Foto
Inhoud blog
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    bruintje
    Fietsen: das zere rijden
    06-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Het was te verwachten: regen. Wat gemiezerd voormiddag, een fikse bui tegen de middag . Gelukkig droogde het daarna op en zo kon ik na een uitgelopen"siësta" toch nog wat gaan fietsen . Via Ulbeek-Wellen naar Borgloon. Van Vechmaal-Oreye-Waremme met wind pal op de neus. Over St-Truiden weer terug naar huis.
    Info: 61km; av. 26,5km/h

    06-10-2011 om 18:01 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    04-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag nam de temperatuur een duik van 10° ten opzichte van de vorige dagen. Zelfs wat miezerige regen bij de start. Gelukkig zonder veel erg. Even zelfs kwam de zon een beetje piepen in de namiddag, doch niet voor lang. Een ritje van Ronny als verkenning voor één van hun volgende zondagritten.
    Via veldwegen van Boekhout-Saives naar Les Waleffes; zolang dit nog kan Over Warnant naar Wanze. Bij de beklimming van Côte de Solières: 2400m; 4,3%; 9% ; was meteen duidelijk wie nog over goei benen beschikte Met de nodige ups en downs kwamen we in Goesnes terecht. De mooie afdaling naar Sur Roiseu via rue de Triffoys. Côte de State werd wijselijk links gelaten Naar Vierst-Barse dan maar over Haie de Barse: 1700m; 7,3%; 15%. In Communes via Chemin du Chéra naar Ampsin. Via Bodegnée; Hollogne-sur-Geer; Werik weer naar Jeuk. Een fris pintje hadden we zeker verdiend.
    Info: 134km; av.28,4km/h; 1124hm

    04-10-2011 om 22:18 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    02-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Wat een luxe deze morgen: een14 man sterk peloton. Das een tijdje geleden Misschien  te wijten aan de schitterende nazomer
    Een ritje, deels van mij, deels van Franky.
    Meteen van in het begin met het gashendel open: Hasselbroek-Berloz-Celles. Even voor Villers-le-Bouillet een "verslaapte" makker opgepikt: Ronny C van de zuidlimburgse.  Gelukkig kwam hij zijn makkers tegen op Thier Pirka en kon ie weer aansluiten . Van Amay ging onze rit verder naar Hoei. Côte de Saint Leonard stond ons te wachten: 1900m; 7,6%; 16%.. Côte de Vinalmont : 2300m; 5,3%; 7% dan maar om uit Hoei te geraken. Over chapon-Seraint -Folie weer naar Waremmeen zo terug over de Via Roma.
    Info: 110km; av.34km/h; 776hm

    02-10-2011 om 21:28 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Op aanraden van m'n osteopaat moet ik het een paar dagen wat rustiger aandoen. Tja, wat heet rustig Toch besloot ik om vandaag z'n goeie raad te volgen en na de middag wat te gaan fietsen met de groep van de Plein. By the way: een prachtige zomerdag, wederom. Het kwik klom nog makkelijk tot boven de 26°. Heerlijk fietsweerke. Elf man stond te trappelen vol ongeduld om te starten. Over Hoepertingen via veldwegen naar Middelheers en Bergilers. Pousset-Borlez-Warnant. De mooie afdaling door Bois de Champia. Maar mooie liedjes duren nie lang : een kuitenbijter in Rue Doyard. Nog even doorbijten: Rue des Potalles. Een hergroepering in Vinalmont. Van Wansoul-Moha door de vallei naar Vissoul. Over Lens-Saint-Servais-Vorsen weer naar Jeuk en via Ordingen-Ulbeek weer naar huis. No time voor een fris pintje: m'n pas geboren kleindochter, Kato, verwachtte me
    Info: 113km; av.29km/h; 835hm

    01-10-2011 om 22:08 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    29-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Wat een nazomer: heerlijk. Het zal ons varen als het weer omslaat. Maar voorlopig nog zomer en dus profiteren. Slecht met 5 en vandaag. Misschien moesten er nog sommige aan de baxter hangen na dinsdag . Peter stelde een ritje in de kempen voor. Ik was dadelijk akkoord, zo konden we langs fietsenhandel Bollen rijden. Want ik had schoenplaatjes nodig. Over Alken naar Diepenbeek; door Bilzen en zo naar Kortessem en over Ulbeek weer terug. Een ritje in slowmotion, mag ook eens, zeker na de rit in Spa. Genietend van de heerlijke temperatuur en van het groene decor. Hoog tijd om de dorst te laven bij Ludo.
    Info:103km; av. 28,5km/h ( de brug over de autosnelweg, zorgde voor de enige bobbel )

    29-09-2011 om 19:56 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Wat een luxe, het blijft maar nazomeren Vandaag stond onze laatste rit op verplaatsing op het programma. De militaire rit in Spa: Le Perle des Ardennes. Met 11 en vertrokken deze morgen aan het zwembad van St-Truiden. Van bij de start in Spa, was het zonnetje al van de partij en kon vertrokken worden in zomers tenue. Jammer dat deze prachtige rit zo weinig deelnemers heeft. Misschien schrikt het parcours velen af. Of misschien wat laat op het seizoen. Maar Black Bulls laten zich niet ontmoedigen . We mogen gerust spreken van een zwaar parcours; niet qua afstand, maar genoeg hoogtemeters om " hallo" tegen te zeggen . Al meteen na de start ging het bergop. De eerste côte liet niet lang op zich wachten: Côte de Cokaifagne: 4200m; 4,5%; 8%. Dan de knobbels rond het circuit van Francorchamps om in Stavelot uit te komen. De kasseien aldaar en meteen op het kleinste verzet: Le Stockeu: 2300m; 9,9%; 21%. Door Trois-Ponts naar Roanne-Coo. Côte du Rosier: 4500m; 5,7%; 12% is dan niet veraf. Of dit nog niet voldoende was: Côte de Xhierfomont: 3000m; 5,7%; 8%, Côte de Vecqueé: 6200m; 5,3%; 17%, Côte de Desnie: 4500m; 6%; 11%. Ook naar de finish toe moest nog "gewerkt" worden.
    Maar onder het motto: samen uit, samen thuis, hebben we er een mooie uitstap van gemaakt Na een verkwikkende douche en een bord spaghetti, keerden we allen satisfied weer huiswaarts.
    Met dank aan Eric voor de nodige informatie.
    Info: 103km; av.26,2km/h; 1816hm

    27-09-2011 om 22:20 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Frisjes bij de start, maar al gauw kwam het zonnetje  erdoor en werd het een echte " Indian Summerday". . Ronny was na een lange afwezigheid, terug in ons midden. Hij had zelfs een vriend bij. Welkom in onze groep Glenn: je bent meteen geslaagd in je toelatingstest .
    Een ritje van Franky. Over Waremme-Lamine-Momalle naar Horion. Dalend via Awirs naar de oevers van de Maas. Als in Flémalle links wordt afgedraaid, weet je meteen hoe laat het is. Côte de Chokier: 1500m; 7%; 11%.. So far so good, maar m'n blessure begon me toch al parten te spelen. En dan zou deze helling nog een makkie blijken. Terug in Awirs, Côte de Béguines: 1720m; 5,3%; 8%. In Engis de Maas over en naar Clermont-sous-Huy rechtover: Sart Malmy: 1500m; 9%; 17%. Nog wat doorbijtend in Rue de la Poudrerie. Over Hermalle-sous-Huy naar Ombret. Daar wachtte ons een echte "muur": Rue les Croupets. Nergens is er wat info over deze zware klim te vinden ( of wie wel????? ) maar met meer dan 20% mag er gerust van een muur gesproken worden. Boven reed Maarten lek. Om hem een handje toe te steken, moest ook nog Bas Thier beklommen worden: ook geen lachertje. Om uit het dal te geraken, moest er  nog geklommen worden. Via de Muur van Amay dan maar. Over Bodegnée-Viemme naar Bettincourt en zo weer naar ons lokaal.  Gelukkig kon ik op een goei ziel rekenen om me wat bij te staan in een minder moment.
    Info: 119km; av.30,5 km/h; 1098hm

    25-09-2011 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De zon was ook vandaag nog wat absent; qua gevoelstemperatuur was het zelfs ietsje frisser dan eergisteren . Maar gelukkig is het droog gebleven, altans voor wat onze route betreft . Een tocht door 4 provincies: Limburg, Vlaams en Waals Brabant en Namen.
    JP bracht ons naar Landen -Waasmont  en over Orp-le-Grand naar Merdorp. Van Hanret-Tillier naar Marchovelette-Gelbressée om aan de oevers van de Maas uit te komen in Marche-les-Dames. In Namêche werd een halte gehouden om de hongerigen te spijzen in een plaaselijk winkeltje. Meteen na de re-start moest er gewerkt worden: Côte de Namêche: 2200m; 4,5%; 10%. Over mooie, rustigen wegen naar Vezin. Naar Landenne toe : golvend parcours tot Héron. Nog een kuitenbijterke in Oteppe. Via Lens-Saint-Remy naar Geer en over Corswarem-Aalst weer terug.
    Info: 130km; av.28,5km/h; 1014hm

    22-09-2011 om 22:54 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Wederom een ritje op conto van Rohnny. Betrokken; weinig of geen zon; maar gelukkig is het droog gebleven. Van Jeuk-Roost naar Haute Wegge en verder naar Les Waleffes. Via Vieux Waleffe naar Pitet. In Fumal ophoog over Thier Mozon: met 1300m en steile stukken, niks voor watjes In Moha een vals-plat naar Couthuin. Nog maar eens een "lang loper". Over Lamalle naar Bas Oha. Meteen ons verste punt voor vandaag. Terugkerend over Wanze; in Antheit weer op het binnenblad door Bois de Champia. In Villers-le-Bouillet eens een andere weg  naar Verlaine. Via Lantremange-Opheers naar Klein Gelmen en wat nakaarten bij een koffie op terras bij Muske's.
    Info: 116km; av.28,5km/h; 825hm

    20-09-2011 om 19:48 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    18-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Dat de herfst heel dichtbij is, was deze morgen goed te voelen. Gelukkig bleef het droog en zorgde een flauw zonnetje toch voor wat warmte. Niet dat wij het koud hebben tijdens het fietsen . Daar zorgen die "beulen" wel voor; want de vlag was nog maar net omlaag, of het was al van datte  Zelfs de strakke wind, houdt ons nie echt tegen Nog wat last in de onderrug na de val van donderdag, maar ik klaag niet
    Van Borlo naar Montenaken; via Poucet naar Lens-Saint-Rèmy. Wat improviserend en op goed geluk af door Ciplet om aan de vijvers in Vissoul  uit te komen. Een eerste klim daagde op: Rue de Sart naar de instelling van Huccorgne toe. Terug in Moha de kuitenbijter naar het fietsmuseum ( Le Pachis ). Even terug wat op adem komen in de vallei en dan een volgende: den ouwe Vinalmont. Van Wansoul naar Leûmont: een nieuwe: Rue  Ernest Gilot. En nu we toch goe bezig zijn, nog eentje om het af te leren: Rue Chapuron in Paturages. Gashendel open: Villers-le-Bouillet-Viemme-Waremme-Hasselbroek
    Info 114km; av.32km/h; 887hm

    18-09-2011 om 17:09 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Wie zich aan een ontspannend ritje vandaag had verwacht, kwam wat bedrogen uit . Maurice zorgde daarvoor. Aanvankelijk nog wat betrokken en fris aanvoelend, maar de zon kwam er al snel door en zo werd het toch nog een fijne namiddag. Met 11 aan de start; Kim moest ons al vroeg verlaten wegens verplichtingen.
    Door Mielen naar Batsheers; van Lamine naar Horion; Les Cahottes eens bergaf. Beneden dadelijk op het binnenblad en naar het kleinste kransje achteraan: Aigremont . Onmiddellijk 18%. Gelukkig geen al te lange klim, al zorgt de uitloper nog voor pijn.  Ook de Chokier eens dalend en zo naar Flèmalle toe. De Maas over en meteen een meer dan "vals plat" naar Ivôz-Ramet toe. Nog een bekende: avenue de Gros Chéne. De weg naar Ehein was wat onderbroken wegens werkzaamheden. Aanvankelijk konden we nog wat fietsen op de rechterstrook. Doch eindigde ook dit en moest er desnoods verder gefietst worden op een onverharde met teer bestreken strook. Gezien de vroegere slechte ervaring met zulks spul, besloot een 3tal om rechtopkeer te maken. Jammer, want er bleef niks aan de banden kleven ditmaal . Een telefoontje bracht weinig soelaas, dus zetten wij onze weg maar voort. Een tegroot genomen bocht in Saint Séverin; Peter die nog  langs wou: resultaat: beiden tegen de grond . Gelukkig maar tegen een gracht op zodat we er allebei goed van afkwamen. Op wat schaafwondjes en krassen op beiden nieuw schoensel na . Van Yernee naar Amay. Tja, uit de vallei moet je altijd. Ditmaal eerst via Thier Philippart: 700m; 10,2%; 14% gevolgd door Côte de Viamont: 1400m; 8,4%; 14%. Eenmaal in Bodegnée werd de weg vervolgd naar Aineffe en via Berloz-Jeuk weer terug naar onze staminée voor een fris pintje op terras.
    Info: 129km; 27,4km/h; 1082hm

    15-09-2011 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    13-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Ondanks de toch wel aanwezige strakke wind, was het toch nog best te doen met een temperatuur van rond de 20°. Onderweg wat dreigende, donkere wolken, maar gelukkig is het droog gebleven. Een geimproviseerd ritje van JP.
    Via Montenaken naar Blehen; door Oteppe naar Lavoir. Langs binnenwegjes naar Couthuin. Even wat drukkere weg naar Franc Waret. Door de dorpkernen van Bierwart-Acosse-Ambresin-Wansin naar Racour. Over Attenhoven weer terug. Zolang het nog kan, profiterend van op terras te kunnen zitten bij Muske's.
    Info: 124km; av. 28,3km/h; 840hm

    13-09-2011 om 20:24 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De rit van vandaag zal ons nog lang bijblijven. Samen met Wesley en Rudi besloot ik om met de guys van de ZLWTC mee te fietsen naar "den hollander". Bij mooi en droog weer werd er gestart met een 21man sterk peloton. Captain van dienst was Eric. Nog maar pas weg, of al een eerste platte band. Meteen het begin van  een bijna eindeloze reeks. Ondertussen kwamen de donkere wolken opzetten en nog voor we Tongeren binnenreden, was het al van dattte: regen. . Enkelen hielden het voor bekeken en keerden retours. Maar de "echte" laten zich nie doen door de weergoden: go for it. Na nog meer pech, in totaal 7 platte banden en zelfs spaakbreuk en de aanhoudende regen, werd beslist om de rit wat in te korten. Zo werd er ook afgezien van een koffiepauze. Jammer, maar zal voor een volgende keer zijn. Gelukkig klaarde het toch nog wat op en werden de tuien na nat van de regen, nu nat van zweet . Het "tulpke" getrakteerd door de jarige was welkom.
    Nu de rit dan. Met thxs aan Eric voor de info: Over Heks naar Glons. De Hautain was een eerste inspanning. Van Mesch naar Noorbeek, voor een eerste helling zonder naam   Er zouden er nog volgen.Wolfberg-Slenaken. Van Loorberg naar Gulpen; via Ingberg-Bemelen naar Maastricht. Na wat zoekend door de stad eindelijk weer op de goeie weg naar Veldwezelt. En via Spouwen-Vliermaal -Hoepertingen weer terug.
    Geen lange rit qua afstand, wel qua tijd met al die pech onderweg En dank aan chauffeur Michel, die al die keren z'n bovenarmen kon trainen bij het oppompen van de banden.
    Info:152km; av.30km/h; 1200hm

    11-09-2011 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het mooie weer vanmorgen, nodigde toch uit om wat te fietsen. Niet te gek was de boodschap; met de rit van morgen in het vooruitzicht
    Ben dan maar wat gaan fietsen samen met m'n wederhelft. Over Gutschoven-Vechmaal naar Lauw ( hebben ze daar warempel ook een St Pietersberg .) en verder naar Otrange. Dat het suikerbietenseizoen al gestart is, was te zien en vooral te ruiken Van Bergilers naar Pousset en over Bettincourt-Jeuk weer naar huis.
    In slow motion,  met een zwoele temperatuur, 28° , toch best een fijn ritje.
    Info; 64km; av. 23km/h

    10-09-2011 om 20:36 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Door het aanhoudend gemiezerd vandaag, kon ik pas in de late namiddag wat gaan fietsen. Het klaarde wat op, de wegen werden droger: dus nie te lang treuzelen. Over Helshoven-Opheers naar Costale en via Hasselbroek over Terbiest weer naar Beurs. Wat gedruppel onderweg, dus maar straight ahead naar huis. Goei beslissing, want net thuis, begon het meer dan "druppelen"
    Info: 52km; av.27,4km/h

    08-09-2011 om 18:39 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Toch een mooie uitvinding die buienradar Meteen wist je dat het droog zou blijven namiddag. Met een 19° was het nog best te doen, al was het vaak stoempen tegen de wind in met snelheden tot 70km/h. Kwestie van de "gidon" met beide handen vast te houden.Toch nog 6 aan de start.
    De helft had bijkomende verplichtingen, zodat het maar een kort ritje werd; allez kort.....
    Met wind op kop naar Borlo toe. Van Cras Avernas voorbij Avernas Golf Club naar Grand-en Petit Hallet. Eindelijk wind in het voordeel naar Racour toe. Via Helen Bos-Wilderen naar Halmaal. Nog wat te vroeg om terug te keren. Dan maar een ommetje over Zepperen alvorens bij Muske een koffie te nuttigen. Via Ulbeek ben ik dan ook maar huiswaarts gefietst.
    Info: 109km; av.28,7km/h

    06-09-2011 om 19:25 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    04-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Tja, men had het voorspeld voor vandaag. Gelukkig geen aanhoudende regen, slechts een plaaselijk buitje hier.Moest dat buitje nu net boven Melveren hangen om 8h30, ? Dan maar wat gewacht, en de bar geopend Om 9h30 klaarde het op: velen zagen het toen niet meer zitten. Alleen 3zel wou wat meefietsen met mij. Een onderonsje dan maar. Velm-Landen-Walshoutem; Vorsen-Rosoux Crenwick-Bovelingen; Hoepertingen-Zepperen.
    Info: 73km;av.27,8km/h;

    04-09-2011 om 15:44 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Een zomers dagje vandaag: 28° Indian Summer. Jammer genoeg slechts van korte duur als we de weersvoorstellingen mogen geloven. Dus dan maar profiteren zolang het kan . Ik besloot voormiddag een tochtje te maken: kwestie ook van de nieuwe ketting wat in "te lopen".
    Over Wilderen naar Landen; van Racour naar Pellaines. In Orp-le-Grand links af : Lincent-Waasmont. Over Niel naar Jeuk: wat jeugdsentiment ophalend in de straatjes van m'n geboortedorpje.The times they are a-changin'
    Info: 78km; av.27,8km/h

    03-09-2011 om 20:42 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Een ritje uit de gps van JP. Met de zon van de partij, best een mooi dagje. "Indian Summer" noemt men dat   Over Heks naar Herstappe; voorbij "Jailhouse zonder Rock" in Lantin en zo naar Montegnée. Dalend naar Lamai; door Mabotte om dan over een kuitenbijterke terug te keren naar Montegnée. Gelukkig is er tegenwoordig gps, want dat labyrint in die regio...... Wat drukte in Jemeppe; verder naar Flémalle-Grande en tja, uit de vallei moet je altijd; een venijntje naar Mons-lez-Liège. Via Hozémont naar Celles ;en over Berloz naar Niel. Velm-St-Truiden als finish.
    Info: 128km; av.27,5km/h; 961hm

    http://www.youtube.com/watch?v=tpzV_0l5ILI

    01-09-2011 om 21:01 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    30-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Laatste dinsdag van augustus: meteen ook onze laatste lange dinsdagrit voor dit jaar. En we mogen heus nie klagen: we hebben maar 1 dinsdag nie kunnen fietsen door de aanhoudende regen. Vandaag leek het al herfst, amper 12°. Dus mouwstukjes  en body, geen overbodige luxe. Toch nog met 9 aan de start voor een ritje naar Durbuy. Nog maar eens; gelukkig zijn er ontelbare mogelijkheden om daar te geraken. En Rohnny wist nog wel iets.
    Over Hasselbroek naar Celles. In Fumal een eerste klim. Meteen duidelijk dat het een pittig ritje zou worden. In Moha nog eentje, onmiddelijk gevolgt door de Ben Ahin ( weeral ) Over Marchin naar Tahier. Een moeilijk klimmetje in Saule Marie. Voor velen een onbekend terrein naar Ossogne toe. Meteen een kuitenbijterke: Côte d' Ossogne: 1000m; 7,6%; 15%. Het eerste deel, laverend tussen de gaten in het wegdek. Als je dan denkt dat je er bent.... amai je hoorde het gejammer zo al bij het zicht van de beklimming door het bos Over Gros Chéne naar Petite Somme en zo naar Durbuy. na de koffie via Longueville naar Jenneret. De klim in Bende stond ook nog eens op het programma. Dit maal maar op het binnenblad Van Béemont naar Strée. Naar Amay toe, ook nie bepaald vlak. De muur van Amay dan ook nog. Oef eindelijk vlak naar Waremme toe. Maar dan gaat de snelheid ook meteen de hoogte in.
    Een mooie afsluiter, voortaan vertrekken we op dinsdag ook pas om 12h.
    Info: 170km; av.28km/h; 1929hm

    30-08-2011 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per jaar
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs