Koud bij de start; hier en daar brandden nog vuurpotten in de plantages tegen schadelijke nachtvorst. 3 ° ; iedereen warm ingeduffeld aan de start. Gelukkig was de zon ook al van de partij en warmde het toch snel wat op tot een 13° rond de middag en later zelfs een 16°.Een briesje 2Bft uit het NO.Onze benjamin had voor vandaag een ritje voorzien naar Vaals. Mijn goesting was wat zoek vandaag. Als je dan nog moet vertrekken in bijna wintertenue.....Maar allez, met de groep vertrekken ,is toch altijd een beetje motivatie.
Brustem-"Poggio"-Veulen.Vechmaal.Wegversperring boven op Vechmaalberg.Geen ontkomen aan, tenzij een klim tegen de talud op. Bij het zien van het gesukkel van sommigen om boven te geraken, was mijn goesting helemaal over. En aangezien Danny rond de middag terug thuis moest zijn, had ik meteen een compagnon samen met een andere toevallige toerist. Widooie-Piringen- Gors-Opleeuw; Rullehoven-Borgloon-Voort. Hoepertingen-Zepperen-Terbiest. Afscheid van m'n metgezellen en huiswaarts. Bij gevolg dat m'n koffiepauze vandaag thuis was. De planning was om namiddag een toerke mee te pikken met de boys van Melveren.Ondertussen kon al wat kledij thuis blijven: handschoenen en body.
Zepperen-Borgloon-Jesseren; Tongeren-Glons; Thier Saint Laurent; Chavée Arecht: 900m; 6,5%;13,5%.Das al een kuitenbijter.Slins-Hermée-Heure le Romain; Houtain-Juprelle-Xhendremael. Herstappe-ommetje Oreye-Horpmaal, die wegversperring van deze voormiddag was er nog steeds.Heers-Klein-Gelmen-Brustem. Wederom scheidde onze wegen op Terbiest. Recht naar huis voor mij.
Info: 172km; avg.27km/h; 1124hm
|