs de oevers van de Semois; soms even van de weg af om een mooie klim in een bosje. Vireux-Molhain-Fumay; Revin-Deville; Joigney-sur-Meuse. Terug Belgie in: Bohan (foto )waar het tijd was voor een koffiepauze. Dan kom je pas in onze Ardennen: ups and downs. Houdremont-Gedinne; Vencimont-Beausaing; Houyet-Mesnil en zo weer terug naar Hastière.
    Op een paar druppeltjes na, is het droog gebleven. Onderweg moest Rohnny een paar keer z'n "groene pijl graffiteren". Een ritje voor herhaling vatbaar.
    Info: 176km; av.29,2km/h; +/- 1800hm


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per jaar
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs