Foto
Inhoud blog
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    bruintje
    Fietsen: das zere rijden
    05-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Ene minsh is da kaat weer ni mee gewent Sad In juni lange broek, trui lange mouw en regenvest in de achterzak. Plaatselijk kans op een buitje voorspelde de buienradar. Tja ,waar is plaatselijk Question  Blijkbaar was da nogal groot vandaagWink Toch vertrokken we met 8: de familie Holebeke het sterks vertegenwoordigd, gevolgd door de Durwaelkes, ene belg, ene italiaan en ene "sikhs"Wink  Zomaar wa rondtoeren, Maurice ha nie vaul teit. Druk leven die politiekers.
    Berloz-Geer-Chapon Seraing. Een buitje: het bushokje bood maar plaats voor 6. In Verlaine een plaatselijk rondje; de minst donkere richting opzoekend. Een 2de keer moest er even onder de bomen wat beschutting gezocht worden. Seraing-le-Château - Bovenistier-Blèret-Waremme-Jeuk. Het leek wel of hier geen hemelwater was gevallen. Na een koffietje besloot ik nog een ommetje te maken via Ulbeek. Ter hoogte van de Kabei waande ik me plots in de farwest. Zeven paarden, ergens uitgebroken, kwamen me tegemoet gegaloppeerd. Met een paar mensen die gestopt waren, konden we ze in een afgesloten plantage sturen. Zou wa geweest zijn, moesten ze op de expresweg terecht zijn gekomen. Hopelijk was de eigenaar snel terplaatse en is alles goed gekomen.
    Info: 97km; avg.27,5km/h; 464hm

    05-06-2014 om 22:10 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Terug den ouwe trant vandaag: dus een lange dinsdagritWink De rit op verplaatsing die op de kalender stond werd geannuleerd. Luc zou een ritje in onze contreien doen. Maar wat bleek bij de start: Luc had geen verlof vandaag en moest namiddag op post zijn in de Monroe. Maurice besloot dan maar om op bedevaart te gaan naar BanneuxWink Met z'n 10 op pad, toen Luc rechtsomkeer maakte, kreeg ie het gezelschap van Eddy. Nie te zwaar vandaag was de boodschap.

    Waremme-Verlaine-Engis. Wegenwerken verplichtte ons om een ommetje: Côte de Poudrerie dan maarWink Neupré-Esneux. Deze kant van de Dolembreux eens. Nog even doorbijten: Côte de Andoumont; Côte de Banneux. In La Rose was het koffietijd. Nu nam Eric de taak over van gids naar Chaudfontaine. Côte de la Casmatrie: 2500m; 5,8%; 11%. Romsée -Beyne Heusay- Wandre. Côte d' Oupeye over en naar Fexhe Slins. Vreren-Lauw-Mettekoven-Brustem.

    Info: 176km; avg.26,8km/h; 1608hm


    03-06-2014 om 20:12 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Onze laatste en meteen ook de langste

    Bijlagen:
    ritten Vogezen 4.xls (4.1 MB)   

    03-06-2014 om 19:12 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    De 3de, ingekort wegens regen na Col du Wettstein

    Bijlagen:
    ritten Vogezen 3.xls (4.1 MB)   

    03-06-2014 om 19:12 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Onze 2de rit

    Bijlagen:
    ritten Vogezen 2.xls (4.1 MB)   

    03-06-2014 om 19:10 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Hier wat meer info over onze trip in de Vogezen

    Bijlagen:
    ritten Vogezen 1.xls (4.1 MB)   

    03-06-2014 om 18:17 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    02-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Back in BelgiumWink Van een geslaagde fietsvakantie gesproken. Toffe bende; uitstekend verblijf; mooi weer ( op ene namiddag naCrying or Very sad ) Mooie trips; veel hoogtemetersWink environs 9500 . De Vogezen: een aanrader en voor herhaling vastbaar.  Niet dat het mijn eerste kennismaking met dit deel van Frankrijk was. Maar na La Vosienne en 3 maal Les Trois Ballons, toch nog eens wat anders nu. Soms bekende cols, maar eens van de andere zijde. Alleen Planche des Belles Filles: Nu 50km na de start, toch een stuk makkelkijker dan na 210kmWink Maar het blijft een beast: zeker het laatste stukje na het pleintje als je het bordje met de herinnering aan Froome' s tijd, 16min.22, wilt lezenRolling Eyes Met dank aan initiatief nemer Luc; Rudi voor het zoeken naar een mooi verblijf; Rohnny voor het uitstippelen van de mooie parcours en Peter voor de guiding via z'n gps. Aan al de anderen voor de fijne sfeer en gezelligheid.

    Vier dagen Vogezen; Verblijf Auberge de la Poulcière , Les Bas Rupts- Gérardmer.

    Dag 1: Licht bewolkt, zon 21°

    Aankomst even na de middag. Verdeling van kamers; paar pannenkoeken verorberd met dank aan EddyWink fietskledij aan en weg voor een opwarmertje. Col de Sapois: 4,9km; 3,5%; 10%. Col de la Croix des Moinats: 8,8km; 5,5%; 7,5%. Hier passeert de Tour dit jaar. Col des Faignes sous Vologne: 10,7 km; 3%; 5,2%. Route Forestiére: 8km; 3,6%

    67km; avg.24,6km/h; 1439hm

    Dag 2: Licht bewolkt 22°

    Vandaag de koninginnenrit op programma

    Na een stevig ontbijt om klokslag 9h30 van start. Het beloofde een lange en zware dag te wordenWink

    Col de Grosse Pierre: 3,3km; 5,5%; 6,5%. Col de Ménil: 3,5km; 3,5%; 5,2%. Ballon de Servance (Tour) 14,5km; 4,6%; 9%. Planche des Belles Filles: 5,5km; 8,5%; 20%. Benieuwd naar de tijd van de winnaar op 14juli dit jaar. Na een broodje en cola Ballon d' Alsace: 12,4km; 5,2%; 7,2%. Col du Page: 7km; 5,1%; 9,7%. Route de Rosiers: 3,2km; 5%. Col du Brabant:5,6km; 6,8%; 9,4%. Col de Grosse Pierre: 5,7km; 5,4%; 6,8%

    152km; avg 23km/h; 3602hm

    Dag 3. Staal blauwe hemel bij het ontwaken, maar al heel gauw stapelwolken.Sad

    Col de Surceneux: donkere wolken: 7,9km; 2%; 4%. 4luik Col de Bonhomme:eerste druppels 8km; 5%; 6,5%. Col du Louschbach; schuilen: 5,5km; 3,5%; 8%. Col du Calvaire: juiste naam:Wink 2,6km; 4%; 7,5%. Col de Wettstein: 7km; 3,8%; 8,5%. Fameuse bui: zosnel mogelijk naar ons "huisje". Col de Schlucht omlaag in de regen; gene kattepis. Bibberend en met de billen dicht naar benedenCrying or Very sad Dan zijn 10km lang. Onzen Eddy dan nog pech: spaakbreuk. Gelukkig stopte er een landgenoot en bracht hem met de auto terug. De douchekraan werd een paar graadjes hoger gezetWink Gelukkig was het in Gérardmer droog en konden we namiddag een bezoekje brengen aan het stadje.

    75km; avg.24,2km/h; 1100hm

    Dag 4: Niks dan zon 23°Wink

    Nog maar pas weg, voorbij de schansspring meteen een stevige kuitenbijter; leek wel de muur van HoeiSad Col de Schlucht:'Tour) veel warmer dan gisterenWink 10km; 4,2%; 6,7%. Col du Firtplan:(Tour) 8,5km; 4,7%; 8,4%. Col de Boenlesgrab: 3,5km; 4,2%;7,5%. Penne Arrabiata in Linthal dankzij de wegvergissing van EddyWink Met volle buik klimmenExclamation  Lac de la Lauch- Le Markstein: 15km; 5,4%. Nog 3,5km à 6% naar het dak van onze vierdaagse: Grand Ballon: 1342m (Tour) Fietspadje langs spoorweg volgend ( wie weet wa je er allemaal zietWink ) naar Oderen. Col de Bramont: 7,7km; 5%; 6%.Col de Grosse Pierre nog maar eens Wink

    160km; avg.24km/h; 3295hm.

    Er zijn er die beter worden en er zijn er die slechter worden per dagWink  maar ons motto: samen uit, samen thuis klopte toch elke dag.


     






    02-06-2014 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Niks fietsen morgen en da komt nie door de kiezing, maar wegens communiefeest van één van de kleinkids: Febe. Ook voor de  La Chouffe Classic vandaag, moest ik passen: schoolfeest. Nie dat ik daar zo om treur, zeker nie als ik achteraf hoor dat er file was. Sommigen hebben 2 uur op, 2 uur af gereden. Dan restte me vandaag alleen een ritje in de voormiddag met de bende hier.Wink  Met z'n 13; blij weerziens met Sophie; eindelijk eens kennis kunnen maken met haar "ventje". Deze laatste had nog een collega meegebracht en last but not least nog een vreemde eend in de bijtLaughing Iedereen van harte welkom. Peter zou nog wel een ritje weten. Vlak vandaag, mag ook al eens na de vorige ritten.
    Budingen-Oplinter-Bunsbeek-Kumtich. Over Meldert-Hoegaarden naar Neerheylissem. Even door de drukte van Landen om via Montenaken-Buvingen-Bevingen terug te keren. Ook "den aprés" moest ik vandaag overslaan. Wat een opa lijden kanWink
    Info: 111km; avs.29,8km/h; 655hm

    24-05-2014 om 23:39 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Heel wa ander weer vandaag. Weliswaar nog wa stapelwolken, maar het zonneke was toch al mooi van de partij. Bei de wai: ons limburgske is voor de 2de nacht op rij toch maar weer ontsnapt aan onweer. Zouden de mensen hier dan toch........Question Met z'n 11 en aan de start; de familie Hollebeke was met 3 sterk vertegenwoordigd Wink Een ritje op conto van Peter: checken of Bois Sauvage er nog wasWink  
    Hoepertingen-Vechmaal-Vreren. Lek voor Geert. Liers-Milmort-Herstal. De Maas naar Wandre. In Jupille-sur-Meuse met de brouwerij vlakbij ligt een " geitepadje": rue Bois Sauvage. Echt verhard kun je dit nie noemen. De kracht op de pedalen om de 20% te overwinnen in los zand en wat grint, doen je achterwiel soms slippenSad Gelukkig was het wegdek vandaag droog, heb al anders geweten Wink Het tandengeknars van sommigen overstelpte het vogels gezangLaughing Prachtige klim, jammer van het slechte wegdek. Maar misschien juist daarom z'n charmes. De afdaling tussen putten en gaten maakt het des te moeilijker. Terug in de bewoonde wereld: Bressoux-Luik. De ontelbare verkeerslichten en druk verkeer in het centrum van de hoofdstad, deed ons gemiddelde flink zakken. But who cares. Is een belevenis om door zo'n grote stad te fietsen.Wink  Montegnée-Grâce-Hollogne-Momalle; en via Hodeige-Batsheer door de " zavelkaal" van Aalst terug.
    Driemaal is scheepsrecht; toch nog behoorlijk "goei" benen vandaagWink
    Info: 117km; avs.27,2km/h; 802hm
    P.S nergens wat fatsoenlijke info te vinden over de klim. HELP :Exclamation :Exclamation Exclamation !:

    22-05-2014 om 20:36 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Weinig interesse vandaag van de groep om te starten op Saffraanberg. Het weer zat er misschien voor iets tussen. Donkere wolken, dreigende regenbuien. 5 verkozen de korte afstand; Marnic wou mij wel vergezellen op de lange tocht. Tot de 1ste bevoorrading zijn we dan maar in de groep van ex clubgenoten gebleven. Opletten geblazen bij de afdaling van En Cowa wegens nat wegdek. Bij de splitsing na Côte de Béguines zaten velen nog met twijfels over de afstand. Marnic en ik besloten van nie te sjipotteren en door te rijden. Tijdens de beklimming van Côte de Poudrerie viel er toch een buitje. Een kleine vergissing van richting boven op Côte de France: een extra klimmetje om terug op het parcours te komen. Outrelouxhe-Fond d' Oxhe: meteen de steilste klim vandaagWink In Ombret terug naar Hermalle-sous-Huy en opnieuw over die ellendige weg waar de trucks uit de steengroeve worden afgespoten.Evil or Very Mad  Nu volgde Côte de Flône nog. Op de 2de bevoorrading konden we terug aanpikken met de overgebleven boys van Melveren. Over Verlaine-Geer-Borlo terug naar Engelmanshoven.
    Het bord spaghetti achteraf in de mess smaakte, evenals de leffesWink
    Later vernam ik dat er in Engis bij het kruisen van die beruchte spoorrails, verschillende valpartijen zijn gebeurd. Bij nat wegdek zijn deze spekglad. Hoog tijd dat ze daar eens wat fatsoenlijks aan doen.
    Info: 157km; avs.28,8km/h; 1370hm

    21-05-2014 om 23:45 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Mooie rit naar den Hollander: Vaals. Met Luc als captain, weet je zeker dat het wa moois wordt. Komt daar het prachtige zomer weer dan nog bij, dan kan het niet meer stuk. Alhoewel er stapelwolken waren en bijgevolg de temperatuur nie die van gisteren haalde. Maar eenmaal de zon erdoor brak, was het genieten. 22 tekenden het startblad. Het leek wel een zondagse opkomst. Eric was al warm gedraaid. Zal wel als je van thuis uit vertrekt.
    De Paggio was een eerste test hoe het met de beentjes wasWink  Wihogne-Liers-Oupeye-Visé. De vallei van de Berwinne volgend tot Val Dieu. Vanaf Aubel volgden de hellingen elkaar goed op: Hagelstein-Blieberg-Gemmenich-Route des Trois Bornes. Te druk op het ene terras, dan maar een anderWink Boven op het 3 Landenpunt is daar geen gebrek aan. Na de spijzen en dranken werd de terugweg aangevat. Door Vaals naar Camerig-Slenaken en terug ons belgiekske in naar Moelingen. Back to Holland: Withuis-Oost Maarland-Eysden. Lixhe is dan weer belgisch grondgebied. Lanaye-Wonck-Nerem-Heks-Mettekoven. Ondertussen hadden enkelen ons verlaten om huiswaarts te keren. De 33 ers smaakten op terrasWink
    Info: 203km; avs.28,7km/h; 1885hm

    20-05-2014 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    18-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Om 6h15 stopte Jo met de auto ( Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz ) om me op te halen zoals afgesproken. Om 7h zou er gestart worden in Landen. Sommigen van onze club waren nog met de wagen gekomen, anderen waren al warm Question gefietst van hun thuis uit.Exclamation  Iedereen ingeschreven; volgwagen ingeladen ( met dank aan Pino, die vandaag onze chauffeur was ) en starten maar met een dozijn van onze club. Frisjes was het wel nog, amper een 4°. Dus armstukken en body was nog wat nodig. Maar de vooruitzichten waren pico bello. Het zou een zomers dagje worden. Meteen goed de snelheid erin houden, kwestie van gauw warm te krijgen. En da lukte aardig.Wink Her en der groeide onze groep aan zodat we regelmatig met een 15-20 tal waren. Eén iemand uit Meerhout heeft ons zelfs de ganse rit gezelschap gehouden.
    De organisatie viel nu onder Proximus Cycling Challenge met tijd en videoregistratie. Op 3 hellingen werden de beklimmingen geregistreerd en gefilmd.Op het resultaat is het nog wa wachten.
    Een paar kleine wijzigingen in het parcours, in het begin en naar het einde toe, door werkzaamheden. Maar voor de rest een gekend parcours. Aan beklimmingen wederom geen gebrek. Eenmaal de Maas over volgden de côtes elkaar goed op: Hermalle, Fraiture, Filot, Ferriéres, Chauveheid. In Coo was het tijd voor een koffie op een zonovergoten terras. Meteen na de korte pauze opnieuw klimmen: La Gleize, Cherneux, Xhierfomont, Lorcé, Hoyemont, Mont. Op weg naar Oneux komen we Guy tegen, die maakte meteen rechtsomkeer en vervoegde ons groepjeWink  De kilometers en vooral de hoogtemeters begonnen voor sommigen door te wegen. Petit Berleur ( Pére Louis ) en Les Cahottes moesten nog over. Eenmaal de klims achter de rug, kon het gashendel terug wat open gedraaid worden. In Klein Jeuk splitste onze groep: zij die met de fietst s' morgens waren gekomen, keerden vanaf hier huiswaarts. Wij moesten nog door tot de finish in Landen. Serieus de pees eropWink Op de laatste heuvel naar Landen toe even recht op de trappers; boven geen spoor meer van achtervolgersWink In Landen werd dan afscheid genomen van de anderen, en keerde iedereen ,moe, maar voldaan weer naar huis.
    Het was nog lang nagenieten in de zon in m'n tuin, het verbruikte vocht terug aanvullendWink
    Info: 220km; avs.28,6km/h; 3073hm

    18-05-2014 om 09:27 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    15-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    De zon liet het afweten in ons limburgske. De wind zorgde ervoor dat het nog wat kouder aanvoeldeSad  In ons midden mochten we vandaag een nieuwe verwelkomen: 3x jonger dan enkelen van onsSmile  Maar die oude knarren héWink   Lijken wel diesels. Zo konden we met 8 op weg voor een ritje van Maurice.
    Zepperen-Kortessem-Vliermaalroot-Alden Biesen. Millen-Bassenge-Glons- Nerem. Nog een ommetje via Oreye-Bergilers over Engelmanshoven naar Aalst.
    Ik was nie vanplan om  vandaag toch nog zoveel kilometers af te malen, maar ja eenmaal weg .......Dan maar wat laten meeslepen, moeten nie altijd dezelfde zijn Wink  Kim en z'n papa doen da goed op kopWink
    Op weg naar huis even een fijn weerzien en een babbeltje met Maarten, die huiswaarts fietste na z'n werk. Zo vernam ik dat ie ondertussen papa is geworden. Proficiat aan de ouders.
    Info: 117km; avs.28,6km/h; 613hm.

    15-05-2014 om 23:49 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    13-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Hoeveel geluk kun je hebben in je leven? Heel belgiqeuske bedekt met donkere wolken; plaatselijke serieuze buien. Zelfs een donderwolk behoorde tot de mogelijkheid. En dan toch 180km; op een paar druppels na, droog gebleven. Tje moet nie schoon zen, veur geluk te ebbeWink Vertrokken met 12; 2 return in Ahin; Maurice, na een foontje in Libois. Met z'n overgebleven 9 dan maar voor de rit naar Ciney; Rohnny had de rit in z'n gedachtenWink

    Berloz- Wanze-Vinalmont-Ahin. Côte de Soliére. Bois Dame Agiusse-Filée. Côte de Libois-Hamois-Ciney. Een koffie op terras was er ditmaal nie bij. Vandaag zagen we ook eens het interieur van de taverne. Braibant-Natoye-Assesse-Ohey-Andenne. Nog een paar........Rue Désiré Manne in Bas Oha en Rue de Molu in Marneffe. Eenmaal in Braives was het ergste achter de rugWink  Geer-Berloz-Jeuk.

    Een poeierker tegen de kramp was nodig voor Jan op de terugwegWink 

    De promotiepaarden en kar van Karmeliet waren weer bij Muske'sWink

    Info: 180km; avs.26,7km/h; 1803hm

    13-05-2014 om 20:27 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    WZW wind; 6 tot 8 Bft; rukwinden tot 70km/h, dreigende donkere wolken. Je zou voor minder in je nest blijven liggen vanmorgen. Doch nog een talrijke opkomst; ergens tegen de 20.( Van achteren kon ik nie telen en van voor geraakte ik nieWink ) Ere wie ere toekomt: Luc.( kritiek geven is makkelijk ) 1: rit op laatste nippertje inkorten; 2. omleiding in Visé; 3. moraal below zéro tijdens een buitje en dan toch nog de groep trachten samen te houden ondanks de dovemansoren van enkelen. Op de terugweg in Tongeren een communicatie stoornis met onze chauffeur: heisa alom. Gevolg: groepje voorop, groepje in de 2de lijn. Van het eerste, koos Francis al gauw het hazepadWink Met 7 in achtervolging werd het een afvallingsrace: 7-6-5-4 Ondertussen hadden we de koploper opnieuw te pakken.  Erwin hield ook de pedalen stil  en ja hoor, zelfs den doemper moest eraf. Een excuus van losrijden in de laatste klms is flauwkesWink Stephane en iche hadden de beste plaatskes op terras zo maar voor het uitkiezenWink Mondjes maat liepen de anderen binnen. Samen uit, samen thuisQuestion

    De rit dan: Hoepertingen-Heks-Vechmaal-Tongeren. Nerem-Bassenge-Hautain. Dan de omleiding in Visé om toch nog in Moelingen te geraken. In Warsage de klim in het Koningsbos. Over de Planck terug naar Sint Martens Voeren. Een bui genoodzaakte ons even te schuilen en regen jasjes aan te trekken. Nie voor lang echter. En paar kms verder konden die al terug uit. Hoeft nie, als je zoals ik geen bij hebtWink De Maas over en dan wacht de Hallembay je op. Valmeer-Millen en terug in de Ambiorix stad. Tussen Hoepertingen en Rijkel kregen we nog een klein buitje, van geen tel echter. Zodat we droog en properkes aankwamen.

    Ps: De clubkledij staat onze nieuwe vriend Wouter goedWink

    Info: 141km; avs.31,3km/h; 1058hm

    11-05-2014 om 20:16 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    De weersverwachting had blijkbaar enkelen afgeschikt. Of waren al in de voormiddag gaan "sluiktrainen" Wink Maar ja, als je voor de kleerkast staat te twijfelen wat je best aantrekt voor een ritje vandaagQuestion We waren het nu zo gewoon van in zomertenue te fietsen. Een blik op de buienradar ( de goeie) verklapte toch een paar uurtjes droog. Wind van 4 tot 5 Bft; rukwinden tot 65km/h .Met de wind op kop vertrekken zou het best zijn. Met 5 dan maar. Ik had toch nie de intentie van veel kilometers te maken vandaag; wat losrijden. Zaterdag staat de Magnifique op de agenda: das andere koek. Peter moest ook wa vroeger thuis zijn en voor Maurice en Pino moest het ook te veel zijn. Alleen Francis, zijn trainingsschema gebood hem langer te fietsenWink

    Halmaal-Racour-Linsmeau-Lincent. Enough, ver genoeg.Via Rumsdorp naar Zoutleeuw. Net voor het binnenrijden op het rondpunt het fietspad op tot Wilderen. Terug in de stad no time to waste: recht naar huis. Net op tijd voor de "echte" regenbui. Wink

    Info: 70km; avs.25,5km/h; 347hm

    08-05-2014 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De zon had zich vandaag achter de wolken verscholen. Dikke wolken nog wel, zelfs een spatje regen op de heenweg. Allez, eerder een paar drupkesWink Gelukkig maar. In de namiddag, als we bijna thuis waren, dan toch even wat zon. Met 16 aan de start: leek bijna een zondagse opkomst. En dat allemaal voor een rit van Luc naar Barvaux. Maar ja, als hij tekent voor de rit, moogt je je altijd aan wat moois verwachten. Ook lang en zwaar staan dan op de lijstWink   Sneu voor onze " nestor" Maurice die in Nandrin demi tours moest maken.Wellicht niet helemaal gerecupereerd van de vorige ritten. Thier Pirka, Côte de Yernée, Fraiture, Côte de Longeuville: da waren maar molshoopjes in vergelijk wat ons na de koffie te wachten stond. Barvaux uit: meteen klimmen: Côte de Tour naar Heyd. Côte de Roche-à-Frène: das andere koek. 2200m; 9,5%; 13%. Nie vergaloperen hier. Want na elke bocht wacht opnieuw een "muurke".  Even op adem komen en dan een kuitenbijterke in Vieux-Fournaux. Côte d' Ozo in Izier moest er ook aan. Via Filot naar Hamoir. Lang vals plat Rock-Vien. Xhos-Moulin  om weer in Fraiture uit te komen. Saint-Séverin-Hermalle en dan die verdomse Flône nogMad Faimes- Les Huit Bonniers-Corswarem-Jeuk: das gekend.
    Info: 187km; avs.27,9km/h; 2230hm

    06-05-2014 om 22:57 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    04-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het was maar fris vanmorgen bij de start: amper 5°. Maar de zon stond al aan het firmament; Een paar graadjes warmer  maakten al spoedig wat verschil. Een 20 tal meldden zich aan voor de rit naar Maredsous vandaag. Jammer dat 4 boys andere verplichtingen hadden en eenmaal over de Maas rechtsom keer moesten. Nagenoeg dezelfde rit vandaag als vorige dinsdag. Met dit verschil dat het vandaag  mooi droog was. En dat de snelheid hoger zou liggen, wisten we zo al. Wel makkelijk als je de rit op je duimpje kentWink Zo weet je wat je te wachten staat.Smile In Maredsous was er vandaag meer volk. Het was dan ook heerlijk vertoeven op terras in de zon. Op de terugweg in de afdaling van de Citadel van Namen, kwam Rudi G. in een gat in het wegdek. Met gevolg een smak tegen het asfalt. Geen lachertje met een snelheid tegen de 55km/hCrying or Very sad Linkerkant flink gehavend; de volgwagen in en meteen huiswaarts. De latere diagnose op spoed bracht echter " slechts" schaafwonden. Verpakt als mummie mocht ie naar huis; een paar weekjes inactief. Z'n fiets: perte totale. Een domper op deze mooie rit vandaag
     Met dank aan Jan voor deze opnieuw mooie foto van ons gezelschap
    Info: 200km; avs.31,6km/h; 1748hm

    04-05-2014 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Het zonneke scheen al vanmorgen; wel nog wa frisjes op de blote armkes en beenkes, maar da stoort me niet meer. Tis jandorie ook al de first of MayWink Vandaag mochten we ene neue in onze groep verwelkomen. Iemand uit Wellen, op zoek naar een geschikte groep voor zijn kunnenWink Meteen z'n visitekaartje afgegeven: gene pannekoekWink Welkom in onze groep en hopelijk kom je ons versterkenWink Vakantie, communiefeest of mentale voorbereiding op de "koers" namiddag; zo telde onze groep maar 17 clubleden. Er stond een rit van Luc op de kalender; waar de rit ons zou brengen wist niemand. Maar onder de norm" Bovy Classic" konden we ons aan wat verwachten Wink

    Hasselbroek-Waremme-Faimes-Jehay. De Flône af en de Maas over. Een "echte" wachtte ons in Ombret: Rue Croupet. Met een max van 27%..........Hergroepering: Outrelouxhe-Villers-le-Temple; Thier de Scry-Tinlot-Fraiture; gestaagd up. Ellemelle-Xhos-Hody: ook nie bepaald vlakWink Côte de Berleur ( Pére Louis) op buitenbladWink Rotheux-Neupré-Seraing. Van Jemeppe naar de luchthaven van Bierset: het venijn zit in z'n staart. Even op volle gaas naar Noville; Remicourt-Oleye-Rukkelingen. Via Mielen- Brustem terug om wat na te keuvelen op terras.

    1 mei: feest van de arbeid. Maar zoals Peter het zo mooi omschreef: be de veuillo rein, is och werekeWink

    Info: 144km; avs.31,6km/h; 1256hm

    Het filmke van onze rit naar Duisburg van een paar zondagen geleden :https://www.youtube.com/watch?v=65NCFx6LI4s#t=52


    01-05-2014 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Vandaag een switch in onze kalender: een vooruit geschoven rit naar Maredsous. Nie echt een fietsweerke vanmorgen, wat licht gedruppel. Maar ja, we zullen maar nie klagen zeker Question Toch nog 11 man, die bereid waren om de weergoden te trotseren. Van een "echte bui" zijn we gelukkig gespaard gebleven. Wat miezerige, malse regen. Deze had er wel voor gezorgd dat de wegen er vuil en smerig bij lagen. Bijgevolg zagen wij en onze carbonnekes er weer lief uit. Poetsen dan maar hé. Na de koffiebreake was het warempel droogWink De rit zelf dan, onder commando van Rohnny.

    Berloz-Burdinne-Héron. Op de klim van Chant d' Oiseaux lek voor Marc. Met Rohnny in de buurt is dat euvel snel hersteld. Al moest ie even verderop, opnieuw mechanieker spelen. Want Marc reed voor de 2de keer lek. Ali Baba bandjesQuestion Wink In Namêche steken we onze geliefkoosde rivier over om de vallei van de Samson te volgen tot Faulx-les-Tombes. De mooie klim door Bois Grand Pré naar Courriére toe. Crupet-Anhée-Yvoir. In Maredsous dan een dikke "djat kaffe" Via Saint Gérard-Malonne ( waar kennen we dat vanQuestion ) de citadel naar beneden  door het drukke provinciestadje Namen. Beez-Marche-les-Dames-Marchovelette. Via Hanret-Wasseiges naar Poucet en over Kortijs -Jeuk naar huis. Nog gauw even een koffie bij Muske"s. M'n "spaanse" kreeg vandaag de voorrang op mij voor de wasbeurtWink

    Info: 201km; avs.28,4km/h; 1709hm

    29-04-2014 om 20:25 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per jaar
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs