Vandaag de 22ste sneeuwdag op rij. En er komen er nog. Je vraagt je af waar ze het blijven vandaan halen. Over fietsen wordt niet meer gesproken. En een held op "rollen" ben ik niet :wink: dus maar gedwongen rust of technisch werkeloos :lol:. Het ziet er naar uit dat we niet meer veel zullen fietsen dit jaar. Gelukkig heb ik nog een andere hobby om wat tijd te verdrijven. Aan al m'n bezoekers hier, alvast een Vrolijk Kerstfeest.
Reacties op bericht (2)
24-12-2010
Prettig eindejaar
Hallo Jos
De allerbeste wensen vanuit Opglabbeek voor het nieuwe jaar. Een goede gezondheid op de eerste plaats en veel geluk, de rest komt dan vanzelf. Heb zoals altijd met veel plezier jou blog bezocht en genoten van je korte fietsverhalen. We zien alkaar hopelijk in het nieuwe jaar wanneer de weergoden ons iets beter gezind zijn.
ps: Ben je op skiverlof geweest? Je bent nog altijd zo "bruin"
Eric
24-12-2010 om 10:02
geschreven door Eric
Prettige Feesten !!!
hallo Jos,
ik kan goed begrijpen dat het voor jou moeilijke dagen zijn zonder op je "spaanse" te zitten! maar geduld, nu gaan we eens goed uit de bol tijdens deze kerstperiode en dan leggen we er wel terug de pees op. ik wens jou en familie een zalige kerstfeest en een gelukkig 2011 & nog veel schrijfgenot op deze blog.
baai de wei...mooie foto trouwens, je hebt wel vergeten het gemiddelde de vermelden!