Foto
Inhoud blog
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    bruintje
    Fietsen: das zere rijden
    19-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Het beloofde een mooi ritje te worden. De zon was al van de partij toen we vertrokken. Maar het draaide heel anders uit. Na wat middendoor op wat veldwegen te hebben gefietst, kwamen we in Jeuk. Daar sloeg het noodlot toe voor mij: een brommer in tegenovergestelde richting in een onoverzichtelijke bocht. Mij raakte ie vol met een smak tegen de grond als gevolg. Overkop, 2 gebroken polsen. Gelukkig had ik als altijd m'n helm op. Die heeft toch weer de eerste stoot opgevangen. En barst in de helm is toch altijd beter dan een barst ergens anders. Voor we te goei beseften wat er gebeurt was, was de bestuurder van de brommer al ribedebie. Naaste bewoners hebben me eerste hulp geboden in afwachting van de ambulance. Daarvoor dank. Op spoed werd breuk aan beide polsen vastgesteld, zodat een operatie nodig was. Zal 2 weken in de gips liggen; daarna kini. Zal toch een 6 tot 8 weken buiten strijd zijn. Niks aan te doen, zijn risicos van het vak. Hiermee is nogmaals het nut van een helm bewezen.
    Ter gepaste tijd laat ik wat weten op deze blog, zal voorlopig zonder fietstochten zijn.
    Aja, toch nog de kilometers vermelden: 22km


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (2)

    02-10-2009
    ongeluk
    jos, das pech hebben man! ik heb het nu pas vernomen.
    verzorg je maar goed

    Gino

    02-10-2009 om 09:54 geschreven door Gino


    21-09-2009
    ongeluk
    Jos jong, wat een pech.... en tevens ook wat een geluk dat het niet erger was.  Verzorg je goed en we zien je tegen het volgende seizoen als herboren terug.
    Groetjes Eric

    21-09-2009 om 17:36 geschreven door Eric




    Archief per jaar
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs