Foto
Inhoud blog
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    bruintje
    Fietsen: das zere rijden
    22-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Behoorlijk aan de frisse kant vanmorgen: amper 5°. En veel warmer zou het nie worden. Althans wat betreft de temperatuur. Dat wij het warm zouden krijgen stond buiten kijfWink Daarvoor stond Peter borg met z'n ritje richting Herve. Maar gelukkig is het mooi droog gebleven; de wind zat ons echter nie mee. Maar verscholen achter brede windklievers lukt da welWink Even na 8h30 zette het 20man sterke peloton zich in beweging.

    Nog maar net uit Hoepertingen of Luc reed al lek. Heks-Herstappe; Liers-Milmort-Wandre. Big surprise in Cheratte: Veille Voie: 1200m; 7,8%; 18%. Harkend naar boven voor velenWink Housse-Barchon-Saive over Côte du Grand Moulin. Jupille-Ans: druk verkeerd in het Luikse; nog een paar kuitenbijters op kasseien, eigen aan het luikse. De heuvels voorbij, dan gaat het gashendel openWink Remicourt-Waremme-Via Roma.

    Het drukke verkeer in de binnenstad en de vele verkeerslichten haalden ons gemiddelde wat naar beneden, maar het aantal hoogtemeters vandaag maakt alles goed ( allez voor mij toch Wink )

    Info:128km; avg.30,2km/h; 973hm

    22-03-2015 om 17:36 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    19-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Jakkes wat een verschil in temperatuur: van 19° eergisteren naar amper 6° vandaagCrying or Very sad Meteen lijkt de lente weer veraf. Nie aan ons hartje laten komen; met 11 aan de start. Eddy wist een ritje uit z'n mouw te schudden. Als naar gewoonte de laatste weken, op donderdag een vlak ritje. Metseren-Halen-Paal; Ravenshout-Beverlo-Korspel; Heusden Terlamen. Nog maar een paar kms was Eddy van kop af, of het was al naar de kl.......Wink We waren Lode onderweg kwijt gespeeld. Demi tours naar het rondpunt, doch nergens een spoor van onze verloren zoon. Dan maar via het jaagpad naar Stokrooie; Kermt en in Wijer komen we onze "witte" terug tegen.Wink Oef, de groep terug voltallig. Nie voor lang echter: op het fietspad naar de 4sprong was het de beurt aan Pino om het wiel te lossen.Wink Hergroepering voor een koffie dan maar.

    Info: 110km; avg.29,5km/h; 308hm

    19-03-2015 om 19:33 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    No wa friskes vanmorgen bij de start, doch de vooruitzichten waren schitterend. Het zou een zomers dagje worden. Dat was ook al de enorme opkomst te zien. Ik ben de tel wat kwijt geraakt; sommigen gewaagden van 28, anderen van 26. In elk geval een hieel kudWink Voor velen was het de eerste lange rit van het jaar. Maar ja, moet eens gebeuren hé. Rohnny wist de "bende" mooi op sleeptouw te nemen. Ik stond op papier vermeld als z'n luitenant. Heb niks moeten doen, m'n naam vermeld op de kalender is ook al veel waard Wink In Aalst via de "zavelkael" naar Rukkelingen; Fexhe-le-Haut Clocher naar Jemeppe. De afslag naar Seraing onderbroken genoodzaakte ons om via Côte de Bois d' Abbaye in Boncelles te komen. Eenmaal in Tilff volgden de kuitenbijters elkaar kort op: Côte de Beaufays;  Fraipont- Olne: Voies-en-Croix; Côte de Cortil; Côte du Sartay en dan de uitloper op Côte de Transenster. Eindelijk in Banneux; de koffie en rijsttaart ging er goed inWink   De knie-, been- en armstukken verdwenen in de achterzak. Heerlijk de eerste zonnestraaltjes op bloot vel. Wink   De bidons gevuld met holy water; enkelen een kaarsje gebrand en de terugtocht kon beginnen. Blindhef, Côte de Sendrogne, Chaply-Lincé-Esneux. In Mery wachtte er een suplementje: Roche-aux-Faucons. Planevaux-Engis. Nog even doorbijten: Warfusee-Hozémont: vals platWink Haneffe-Waremme-Jeuk als thuisweg. Nog wat nakaarten in onze staminée. Raar maar waar: geen enkele gps geeft de zelfde hoogtemeters aan. Check maar eens op StravaExclamation Zal het maar op mijn "ouwe" Sigma houden zekerQuestion Wink

    Info: 175km; avg.28,6; 1863hm

    17-03-2015 om 20:27 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Miezerige, druilerige regen. Komt er dan nog de kille temperatuur erbij en dan is het alles behalve een aangename fietsdag. Alsof dat nog nie genoeg was, zat ik nog wat geplaagd met een opkomende verkoudheid. En fietsen met een regenjacket aan is alles behalve.......In Geetbets voelde ik m'n krachten minderen en met de komende ritten in het verschiet heb ik dan geen risico genomen met gevolg: Abandon. M'n teller wees toen 16km aan, met een avg van 31,6. Maar alleen huiswaarts via Rummen-Heide voelde ik m'n krachten nog meer afnemen zodat bij thuiskomst er nog amper 26,8 avg overbleef. Direkt onder de warme douche: zaaaaalig. Achteraf hoorde ik dat er de ganse rit in de regen gefietst werd. Een verkorte versie van de rit vond dan ook niemand erg.

    Info: 44km; avg.26,8km/h; 148hm

    15-03-2015 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Parel van het Hageland: das in de achtertuin van Marianne. Althans wat betreft de start en aankomst; de rit zelfs eerder in mijn achtertuinWink Doortochten in Halen-Rummen-Geetbets: das inderdaad bekend. In the good old days waren we met een heel bende aan de start; vandaag nobody. De ladies verkozen wat later te starten; dus zat er niks anders op dan maar alleen op pad te gaan. 1 iemand wist me wat gezelschap te houden: een tongeraar woonachtig in Ampsin. Doch na een paar heuveltjes moest ie afhaken. Na de 2de bevoorrading kon ik dan toch in een fatsoenlijk groepje geraken. Aan de finish waren we nog slechts met z'n 3Wink De organisatie had wederom voor een parcours wijziging gezorgd.

    Lubbeek-St Joris Winge-Rillaar; Bekkevoort-Wersbeek-Halen; Grazen-Hoeleden-Kerkom

    Als naar gewoonte werden we bij Marianne op een lekkere spaghetti getrakteerd; alsook op de nodige triplesWink

    Info: 107km; avg.31km/h; 610hm

    14-03-2015 om 21:06 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Amaaai wat een opkomst vanmiddag; 16 . Een paar "ouwe bekenden" terug in ons midden en zelfs Maurice was terug van de partij. t' Is en blijft e ras apoat. Zoe mokke ze giene mier 't Zal zeker met het weer te maken gehad hebben. Wat een contrast met eergisterenWink Maar ja, de maartse buien en aprilse grillen, moet je in mei nog willenWink Op donderdag een vlak ritje; maar dan wel snelWink Marc leidde de groep in goei banen.

    Ulbeek-Wellen-Stevoort-Mellaar. Ondertussen kreeg ik afterekenen met pech: de body van m'n achterwiel haperde. Er zat nie veel meer op voor mij dan blijven trappen: ook geen makkie. Gelukkig werd er vanaf Eversel op het jaagpad "gejaagd" Dan is het wa makkelijker om de ketting op spanning te houdenWink Godheide-Wimmertingen. In Alken gekomen , moest ik echter de groep laten gaan. M'n wiel weigerde meer en meer. In slow motion dan maat naar huis ; fiets in de wagen en meteen naar Erwin. Het euvel zal waarschijnlijk te wijten zijn aan pawl freewheel en pawl spring. Charlie kwam ook binnen voor een herstelling.

    Info: 91km; avg.31,6km/h; 210hm

    12-03-2015 om 20:38 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Zwaar bewolkt, vallende mist deze morgen bij de start. Doch het zou snel droog worden; met de klemtoon op zouWink De druilige regen is ons blijven vergezellen tot we opnieuw de Maas overstaken richting huiswaarts. maar ja, we zijn toch ook geen watjes nie worWink Met z'n 10, enkelen die we verwachtten stuurden hun kat: Luc, Marnic, Marc.  Nornaliter stond de rit naar Xhoris vandaag op de kalender. De weersomstandigheden genoodzaakte ons daarvan af te zijn. Nie dat we zover uit de buurt waren: Hamoir. In rit in laatste instantie aanpassen is voor Rohnny no problemo. Jeuk-Waremme-Verlaine. Hugo hield het al voor bekeken: een watjeQuestion  Engis de 36 bochten; Berleur-Hody naar Comblain-au-Pont toe; ni bepaald vlak. In Hamoir tijd voor koffie, al moest de bazin handboeken op de stoelen leggen voor die natte kontenWink Hier hebben we nog ooit onze kledij moeten drogenWink Gelukkig viel het vandaag toch nog een beetje beter mee; al lag de kachel snel bedekt met natte kledingstukken. De ene al wa meer moeilijkheden om z'n kopje koffie recht te houden met al da gebibber; maar er kon ook nog gelachen worden en das het voornaamste. De kortste weg dan maar naar huis. Ocquier-Pont de Bonne-Hoei. Zoals boven vermeld werd het jandorie terug droog. Faimes-Bettincourt-Aalst. Er kon zelfs nog een koffietje en een tulpke vanaf in onze staminée.Wink

    Info: 164km; avg.28,5km/h; 1408hm

    10-03-2015 om 20:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Met 2 dozijn aan de start vanmorgen; nog wat frisjes, maar de vooruitzichten waren goed. Velen waren al in wat lichtere kledij; Reinaldo zelfs in korte broek. Maar met z'n sokken tot bijna aan de knie was er nie veel bloots te bespeurenWink Ik had genoeg aan mouw-en kniestukken. Via Hoepertingen naar Vechmaal: hier werd bij velen overtollige kledij opgeborgen. Rohnny verbaasde iedereen al met blote benen in een bruin kleurtje: nu alQuestion Herstappe-Nerem; de Hautain aan de noordkant. Door Visé naar Hermalle-sous-Argenteau. Côte d' Oupeye naar Slins. Juprelle-Awans-Bierset.  Fexhe-le-Haut Clocher-Lamine-Oleye. Door Boekhout naar Jeuk en dan op de Via RomaWink
    "Ondanks het gebrek aan echte hellingen toch een harde rit: wind, snelheid, op- en af, keren en draaien... en ook nog het zeer slechte wegdek bij onze Waalse buren". Einde citaat van Eric.Wink Ik kon het nie beter verwoorden.
    Info: 128km; avg.32,8km/h; 836hm

    08-03-2015 om 20:34 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    07-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Nog wat frisjes deze morgen, doch eenmaal op weg werd het beter en beter. Een eerste lentedag vandaag.Wink Da belooft voor de volgende dagenWink  De Muco rit in Donk. Fijn weerzien met ex collega Peter, voor wiens zoontje deze benefiet rit jaarlijks plaats vindt. Voor velen is dit misschien de eerst rit op verplaatsing; geringe afstand; biljarttafel vlak en dan het aangename weer erbij. Vandaar dan ook elk jaar een talrijke opkomst. Samen met m'n eega en makker Vermote het tochtje op z'n "toeristisch" gefietst.Wink  Nagenoeg zelfde parcours als vorig jaar. Schulen-Spalbeek-Kozen; Kermt-Stokrooie; Viversel-Halen.
    Info: 72km; avg.25,5km/h: 183hm

    07-03-2015 om 18:36 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Spring is in the air: eindelijk.Wink Vandaar niks dan blijde gezichten vandaag. En eenmaal we Rudi opgepikt hadden in Landen , konden we echt van start gaan met een pelotonneke  van 13 man. Marc was vandaag " the leading guy" Via Neerwinden naar Hoegaarden; sneu dat we nu Kim en later ook Peter moesten missen, maar beiden hadden nog andere verplichtingen. Bierbeek-Kessel-Lo; Linden-Binkom-Zuurbemde; Budingen-Runkelen. Van bij de start werd er een goei tempootje op na gehouden: iedereen al in goei doen blijkbaar.Wink Op weg naar huis kwam ik Luc nog tegen: samen dan maar een ommetje om wat bij te kletsenWink

    Info: 111km; avg.30km/h; 666hm

    05-03-2015 om 22:42 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Maart; dan is de lente in aantocht. Al is er voorlopig niks van te merkenMad Maar een checkup op de buienradar voorspelde droog weer in het oostelijk gebied van ons landje. En daar ging ons ritje vandaag naar toe. De Samson Vallei staat al jaren als eerste rit op onze dinsdagkalender. Rohnny had afgelopen weekend al een tipje van de sluier onthuld. Dit jaar zou de rit onbekend terrein aandoen. Met z'n 10 aan de start: Villers-Le-Bouillet-Ombret. Hier moest Marnic ons verlaten wegens tijdsgebrek. Villers-le-Temple-Abée-Tinlot-Modave-Pailhe. Een mooi stukje ongerepte natuur stond ons nu te wachten door Bois de la Dreve.  Het wegdek weliswaar in erbarmelijke staat, maar  sjiek. Wink  Vyle-et-Tharoul-Tahier; das bekend terrein. Ossogne-Flostoy ook. Sorée-Gesves eens langs de andere kant. Niks Bibi, dan maar de vallei van de Samson volgend tot Goyet. Thon-Bonneville-Andenne. Eindelijk koffietijd.Wink  Tot hiertoe mmoi droog weer met zelfs een straaltje zon. Maar mooie liedjes duren nie lang. Regenjasjes aan, al viel de neerslag aanvankleijk nog mee. Couthuin-Héron-Burdinne-Avennes. Pech voor Lode, kettingbreuk: onherstelbaar. Rohnny stelde dan maar voor om hem huiswaarts te duwen: wat een beerWink  het gedruppel had ondertussen plaats gemaakt voor plensende regen. Marc en z'n zeuneke keerden direkt naar huis; vanaf Lens-Saint-Remy  waren we terug met 6 en  en konden de beide Rudi's een handje toesteken in het duwen. Via Omal naar Berloz; even uit Jeuk kwam Maurice ons tegemoet met de bezemwagen. Nu kregen we nog een bui van korrelhagel op onze nekEvil or Very Mad Dus maar recht naar huis; wa kan een warme douche dan toch heerlijk zijnWink

    Dat we zoveel hoogtemeters vandaag hebben is nie verwonderlijk: klimwerk genoeg. Thier Pirka; Côte de France; Thier de Scry; door het bos Modave-Pailhe; Côte de Tahier; Thon-Bonneville; Côte de Couthuin-Héron. Tel daarbij de talrijke" without a name"

    Info: 169km; avg.26,8km/h; 1872hm




    03-03-2015 om 21:11 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ziezo, onze eerste rit van het nieuwe seizoen zit erop. De naam van de rit sprak voor zichzelf: testrit. En of het da geworden is. Met 21 aan de start; de weersgoden waren ons goed gezind. Althans wat de neerslag betreft; op wind werden me meer dan ons lief is getrakteerd. 4 tot 5 Bft; rukwinden tot 65km/h. Het was dan ook vaak kwestie van de "guidon" met 2 handen goe vast te houdenWink Op de licht oplopende weg van Rosoux naar Ligney; wind pal op de snuit; en 35op de teller kun je moeilijk spreken van "pannekoeken"Wink Waleffe-Warnant-Gotroulle: "Wind Cries Mary" Ampsin en aan de kerncentrale gekomen, is er geen terugweg meer mogelijk Wink Chemin du Chera: 3600m; 4,8%; 11%. Maar hou maar gerust rekening met meer dan 5km te tellen van aan centrale. Hier werd al meteen duidelijk wie over goei benen beschikte.Als je als laatste aan de klim begint, raap je er velen op  Laughing Nog voor de top kreeg onze gids van vandaag, Rohnny, een onherstelbaar euvel aan de fiets: linker crank los. Er zat voor hem niks anders op dan onze gelegenheidschauffeur Maurice gezelschap te houden. Luc werd meteen gepromoveerd tot nieuwe "captain".Door het tijdsgebrek als gevolg van dat lange oponthoud moesten er paar beklimmingen links gelaten worden. Maar uitstel is geen afstelWink Staightway naar Hoei dan maar. In Antheit liggen er nog wel een paar Wink  Rue Ernest Gilot en dan côte de Pâturage. Viemme-Waremme; ai da "molshoopke" in Costale doet dan pijn. In Jeuk wist Luc nog een ommetje: Hundelingen-Wintboom. Omdat de groep wat uit elkaar gevallen was, zijn er blijkbaar sommigen hier wat "verloren" gefietstWink Mielen-Brustem: te slecht voor de eerste groep; te goed voor de tweedeWink
    Bij aankomst in onze staminée werden we op boterham en spek getrakteerd door de uitbaters; thxs hiervoor. Op weg naar huis kreeg ik een fiks buitje over me heen. Meteen onder de douche leek me het best. Friet- stoofvlees met Sint Bernardus om de verbruikte calorieën  terug aan te vullen.Wink
    Info: 112km; avg.30,3km/h; 952hm

    01-03-2015 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Mooie opkomst vanmorgen: 13.  Wat lichte rijm, doch overal mooi droog. Alleen wat uitkijken voor hier en daar een bevroren plasje op de weg. Velen misschien vandaag gemotiveerd, gezien de eerdere weersverwachtingen voor morgen zondag. Maar volgende de laatste berichten zou het morgen nog best meevallen. Een ritje van Luc; dan weet je dat er 3 cijferkes op je tellerke staan na thuiskomstWink Kerkom-Cras Avernas-Braives. Even de vallei van de Burdinale volgend tot Lamontzée om dan via Sur les Thiers naar Héron te fietsen. Couthuin-Moha en dan de Bruyére om uit het dal te geraken. Warnant-Berloz-Aalst om huiswaarts te keren. Maurice zat ons al op te wachten bij een koffie.Wink

    Info: 113km; avg.28,8km/h; 899hm.

    28-02-2015 om 15:17 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    26-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Een lange rit zat er vandaag nie in, mede door de weersverwachting alsook het tijdsgebrek van Peter. Maar hoeft ook nie altijd en we zijn al heel content dat Peter een ritje wou doen. Slechts met 6 en, Maurice moest vandaag een heelkundige ingreep ondergaan. We wensen heb allemaal een heel spoedig herstel. Volgens de buienradar zou het droog blijven tot misschien wel de late namiddag. Laat is het echter nie gewordenSad Nog droog bij aankomst in onze staminée, doch amper 2 koffies later regende het al. Dan maar rainjacket aan op weg naar huis.Wink
    De rit dan: Kerkom-Kortijs-Boëlhe-Tourinne. Een kuitenbijterke in Fallais op weg naar Marneffe. Braives-Hannuit; en via Walshoutem-Landen terug.
    Info: 92km; avg.27,5km/h; 583hm

    26-02-2015 om 19:46 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Van de beloofde zonnige dag was niks te bespeuren; grijs, grauw, wat mistig en vooral koudCrying or Very sad Gelukkig geen ijs of rijmplekken. Iedereen dan ook nog behoorlijk ingepakt, ondanks het feit dat wij het snel warm krijgen.  Om 9h trok een 19man sterk peloton zich op gang met Rohnny als gids. Berloz-Latinne; de molshoopjes van Fallais-FumalWink .Moha-Couthuin-Bas Oha: hier moest ook regelmatig " en danseuse".Wanze-Mont St Etienne-Gotroulle: nie te veel aarzelen of de vogels zijn vliegen. Viemme-Waremme-Jeuk. No time voor een apréske vandaag: kleinkids op bezoekWink Dus van een rustige namiddag, recupererend is ook niks van in huis gekomenWink Tja het leven van een opa...........

    Info: 105km; avg.31,5km/h; 764hm

    22-02-2015 om 16:32 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    De afwezigen hadden weer eens ongelijkWink Zij die vreesden voor neerslag doen er goed aan de buienradar in 't vervolg te checkenWink Praktisch geen neerslag verwachting in onze regio. Dat de wegen er nat bij liggen, tja da zijn we ondertussen wel gewoon. mooi droog, zelfs een straaltje zon. We misten vandaag enkele vaste ploegmaats: Rohnny, Luc, Marnic, Eddy; al kwam deze laatste op z'n paasbest op het middaguur even binnen gewipt. Leek wel gestyled door Jani. Maar ja, zo de wagen, zo de kleren Wink Peterke nam dan maar het initiatief voor een ritje.
    Geetbets-Hogen-Waanrode. Hier daagde een surpriseke op: een karrespoor leek me nog de juiste benaming voor dat stukje weg. Kassiestrook Parijs-Roubaix waardRolling Eyes  Rudi's drinkbus uit de houder, bibbi z'n computer parterre. Gelukkig is er op zulke momenten een aandachtige navolger Sint Joris Winge-Binkom-Kapellen. Op verzoek van Jan, de Ransberg. Nog even via Budingen naar Gorsem en wat nakaarten bij een koffie. Van geluk gesproken: juist plat thuis in de garageWink
    Info: 93km; avg.28,5km/h; 450hm

    21-02-2015 om 18:38 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    19-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Van de aangekondigde zonneschijn was vandaag niks te merkenEvil or Very Mad De zon is ons glad voorbij gegaan. Eerder een frisse dag, met lage sluierwolken; wind tot 40 à 50km/h; nie warmer dan een 6°: brrrr. Maar gelukkig droog en das ook al veel waard. Met z'n 9 aan de start; Charlie wordt een vaste klantWink Eindelijk nog eens een ritje van nestor Maurice ( werd hoog tijd ) Ulbeek-Kortessem-Vliermaalroot-Alden Biesen. Via Millen naar Valmeer; Bassenge-Vreren en over Rutten-Mauw-Heks naar Hoepertingen. Dan is de finish niet meer veraf Wink

    Info: 110km; avg.27,6km/h; 629hm

    19-02-2015 om 19:14 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Grijs en grauw, geen spatje zon te bespeuren. Ze geraakte gewoon nie door de dikke, dichte wolken.Sad Uit die dikke wolken viel hier en daar een spatje regen. Thuis onderandere toen het tijd was om te vertrekken. Maar zo gauw laat ik me nie ontmoedigen. Hoe meer richting stad, hoe droger. Sneu voor diegene die toch getwijfeld hebben en thuis gebleven zijn. Beide Rudi 's kwamen al van Beauvechain met de fiets: lange rit mannenQuestion Elke week wat meer kms, kwestie van opbouwend naar de komende lange ritten op dinsdag. Rohnny hoef je dat geen 2 keer te vragenWink  Een ritje ook met de nodige hoogtemeters zo zou later blijken.

    Berloz-Bodegnée: hier al een eerste, kleine test voor de beentjesWink Een ommetje alvorens op Thier Pirka uit te komen. In Ombret heb 3 mogelijkheden: Côte de Fond d' Oxhe dan maar. Thier de Scry: 550m; 9%; 13% is al wa anders. Abee-Tinlot-Warzée; Ramelot-Ochain-Strée: niks plat. Les Communes-Ampsin:" platten tube" voor Rohnny. Les Cabendes om uit het dal te geraken. Warnant:: wat gedruppel had de weg weer herschapen in een modderige toestand. Dus straks weer een poetsbeurt vor m'n Donna CarmelaWink Viemme-Waremme-Jeuk als vanouds.

    Vette dinsdag; we werden getrakteerd op een haringske door de nieuwe uitbaters van onze staminéé.

    Info: 138km; avg.27,8km/h; 1274hm

    17-02-2015 om 20:29 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    No rain today en da voor de 2de opeenvolgende dag; we worden verwendWink Wel wat wolkjes aan het firmament, maar ook hier en daar een straaltje zon. Bijgevolg niks dan blije gezichten: zelfs Eric heeft de weg naar St Truiden terug gevonden. Welcome back.Om 9h trok een 17man sterk peloton zich op gang onder impuls van Peter.  Saffraanberg-Rukkelingen. In Oleye een spaakbreuk voor Erwin; snel een reserve wiel dan maar. Donceel-Horion; Les Cahottes omlaag. Lang kon er nie gejuicht worden, want als je linksop op: Côte des Nonnes: 900m; 9%; 20% Exclamation  Flémalle-Ivoz Ramet. Hier wachtte ons dien ellendeling Route de France: 3100m; 5,1; 7%. Van vrachtvervoer geen last op zondag in de 36 Bochten. In Engis  de klim naar Stockay. In de zomer lukt dat op het buitenblad, nu echter.....Wink Gashendel open op weg naar huis: aanklampen dan en doorbijtenWink Verlaine-Waremme-Jeuk.
    Info: 109km; avg.30km/h; 934hm

    15-02-2015 om 17:03 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Mooie opkomst vanmorgen; blijkbaar voelt iedereen wat lente kribbels. Ondanks de donkere wolken en een heel klein spatje regen op de terugweg. Twee keer lek voor Dirk, vandaar wat tijdgebrek. Anders waren we vast en zeker over de Hallembaye gegaan vandaag; Luc kennendeWink Doch wist ie er een mooi ritje van te maken: Heks-Otrange-Boirs- Roclenge-sur-Geer. Sur les Coteaux omhoog naar Millen; Hoeselt-Guigoven-Hoepertingen.
    Info: 102km; avg.29km/h; 658hm

    14-02-2015 om 22:47 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per jaar
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs